YÖNETİM:bbNET OKUL ŞABLONU V1.6

Kodla Büyü
Re: YÖNETİM:bbNET OKUL ŞABLONU V1.6 Yayınlandı

Bende değişiklik yapaaktım okul sitemde bunu kullanayım. Gerçekten çok güzel olmuş. :alkis: :alkis:

Sinirimden çatlayacağım bana yardım edin arkadaşlar yeni okuluma geçtim web sayfasını yüklüyorum ama bir türlü yayınlayamadım kök dizine anladığım kodları yerleştiremiyorum mebin kendi logosu geliyo

Güzel çalışma olmuş hocam, benim tasarımım kötüdür ama programcılığım iyidir, piyasade eğer yoksa ben bu şablona asp.net ile admin panel ekleyebilirm ve daha kolay güncellenebilir hale gelir. Zaten mevcut çalışmalarım var ve bu şablonla birleştirerek dahada geliştirilmiş olur kanımca.

Kunteper' Alıntı:
Güzel çalışma olmuş hocam, benim tasarımım kötüdür ama programcılığım iyidir, piyasade eğer yoksa ben bu şablona asp.net ile admin panel ekleyebilirm ve daha kolay güncellenebilir hale gelir. Zaten mevcut çalışmalarım var ve bu şablonla birleştirerek dahada geliştirilmiş olur kanımca.
Bizimle paylaşmanız koşuluyla dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. :)

Sizlerde yaşadınızmı bilmiyorum ama ie7de sıkıntı vardı geçişlerde. sorunu sitil.css dosyasının tagları arasına
background: transparent;
kodunuda eklerseniz düzeliyo. sayfanın rengi açılıo biraz ama daha güzel görünüyo. Rolover sorunuda böylelikle halledilmiş oluyo. Yapanların tekrardan ellerine sağlık.

ARKADAŞLAR GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL OLMUŞ EMEĞİNİZE SAĞLIK

BAZI EKLEMELER VE ÇIKARMALARLA DAHA DA İYİ OLACAĞINA EMİNİM. HEPİMİZ BİLGİSAYARCIYIZ. (ŞU ANKİ ŞABLON GAYET GÜZEL)

HOCAM ÖNCELİKLE ELLERİNE SAĞLIK
BEN HABER BANDINDAKİ HABERLERE haberler.xml DOSYASINDAN LİNK VEREMEDİM. AYDINLATIRSAN SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

SAYGILAR

Emeğinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş köy okulumun sitesi bu olacak bu sene inşallah.

hocalarım ben yeniyim bu templateleri nasıl düzeltecez ve kendi okulumuza uygun hale getirecez drenweaverla açıptamı düzeltme yapacaz yardım ederseniz sevinirim

hasari' Alıntı:
Kunteper' Alıntı:
Bizimle paylaşmanız koşuluyla dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. :)
Tabikide paylaşacağım, şu aralar yeni okuluma alışma evresindeyim, burada işler biraz otursun bende bilgilerimi ve yaptıklarımı paylaşmaya başlayacağım inşallah....

çok güzel olmuş, ellerinize sağlık. kullanmamızda herhangi bir sakınca yoktur umarım..

hocam emeğinize sağlık. bu okulumuz nerede adana için yapıldı mı acaba. veya hangi programla yaparız.

Hocalarım şu personel resimleri nasıl yapılır yardımcı olur musunuz? Fireworksda açtım resmi arkaya koyunca resim görünmüyor , öne koyunca çerçeve gözükmüyor, küçültüp çerçevenin içine koyunca bu defa yandaki şeffaflık kayboluyor beyaz görünüyor. Teşekkürler...

Bu şablon dahada geliştirilerek MEB okullarında belli bir standard yakalanabilir emeği geçen herkese çok teşekkürler...

çok güzel bir çalışma olmuş,emeği geçenlerin eline sağlık..

slm arkadaşlar sayfalar arasında gezinirken sayfalar birbiri üstünde görünüyor bunu nasıl düzeltebilirim...

hsezgin' Alıntı:
slm arkadaşlar sayfalar arasında gezinirken sayfalar birbiri üstünde görünüyor bunu nasıl düzeltebilirim...
Bende de aynı sorun var sayfalar üzerinde gezinirken üst üste gözüküyo nasıl düzelteceğiz?

emeği geçen öğretmenlerim ellerinize sağlık. gayet güzel olmuş .

bbnet_okul_sablonu_v1.5 sanki linklere tıklayınca yazılar resimler birbirinin üstüne biniyor.

:+1: prpofesyonel -değerlendirmek haddimiz olmasada :)-

güzel olmuş ama joomlada kullanabiliyor muyuz acaba ?

Geri