YÖNETİM:bbNET OKUL ŞABLONU V1.6

Kodla Büyü
Re: YÖNETİM:bbNET OKUL ŞABLONU V1_BETA

sayın hocam.site üzerinde değişiklik yaparken nerelerden başlamak gerekir.hangi bölümlür iframe yapaısında düzenlenmiş.psd ler hep değişcek galiba öle değilmi.?bir sorum daha olcak.personel kısmında sütunlar yarım çıkıyor.ie7 kullanıyorum.
teşekkürler iyi çalışmalar

hocam ayrıca okulumuz nerde kısmını okulumuza nasıl uyarlayacağız .herşey için teşekkürler iyi çalışmalar

karamuratmmm' Alıntı:
sayın hocam.site üzerinde değişiklik yaparken nerelerden başlamak gerekir.hangi bölümlür iframe yapaısında düzenlenmiş.psd ler hep değişcek galiba öle değilmi.?bir sorum daha olcak.personel kısmında sütunlar yarım çıkıyor.ie7 kullanıyorum.
teşekkürler iyi çalışmalar
Psd lerin hepsini değiştirmenize gerek yok sadece banneri değiştirin yeter. Yok ben baştan kendime göre tasarlamak istiyorum diyorsanız o başka. zaten bu sebeple tüm kaynak dosyarını paylaştık.

Sayfalarda iframe yok onlar iframe olarak açılıyor iframe index sayfasında var tüm sayflarda burdan açılıyor. Personel kısmı için css'de düzenleme yaptım dilerseniz siteyi tekrar indirin dilerseniz sadece buraya ekleyeceğim sitil dosyasını değiştirin, sorun çözülecek.

Ekli dosyalar

• sitil.rar
    1.5 KB · Görüntüleme: 206

karamuratmmm' Alıntı:
hocam ayrıca okulumuz nerde kısmını okulumuza nasıl uyarlayacağız .herşey için teşekkürler iyi çalışmalar
hakkinda sayfasına bakın.

site şablonu için sonsuz teşekkürler. Emeğinize sağlık.

Çok güzel bir çalışma ortaya çıkıyor hocam. Elinize sağlık.....

Emeği geçen herkese teşekkürlerr :+1: :+1:

Zaten öncelik meb serverlarına uyumdur. şuanki tema; html,xml,css,flash desteklidir bu demek değildirki diğer dillerde kodlanamaz gelişime açıktır dilediğiniz dile kodlayabilirsiniz. İlerde fırsat bulursak biz kodlayacağız.
Ziyaretçi sayfasını sadece belirttim şayet oraya başka siteler üzerinden çekmek isterseniz çekebilirsiniz. Amaç gelişmeye açık olmaktı yoksa ordaki linki kaldırır başka birşey yazarız olur biter.

Şablonun dilediğiniz gibi sizde değiştirip bizimle paylaşabilirsiniz herkesin desteğine açıktır.
biraz geç oldu ama cevabınızı okudum. gelişime açık olması hepimiz için geçerli hocam elinize sağlık tekrar

Arkadaşlar şu manşet haberlerine link ekleyemedim. Var mı bunu yapabilen??

can61' Alıntı:
Hocam haberler.xml dosyasını notped veya dreamweaver ile açın <link> </link> arasına hangi sayfayı bağlamak istiyorsanız onu yazın. Ekleyeceğiniz sayfanın adı haber1.html olsun bakın aşağıdaki gibi olacak.

Ekli dosyalar

• haber.jpg
    haber.jpg
    226.1 KB · Görüntüleme: 689

hasari' Alıntı:
can61' Alıntı:
Hocam haberler.xml dosyasını notped veya dreamweaver ile açın <link> </link> arasına ...

valla hocam benimkide sorumu şimdi demi :D
şablonla fazla oynayınca gözüm önündekini göremez oldm.
Saol hasari hocam. Süpersin...

Arkadaşlar şablonu hemen uyguladım. Güüzelde oldu sanırım. Header bölümü pek kafama yatmadı sadece. Üstünde biraz düşüneceğim. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Şunu merak ediyorum bir çok köy okulunun hatta merkezi okullarda'da bu sorun var, web sitesi yok çünkü bilgisayar öğretmenleri olmayan birçok okul var ve okul idareside web tasarım noktsanda yetersiz kalıyor neden MEB hazır bir site şablonu okullar için sunmuyor ve bu şablon online olarak resim ve bilgi ile güncellenebilse iyi olmaz mıydı?? Tasarımı yapan hocalarım emeğinize sağlık, çok teşekkürler bu düşüncenizden ötürü..

coolbilgisayarci' Alıntı:
Şunu merak ediyorum bir çok köy okulunun hatta merkezi okullarda'da bu sorun var, web sitesi yok çünkü bilgisayar öğretmenleri olmayan birçok okul var ve okul idareside web tasarım noktsanda yetersiz kalıyor neden MEB hazır bir site şablonu okullar için sunmuyor ve bu şablon online olarak resim ve bilgi ile güncellenebilse iyi olmaz mıydı?? Tasarımı yapan hocalarım emeğinize sağlık, çok teşekkürler bu düşüncenizden ötürü..
Hocam meb de şablon sunuyor.
http://www.meb.gov.tr/webmaster/

arkadşlar elinize saglık çok güzel olmuş . size bi sorum olacaktı haberlerim flhasını hangi program ile yaptınız. yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

hasari' Alıntı:
karamuratmmm' Alıntı:
hakkinda sayfasına bakın.
Hocam "Okulumuz nerede" kısmı galiba google earth dan alınmış. biz bunu kendi okulumuz için nasıl düzenleyebiliriz ?

Güzel çalışma, güzel paylaşım. Kesinlikle alkışı hakediyor. :alkis: :alkis: :alkis:

Geri