yöneltme öneri formu ne ve nerede?

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
2. İYY kapsamında “Yöneltme Öneri Formu” nun 31 Mayıs 2010 tarihine kadar şube rehber öğretmenleri tarafından sisteme işlenmesi tamamlanmalıdır (İYY- Madde 10/m).

Bu madde dönem sonu yapılacak işlemlerden biri bunu bulamadım

İlköğretim kurum işlemleri-->Yöneltme işlemleri-->Sınıf gözlem formu...
Ama şube rehber öğreteni doldurmaz bu formu, branş öğretmenleri kendi dersleri için doldurur..Bilişim teknolojileri dersi için bu form doldurulmuyor,fakat başka derslere giriyorsanız o dersler için dordulmalısınız..

canmucan' Alıntı:
İlköğretim kurum işlemleri-->Yöneltme işlemleri-->Sınıf gözlem formu...
Ama şube rehber öğreteni doldurmaz bu formu, branş öğretmenleri kendi dersleri için doldurur..Bilişim teknolojileri dersi için bu form doldurulmuyor,fakat başka derslere giriyorsanız o dersler için dordulmalısınız..

Sınıf gözlem formu farklı bir şey; Dönem sonu işlemlerinde ikisinden ayrı ayrı bahsetmiş

2. İYY kapsamında “Yöneltme Öneri Formu” nun 31 Mayıs 2010 tarihine kadar şube rehber öğretmenleri tarafından sisteme işlenmesi tamamlanmalıdır (İYY- Madde 10/m).
3. Nisan ayı sonuna kadar tamamlanmamış “Sınıf Gözlem Formu” nun alan öğretmenlerince e-Okul sistemine en geç 11 Mayıs 2010 tarihine kadar işlenmesi gerekmektedir (İYY- Madde 11).
4. Sisteme kaydedilen not/puanlarla

TAMAMI https://e-okul.meb.gov.tr/Dokumanlar/DO ... RILARI.pdf

hocam doldurulan sınıf gözlem raporlarına göre , yöneltme formlarını çıkaracaksınız...

doldurması gereken tüm öğretmenleriniz sınıf gözlem raporlarını tamamladıysa, yöneltme işlemleri bölümünden yazdır simgesine tıklayıp, raporları alabilirsiniz...

yöneltme öneri formu 8. sınıflar için doldurulan bir form. bende yeni yaptım. biri öğrenciye diplomasıyla birlikte verilip orta öğretime gönderiliyormuş biri de okulda kalıyormuş. ancak e-okulda gördüğüm bir duyuruya göre artık diploma ile birlikte verilmesine gerek yokmuş. bana bu formları müdür yardımcımız çıkarıp vermişti. bende öğrencilere doldurttum, yekında veliye de doldurtacağız. şube rehber öğretmeni de doldurup idareye teslim edecek.

sgulkurusu' Alıntı:
yöneltme öneri formu 8. sınıflar için doldurulan bir form. bende yeni yaptım. biri öğrenciye diplomasıyla birlikte verilip orta öğretime gönderiliyormuş biri de okulda kalıyormuş. ancak e-okulda gördüğüm bir duyuruya göre artık diploma ile birlikte verilmesine gerek yokmuş. bana bu formları müdür yardımcımız çıkarıp vermişti. bende öğrencilere doldurttum, yekında veliye de doldurtacağız. şube rehber öğretmeni de doldurup idareye teslim edecek.

E okuldaki o yazıyı ben de gördüm. Yani çıktı alıp doldurmamıza gerek yok...

Geri