Yönetim Panelli Dijital Pano TV Uygulaması - FULL

Kodla Büyü
Re: Yönetim Panelli DijitalPanoTV Uygulaması - FULL

ikuru' Alıntı:
serdi' Alıntı:
hocam öncelikle ellerine sağlık, gerçeken büyük emek, büyük zahmet, büyük lütuf. tek sıkıntım, saat doğru olduğu halde solda logomuzun yanında, ders zili bir saat geride, yani 15:20 son dersten çıkış ise dersprogramına endeksli sayaç 16:20 i esas alarak geri sayım ve zamanlama yapıyor. kurum kodumuz: 967913, şimdiden teşekkürler.
Birde yemekhanemiz var bizim, günlük yemek listemizi yayınlamak istiyoruz. bu tür bir modül yada bölüm eklersen çok seviniriz.

Geri Sayım saatini bende bi türlü tutturamadım :) Biraz daha sabredin düzelteceğim.
2.si yemekhane için excellden veri çekecek bir sistemi entegre edeceğim önümüzdeki günlerde... Bizim okulda sadece öğle yemeği için düşünüyorum. Farklı istek düşünce önerilerinize açığım.
Teşekkür ederim.

hocam tekrar teşekkürler, yemekhane olayı bizdede dediğin gibi öğle yemeği sadece. dört gözle düzenlemeni ve çalışmalarını bekliyorum. ellerine sağlık kolay gelsin. iyi çalışmalar. teşekkürler tekrar... :++: :++:

emekleriniz için teşekkür ederim hocam. Zil konusunda ben de sıkıntı yaşıyorum.
Arkadaşlar pano olarak kullanmak için 2 adet televizyon alacağız dahili wifi özelliği olan.
Tv önerilerinizi alabilir miyim?

hocam biz lg aldık. kdv yi düşünce fiyatı makul oldu. ama kdv işi için birinin alıp okula bağışlaması lazım.

Hocam elinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş

hocam geri sayım aracı hala biraz sıkınıtlı, aslına bakarsan çok gerekli değil. olmasada olur. onun yerin nöbet yerlerinin bazılarına 2 bazende 3 öğretmen yazıyoruz bunu döndürmek yada bahçeye sabit beden eğitimi öğretmeni atıyoruz nöbette. bunlara bir formül düşünsek oldukça mükemmel olacaktır çalışman. döndürmese bile karakter fazla olunca 3 öğretmen ismi için ekran kayıyor. kısltmayla bile uzun geliyor 3 öğretmen. bazı katlarda 3 öğretmen vermek zorundayız :) kolay gelsin hocam tekrar. iyi çalışmalar.

serdi' Alıntı:
hocam geri sayım aracı hala biraz sıkınıtlı, aslına bakarsan çok gerekli değil. olmasada olur. onun yerin nöbet yerlerinin bazılarına 2 bazende 3 öğretmen yazıyoruz bunu döndürmek yada bahçeye sabit beden eğitimi öğretmeni atıyoruz nöbette. bunlara bir formül düşünsek oldukça mükemmel olacaktır çalışman. döndürmese bile karakter fazla olunca 3 öğretmen ismi için ekran kayıyor. kısltmayla bile uzun geliyor 3 öğretmen. bazı katlarda 3 öğretmen vermek zorundayız :) kolay gelsin hocam tekrar. iyi çalışmalar.

Hocam, Tamam!
Zil meselesine fazlaca zaman ayırdık,(şimdilik söyle bi kenarda kalsın) dediğiniz gibi nöbet durumu ,ders programı gibi bölümlere yönelsek daha iyi olacak!

çok beğendim, Allah razı olsun hocam.

hayırlı bir işe imza atmışssınız.
teşekkürler..

hocam hava durumu kodunu nasıl buluyoruz

hocam programda ders saatlerini yazmanın amacını sistem üzerinde çözemedim yani aslında ders programında belirtmesi lazım ama koyu filanda yapmıyor amacı nedir bir diğeride ders saatleri güncellemesi yk hocam son olarakda haber ve duyurular için güncelleme alanı yk ve süre en fazla 1 ay olmuş bunu arttırsak daha iyi olur diye düşünüyorum teşekkürler tekrar

murat_erg' Alıntı:
hocam programda ders saatlerini yazmanın amacını sistem üzerinde çözemedim yani aslında ders programında belirtmesi lazım ama koyu filanda yapmıyor amacı nedir bir diğeride ders saatleri güncellemesi yk hocam son olarakda haber ve duyurular için güncelleme alanı yk ve süre en fazla 1 ay olmuş bunu arttırsak daha iyi olur diye düşünüyorum teşekkürler tekrar
Hocam, ders saatlerinin amacı var idi; ama şu aralar fatih eğitimi ve okuldaki ders yükü, evdeki çocuklar derken zaman kalmadı. En kısa zamanda çözüyorum bu konuyu inş. Teşekkürler.

Hocam yenileme calismalari varmi yksa bole devammi hocm

murat_erg' Alıntı:
Hocam yenileme calismalari varmi yksa bole devammi hocm
Değerli hocam, tabi ki yenileneceğiz ama Fatih projesi eğitimleri, okul, ev, ilçe, seçim vs. derken şu süreçtte çok bir katkı sağlayamadım.
Ben elimden geldiği kadar geliştirmeye çalışacağım!

Sizden ricam CSS'ten anlayan arkadaşların responsible görünümle alakalı yardımlarına hayır demem :)

Hocam elinize sağlık çok güzel ve kullanışlı olmuş. :alkis: Bende hemen kullanmaya başlayacağım. Kayıt oldum şimdi verileri girmeye uğraşıyorum. :++:

kısa zamanda ikili öğretime uygun hale getirilse süper olacak birde bazı verileri excel dosyasından alsa elle yazmak cok uzun oluyor büyük okullar için...tşkler

alpi' Alıntı:
hocam hava durumu kodunu nasıl buluyoruz

Hocam yahoo hava durumuna girip 1 numara ile gösterdiğim yere bulunduğunuz yeri yazıyorsunuz. 2 numara ile gösterdiğim yerde kod çıkıyor.

öğretmenler odasındaki akıllı tahtaya kursak nasıl olur bunu? :p

hocam ben bir türlü kullanamıyorum, okul ismini değiştiriyorum kaydetmiyor, hiç bir şey kaydedemiyorum sebep nedir?

bilisimci61' Alıntı:
hocam ben bir türlü kullanamıyorum, okul ismini değiştiriyorum kaydetmiyor, hiç bir şey kaydedemiyorum sebep nedir?

hocam normalde bir problem yok ama özelden veya mail adresimden iletişime geçerseniz yardımcı olayım

Hocam kaynak kodlarini paylasmayi dusunuyomusunuz ileriki zamanlarda

Okul sitesinden haber almıyor anladığım kadarıyla
sizin elle girmeniz gerekiyor her haberi

aynenbadi' Alıntı:
okul sitesinden haber almıyor bazen :?

Hocam localhost ta haberleri alıyor ama IP bazlı galiba engellemeye takıldım, şimdilik haber alamayacak :(
murat_erg' Alıntı:
Hocam kaynak kodlarini paylasmayi dusunuyomusunuz ileriki zamanlarda
Güvenlik açısından düşünmüyorum hocam!

hocam giriş yapıyorum ama bilgilerimi güncelleyemiyorum ekran bomboş.

Yeni güncelleme sırasında ufak hata idi, gözden kaçmış :)

Arkadaşlar son güncellemeler

Haftalık Ders Programı bölümünden Haftasonu yapılan Yetiştirme Kurslarını girmek için OLUŞTUR-KAYDET butonuna basarak Cumartesi ve Pazar günlerine ders atayabilirsiniz.(13 Kasım 2015)
Okul Bilgi Bölümünden giriş yapılarak Belirli Günler ve Haftalar bölümü isteğe bağlı olarak düzenlenebilmektedir(12 Kasım 2015)
Okul Bilgi Bölümünden giriş yapılarak Öğretmen Nöbet Yerlerindeki döngü durumu isteğe bağlı olarak düzenlenebilmektedir(12 Kasım 2015)
Nöbet Yerlerindeki Kayma Problemi için maksimum karakter sınırlaması getirildi(12 Kasım 2015)

hocam öncelikle tebrikler emeğinize sağlık
ayrıca biz herhangi bir bilgisayardan güncelleme yapıp yayınla dediğimizde tv deki görüntü de güncellenecek mi?

ttrex' Alıntı:
hocam öncelikle tebrikler emeğinize sağlık
ayrıca biz herhangi bir bilgisayardan güncelleme yapıp yayınla dediğimizde tv deki görüntü de güncellenecek mi?

Doğrudur hocam, Mobil cihazlar, bilgisayar vs. gibi cihazlardan yaptığınız değişiklikler 3 dakika içinde Dijital Pano TV üzerinde görüntülecektir.
http://www.dijitalpanotv.com/panel/ adresinden kullanıcı paneline giriş yapabilirsiniz.

Son güncelleme ile
Okul bilgi bölümüne 2li öğretim seçeneği eklendi, sınıf işlemlerinden de sınıfların öğretim türünü belirleyerek Normal, Sabahçı-Öğleci ve Hafta Sonu Kursu sınıflarını oluşturabilir ders programında gösterebilirsiniz.

Geri