y.lisans hocamız eba ya katılacak

Kodla Büyü

doomsday2589

Aktif Üye
yüksek lisansta dersimize gelen hocamız haftaya perşembe eba ya katılacak. bilişim teknolojileri ve yazılım dersiyle ilgili iletilmesi istenen veya konuşulması gereken bir konu yazarsanız buraya ben hocamıza iletirim.

kimsenin bi sorusu, sıkıntısı, dile getirilmesini istediği birşey yok galiba. müfredattan seçmeli dersten herkes memnun o zaman :)

doomsday2589' Alıntı:
kimsenin bi sorusu, sıkıntısı, dile getirilmesini istediği birşey yok galiba. müfredattan seçmeli dersten herkes memnun o zaman :)
sizin belirttiğiniz sıkıntılar neler hocam onlara ekleme veya düzenleme yapabiliriz... sorunlar genelde aynı ve bilindik olduğu için sorunları dile getire getire herkes bıktığı için kimse yorum yapmıyor da olabilir ....

BT ve yazılım dersinde öğretim programı var ama bir yıllık plan ya da ders planı yok.

BT dersinde yeni güncellenenen kitaplar ise oldukça vasat. Yazım hataları, havada kalmış konu işlenişi, özensiz hazırlanmış örnekler ve mantık hatalarıyla dolu. zaten 3 sene sonra BT dersi tamamen bitmiş olacak, 3 sene daha eski kitapları kullanabilirdik.

Umarım aynı ekip BT ve yazılım dersine kitap hazırlamaz.

Bu konuları sorabileceğimiz bir yetkili olursa bu önümüzdeki toplantıda ya da bir sonrakinde, farketmez, sormak isterim.

Kolemans' Alıntı:
Hocam ileteğin sorunlar belli değilmi?

hocam ben zaten belli başlı bikaç birşey ilettim fakat sizinde fikirlerinizi almak istedim. benim gözümden kaçan veya benim bilmediğim sizin bildiğiniz sorunlar veya önerilmesi gereken şeyler olur diye yazdım buraya. zaten formda sürekli konuşulan konuları ben ilettim

tinyamasisurum0' Alıntı:
BT ve yazılım dersinde öğretim programı var ama bir yıllık plan ya da ders planı yok.

BT dersinde yeni güncellenenen kitaplar ise oldukça vasat. Yazım hataları, havada kalmış konu işlenişi, özensiz hazırlanmış örnekler ve mantık hatalarıyla dolu. zaten 3 sene sonra BT dersi tamamen bitmiş olacak, 3 sene daha eski kitapları kullanabilirdik.

Umarım aynı ekip BT ve yazılım dersine kitap hazırlamaz.

Bu konuları sorabileceğimiz bir yetkili olursa bu önümüzdeki toplantıda ya da bir sonrakinde, farketmez, sormak isterim.

tşk ler hocam iletirim bu dediklerinizi

Geri