Yasaklı sitelere giriş :)

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar Cep bilgisayarları oldukça yaygınlaştı ve bizlerinde hayatına girdi ister istemez evde okulda kullanıyoruz durum böyle olunca bazı engelli sitelere de girmek zorunda kalıyoruz bu sorunu araştırırken karşılaştığım bir programı size tanıtmak istiyorum.

Programın adı SurfEasy programı yükledikten sonra VPN üzerinden bize sınırsız erişim hakkı veriyor program ücretsiz aylık 500 MB kullanma hakkı veriyor. Sınırsız olmasını istiyorsak aylık ve yıllık bir paket alabiliyoruz. Bunun dışında kullanım hakkımız 500 MB ekstra şeylerle bunu biraz artırmamız mümkün örneğin twitterdan takip eder arkadaşlarımıza önerirsek yada referansımızla ücretsiz üye olmasını sağlarsak bir nevi yandex disk gibi bir şey. Verdiğim linkten üye olursanız bende aylık 50 MB kazanmış olacağım. Diğer türlüde üye olabilirsiniz fakat ben bir şey kazanamam sizde öyle.

Buradan ücretsiz üye olun.
https://srfez.com/9D47SLF7TA
Android için buradan indirin.

Diğer cihazlar için.

NOT: Normal hattan ve Meb hattından kontrolleri yaptım sorunsuz çalışıyor. :)

APK dosyası ektedir.

Ekli dosyalar

• surfeasy.jpg
    surfeasy.jpg
    17.5 KB · Görüntüleme: 8,451
  • SurfEasy.rar
    8.1 MB · Görüntüleme: 651
Hocam paylaşım için teşekkürler. Ben hideninja pro versiyonu kullanıyorum. Meb üzerinden hiç denemedim pazartesi ilk işim bu olacak. Eğerki meb de sıkıntılı olmazsa bende o uygulamayı paylaşabilirim.

Bu şekilde yazılımlarla engelli sitelere giren arkadaşların e-posta, banka, sosya ağ vs hesaplarına giriş yapmasını tavsiye etmem. Sonuçta bu veriler bir proxy üzerinden geçtiği için çalınma ihtimali bulunuyor. Onun dışında gezinmede sakınca yok. Paylaşım için teşekkürler.

ahmetfx' Alıntı:
Bu şekilde yazılımlarla engelli sitelere giren arkadaşların e-posta, banka, sosya ağ vs hesaplarına giriş yapmasını tavsiye etmem. Sonuçta bu veriler bir proxy üzerinden geçtiği için çalınma ihtimali bulunuyor. Onun dışında gezinmede sakınca yok. Paylaşım için teşekkürler.
Kesinlikle öyle, uyarı olarak yazmamıştım ama buradan uyarmış olalım. :)

Bu arada MEB hattından Facebook, Twitter ve diğer tüm sitelere giriş için Puffin Browser'i kullanabilirsiniz. Tabi dediğim güvenlik olayı yine geçerli.

Normal hat kullanıyorsak DNS değiştirerek aşabiliyoruz iş MEB olunca DNS işlemiyor ama VPN işe yarayacak gibi artık onun testini pazartesi yapacağım.

Puffini test ettim gerçekten işe yarıyor onuda arkadaşlarla paylaşalım.

Google Playden İndir.

APK dosyası ektedir.

Ekli dosyalar

• Puffin Free.rar
    17 MB · Görüntüleme: 428
  • puffin.png
    puffin.png
    65.3 KB · Görüntüleme: 8,400
Windows altında kullanacağınız şu program ile en hızlı DNS'yi tespit edip bir tıkla uygulayabiliyorsunuz Masaüstü için gerçekten süper. Bunu da bu konu altında paylaşmış olayım.

Ekli dosyalar

• DNS.JPG
    DNS.JPG
    36.4 KB · Görüntüleme: 8,384
  • DnsJumper_v1.0.6.rar
    911.2 KB · Görüntüleme: 604
Yöntemi test ettim çalışıyor. Hem VPN olan SurfEasy hemde puffin. :mrgreen:

Okulda özellikle 23 Nisan için youtube çok gerekiyor, ilkokul öğretmenleri için ise çizgi film için çok gerekiyor, bari youtube yasaklı olmasa, en azından öğretmenler için olmasa,

Ben bir yöntem buldum ama bu amaçla kullanan arkadaşlara yarayacaktır isteyenlere özelden yazabilirim

surfy easy ya da puffin browser gibi programlar nasıl çalışıyor android sistemlere mi kuruluyor tablet ya da smartphone lara mı?

Geri