Yazılımcı evlenemez mi? :)

Kodla Büyü
Valla bilemedim. Üniversiteden beri hayatıma birileri girdi çıktı illa sizlerinde öyledir. Son kız arkadaşım kadar beni bağımlı eden yoktu :) İşin güzel tarafıda bu kızında benim gibi bilgisayar öğretmeni olması. Hayat işte ne getirip götüreceği belli olmuyor :)

hiç tavsiye etmem hocam yazılımı hobi olarak yapıyorum işten çok,
harcadığım zaman,para emek vs topladığımda kazandığımı karşılamıyordur muhtemelen ama zevk işte.
eşim de benim gibi olsaydı herhalde çekilmezdi, düşünsene hocam ikinizde bir projeye başlamış harıl harıl kod yazıyorsunuz,
dengelemek lazım, eşin seni ara sıra sosyal hayata sokması lazım, zevksizde olsa ev oturmalarına gitmek lazım.
bekarken bende senin gibi düşünürdüm ama tekrar ediyorum değil yazılımcı bilg. öğrt de olmasın.

Ben de eşlerin biraz birbirinden farklı konulara ilgilerinin olmasının hayatlarına renk katacağını düşünüyorum..Ama nasip kısmet tabi bu işler en başında..

bayanlar değil bilgisayar kendi cocugunu bıle kıskanırken haklısın derım ama yınede bılışımcı ıle evlenmek ısteyen kuması olan bılgısayarı kıskanmaması gerektıgını bılerek evlenmelı

Geri