Yeni okul sitemiz...

Kodla Büyü
Sade ve güzel olmuş hocam eline sağlık ama ana sayfa için nacizane bir kaç önerim olacak. aşağıdaki etkinlikler ve özlü sözler genel tasarımı bozmuş bence kaldır. menü ve slider olan kısımlarda toplamda banner uzunluğunda olsun. renkler ve stiller çok güzel banner başarılı. tebrik ederim

teşekkür ederim hocam,aşağıdaki kısımlar çok boş olmasın diye sonradan eklendi,tasarım ve içerik zamanla gelişir diye düşünüyorum :)

tasarım göze hoş geliyor beğendim yalnız body kısmının arkaplan rengi farklı olsa yada bir çerçevesi olsa daha derli toplu gösteriyor sanki. tabii tercih meselesi... İçerik de zamanla artık...

Ben de bannerın çok yoğun olduğunu düşünüyorum hocam. Bu şekilde bırakacaksanız da bence yazıların Atatürk ün üzerine gelmemesine dikkat edebilirsiniz, yazı boyutu küçültülebilir. Onun dışında sade ve güzel bir site. Haberler ve etkinlikler bölümünde ne kullandınız hocam?

bu olmasaydın olmazdık bir şirketin reklam filminde kullandığı slogan değilmi.
bi sitede gördüm bunu değiştirmişlerdi

"Ölmeseydin olmazdık" diye sanırım bu daha doğru.

ha bu arada lafı bu şirket için yazmışlardı. Şimdi yanlış anlayıp da yorum yazılmasında.

BTR den ve okullardan yorumlara bakma fırsatım olmamıştı,o yüzden geç cevapladığım için özür dilerim..
Ben de bannerın çok yoğun olduğunu düşünüyorum hocam. Bu şekilde bırakacaksanız da bence yazıların Atatürk ün üzerine gelmemesine dikkat edebilirsiniz, yazı boyutu küçültülebilir. Onun dışında sade ve güzel bir site. Haberler ve etkinlikler bölümünde ne kullandınız hocam?
baner en zorlandığım alandı,söylediğiniz gibi yazıyı birazda küçültüp yazının Atatürk üzerine gelmesini engelliycem(bu arada gözden kaçmış çok teşekkür ederim)Haberler kısmı için EasyRotator kullandım(Dreamviwer programını eklenip,eş güdümlü bir şekilde çalışabilirsiniz) etkinlikler kısmı içinde,Dreamviwer da bulunan Ekle/Spry/Daraltılabilir panel kullandım.
tasarım göze hoş geliyor beğendim yalnız body kısmının arkaplan rengi farklı olsa yada bir çerçevesi olsa daha derli toplu gösteriyor sanki. tabii tercih meselesi... İçerik de zamanla artık...

bir arkafon deniycem hemen :)
bu olmasaydın olmazdık bir şirketin reklam filminde kullandığı slogan değilmi.
bi sitede gördüm bunu değiştirmişlerdi

"Ölmeseydin olmazdık" diye sanırım bu daha doğru.

ha bu arada lafı bu şirket için yazmışlardı. Şimdi yanlış anlayıp da yorum yazılmasında.
Doğrudur hocam.Hoşuma gittiği için manşet resminde onu kullandım.

benim tarayıcıda hata yoksa slider tıklama ile geçiyor ancak, otomatik geçse daha uygun olurdu bence. Diğer arkadaşların dediği gibi banner bencede biraz fazla kalabalık olmuş, meb linkleri göremedim herhangi bir yerde, slider ile yanındaki 4 düğmenin toplam yüksekliği eşit olursa daha güzel olur. Son olarakta orta bölümü bi çerçeve içine alırsanız daha görsel olabilir.

KöfteHoRr' Alıntı:
benim tarayıcıda hata yoksa slider tıklama ile geçiyor ancak, otomatik geçse daha uygun olurdu bence. Diğer arkadaşların dediği gibi banner bencede biraz fazla kalabalık olmuş, meb linkleri göremedim herhangi bir yerde, slider ile yanındaki 4 düğmenin toplam yüksekliği eşit olursa daha güzel olur. Son olarakta orta bölümü bi çerçeve içine alırsanız daha görsel olabilir.
index dışındaki sayfalarda var hocam,tasarım genel olarak sade olmasını istemiştim,eleştirel ışığında güncellemeleri yaptım,katkıda bulunan arkadaşlara teşekkür ederim...

Hocam tasarım güzel gözüküyor.Adettendir ben de naçizane bannerdaki yazının renk ve efektlerini değiştimeni tavsiye edebilirim.

oyungezer' Alıntı:
Hocam tasarım güzel gözüküyor.Adettendir ben de naçizane bannerdaki yazının renk ve efektlerini değiştimeni tavsiye edebilirim.
baner hazırlama konusundaki noksanlığımı bir kez daha görmüş oldum :)

Paylaşımda bulundum fakat bir hatırlatma yapmayı unuttum,manşet sistemi EasyRotator denen bir DW yaması,düzenleyebilmek için kurulum yapmak gerekiyor. Kendi sitesinde kullanımıyla ilgili bir video var. İzleyince güncellenmesinin kolay olduğunu göreceksiniz arkadaşlar.Diyelim ki yeni bir manşet eklenecek,
DW index.html dosyasını açtıktan sonra,manşet sistemini seçip edithwizard(özellikler panelinden) diyoruz
Açılan programdan güncellemleri yapıyoruz.
Save&exit dedikten sonra.
DW da update butonunu tıklayınca manşet sistemi güncellenmiş oluyor.

Geri