Yeni okul sitemizi değerlendirirmisiniz?

Kodla Büyü
Mehmet Emin hocam çok güzel olmuş. Asp bir site görmeyeli de bayağı olmuştu, sade ve şık hocam tebrikler...

teşekkürler hocam. bu siteyi daha işlevsel hale getirebilmek için birçok site inceledim. ama hala eksiklerim var. uğraşıp daha güzel bir hale getiricem inşallah. :D

hocam elinize emeğinize sağlık şahsen ben çok beğendim ama nedense hep kadro bölümünde bilişimciler son sırada yer alıyor alçakgönüllülük bu olsa gerek :)

Gayet güzel olmuş özellikle renk seçimi ama yazı fontları aynı olsa ve comic sans olmasa daha iyi olabilirmiş bence..

teşekkürler hocam. bunu gözden kaçırmış olabilirim. site yeni olduğu için eksikleri muhakkak olacak tabi sizin yorumlarınızla eksikleri gideririm inşallah.

Hocam siteniz güzel olmus elinize saglık,
bir şey dikkatimi çekti;
iletisim bilgieleri kısmındaki iletişim formuna hiçbişey yazmadan gonder dediğimde,
Mesajınız bize ulaştı.
TEŞEKKÜRLER diyor, kontrollerini yapın bence!

teşekkürler hocam. düzelticem bunu. dediğim gibi yeni yapılan bi site olduğu için eksikler oluyor haliyle:)

Sitede güzel de okulun Bilişim teknolojileri öğretmenini pek beğenmedim :))))
memocan güzel olmuş sonunda senden yararlanmaya başlayacam bende :))))
dünyanın sonu mu geliyor nedir :))))

Çok şık olmuş elinize sağlık hocam.

Bişey sormak istiyorum. asp bilgim yok ama çok komplike bişey değilse anlamaya çalışırım. Fotoğraf galerisini asp siteye nasıl gömüyorsunuz. yani yönetim paneli için soruyorum. elimizde hazır bir galeri varsa (hghslide gibi mesela) bunu yönetim panelinden yönetilebilir yapma işini soruyorum. Pnaelden galeri ekleyşp silme gibi.

beyazkan' Alıntı:
Sitede güzel de okulun Bilişim teknolojileri öğretmenini pek beğenmedim :))))
memocan güzel olmuş sonunda senden yararlanmaya başlayacam bende :))))
dünyanın sonu mu geliyor nedir :))))

ne demek aykicim. ama sen hocam olduğun için ayıp olur :D

Eline sağlık toprağam, güzel bir site olmuş :alkis: ama üst menüdeki yazı tipi değişsemi keşke :oops:

ozkancanan' Alıntı:
Eline sağlık toprağam, güzel bir site olmuş :alkis: ama üst menüdeki yazı tipi değişsemi keşke :oops:

teşekkürler toprağamm :D yazıtiplerini değiştiricem. önerin için sağol

mehmet hocam çok güzel olmuş. okulumuda özlemişim. görünce çok mutlu oldum. ilköğretimemi geçtiniz liseden?

hocam gerçekten çok güzel olmuş göze hoş ve sade....birşey sorayım hocam asp sayfalarını nasıl attın yani, normalde desteklemiyorya web serverlerı sanal sunucu felan mı kurdun yoksa farklı hosting mi aldın bilgilendirsem sevinirim...

aak' Alıntı:

Bişey sormak istiyorum. asp bilgim yok ama çok komplike bişey değilse anlamaya çalışırım. Fotoğraf galerisini asp siteye nasıl gömüyorsunuz. yani yönetim paneli için soruyorum. elimizde hazır bir galeri varsa (hghslide gibi mesela) bunu yönetim panelinden yönetilebilir yapma işini soruyorum. Pnaelden galeri ekleyşp silme gibi.

hocam eğer sana karmaşık gelmeyecekse akşam eve gittiğimde deneme scriptini yollarım..

zuhall' Alıntı:
mehmet hocam çok güzel olmuş. okulumuda özlemişim. görünce çok mutlu oldum. ilköğretimemi geçtiniz liseden?

teşekkürler zuhal hocam. ilköğretime görevlendirme geldim kadrom hala lisede :)

ayss12' Alıntı:
hocam gerçekten çok güzel olmuş göze hoş ve sade....birşey sorayım hocam asp sayfalarını nasıl attın yani, normalde desteklemiyorya web serverlerı sanal sunucu felan mı kurdun yoksa farklı hosting mi aldın bilgilendirsem sevinirim...

ücretli bi hostingden alan aldık hocam. yorumlarınız için teşekkürler.

zlatanibo' Alıntı:
banner çok hoş olmuş elinize sağlık.

teşekkürler hocam. bannerı klasik arka fonda okul resmi felan tarzında yapmıştım. sonradan değişik ve basit bi şey olsun diye düşündüm. :)

klebe' Alıntı:
aak' Alıntı:

hocam eğer sana karmaşık gelmeyecekse akşam eve gittiğimde deneme scriptini yollarım..

Hocam bakalım bir. İnşallah anlarım. MEM Bana da daha önceden yapılmış asp siteyi yönetme işini verdi. Sitede Foto galeri yok ama sürekli şu fotoyu ekle bunu ekle diyeceklerini biliyorum. O yüzden böyle bir yapı oluşturabilirsem kolaylık olacak diye sordum. Eğer yapamazsak iframe ile devam edecez artık.

aak' Alıntı:
klebe' Alıntı:
aak' Alıntı:

Hocam bakalım bir. İnşallah anlarım. MEM Bana da daha önceden yapılmış asp siteyi yönetme işini verdi. Sitede Foto galeri yok ama sürekli şu fotoyu ekle bunu ekle diyeceklerini biliyorum. O yüzden böyle bir yapı oluşturabilirsem kolaylık olacak diye sordum. Eğer yapamazsak iframe ile devam edecez artık.

hocam deneme scriptini yolladım. biraz kurcalarsan basit olduğunu sende anlarsın. umarım faydalı olur.

Ekli dosyalar

• asp resim ekleme.rar
    982.6 KB · Görüntüleme: 20
Geri