Yeni sisteme göre meslek dersleri sınavları için çalışma soruları

Kodla Büyü
Seçmeli Programlamada ise gdevelop uygulamasını kullanarak çeşitli görevlerin yapılmasını isteyeceğim. Yani bir uygulama sınavı olacak . örnek olarak proje aç - nesne ekle- karakter ekle- karakteri yön tusları ıle hareket ettir. karakter ile nesneyı çarpıştır ve puanı bır arttır gıbı.

Seçmeli Sosyal Medya dersi için plana göre konu (Senaryo 1 deki ilk 5 kazanım) dağılımları yapılarak hazırlanan 20 soruluk çalışma sorularıdır.
Seçmeli dersler için (sosyal medya) ortak soru dağılımı yok. Olduğunu nerden gördünüz acaba anlayamadım. Yardımcı olur musunuz ?
ilk dönemde kendime göre yaptım sınavı.

Arkadaşlar çalışma sorusu değil de yaptığım sınavın paylaşımını yapayım. Hepinize iyi çalışmalar...

Ekli dosyalar

• 11_12_SosyalMedya2D1S.rar
    16.4 KB · Görüntüleme: 102
Seçmeli Programlamada ise gdevelop uygulamasını kullanarak çeşitli görevlerin yapılmasını isteyeceğim. Yani bir uygulama sınavı olacak . örnek olarak proje aç - nesne ekle- karakter ekle- karakteri yön tusları ıle hareket ettir. karakter ile nesneyı çarpıştır ve puanı bır arttır gıbı.
Ben seç programlamayı yazılı sınav yapmayı planlıyordum ama pek mümkün görünmüyor.

Ben de basit seviyede bir uygulama sınavı yapacağım muhtemelen, diğer sınavlar gibi.

Geri