Yeni yaptığım site için yorumlarınızı bekliyorum

Kodla Büyü
Güzel olmuş hocam elinize sağlık :+1:
yalnız içeriğin sayfadan bağımsız kaydırma çubuğuyla görüntülenmesine bir çare bulmak lazım diye düşünüyorum. Sol taraftaki bölüm ve üst menü sayfayla birlikte aşağı inebilir..

güzel olmuş bende beğendim :+1:
yalnız yeşil kısım banner le aynı hizada mı olmalıki :)

guzel olmus elinize saglik.. ancak kaydirma cubugu olmasi hos durmuyor bence.. css ile birkac ayar yapip guzelligine guzellik katabilirsiniz sitenizin :+1:

Güzel olmuş yanlız
Okul adı (logosu) çok küçük olmuş onu ve yazı fontlarını biraz büyütürsen daha güzel olur. :+1:

yapıcı eleştirileriniz ve yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar menü için sothink dhreamwtml menu tasarım için dreamweaver kullandım

geçici bir süre için yaptım bu siteyi o yüzden bu kadarını yeterli gördüm

com değil k12 olsa daha iyi olurdu.
Okul logosu daha yüksek çözünürlüklü olabilirdi.
Anasayfa butonu menü içerisinde olsa daha iyi olurdu.
Genel anlamda ihtiyaçlarını karşılacayacaktır. Elinize sağlık.

hasari' Alıntı:
com değil k12 olsa daha iyi olurdu.
Okul logosu daha yüksek çözünürlüklü olabilirdi.
Anasayfa butonu menü içerisinde olsa daha iyi olurdu.
Genel anlamda ihtiyaçlarını karşılacayacaktır. Elinize sağlık.

teşekkür ederim asıl siteyi tasarlarken olumlu eletrilerilerinizi dikkate alacağım hasari hocam

Hocam eline sağlık sade ve güzel olmuş bence. Yalnız kameralar internetten izlemeye açık değilse neden internetten izleme linki koydun onu anlayamadım. Sayfa ziyaretçilerine kötü sürpriz olmuş.

muslumdemirel hocam acele bir iş olduğu için gözümden kaçnış uyarın için teşekkür ederim hocam

Sade gözü yormayan bir çalışma olmuş. Her şey derli toplu

Gözüme ilişen bir kaç hususu belitmek isterim:
-Logo kalitesini artırın. Logo ile arka fonuna geçiş biraz daha soft olabilirdi. Kutudan ziyade kenarlar oval olsa nasıl olur acaba denemek lazım.
-Html kodlar baktım style.css ve meta dil ikişer kez yazılmış. Ayrıca description,abstract, keywords meta tagları eksik. Google ile aranız bozuk sanırım :)
-Tasarımda div içindeki scroll, tasarımın bütünlüğünü bozuyor kanımca (görsel olarak). Scrool iframeyi andırıyor. Nano scrool kullanabilirsiniz janjanlıdır. (http://jamesflorentino.github.com/nanoScrollerJS/)
-İletişim bölümünde form action http://www.bursaninyildizianaokulu.com a gidiyor. Aynı şey tavsiye etteki form action için ve iletişim sayfasında yer alan mail köprüleri içinde geçerli.

Veee vee vee kaynak kodlarında HTTrack Website Copier/3.x [XR&CO'2010], Thu, 06 Sep 2012 12:53:47 yazıyor bilgilerinize :))

Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Saygılarımla

Geri