YERLİ FİLMLER ÖNERELİM...

Kodla Büyü
AŞK GELİYORUM DEMEZZ..... KESİNLİKLE ROMANTİK KOMEDİDE İLK SIRALARDA BİR FİLM BENCE

Eyvah Eyvah ı bitirmek için o kadar zorlandım ama yine de başaramadım. Espriler çok yavan geldi hele Demet Akbağ 'ı hiç beğenmedim. Gerçekten zevkler tartışılmıyor. Eşkiya , Nefes ve çiçek Abbas beğenerek izlemişimdir. :roll:

EŞKİYA , 120, kabadayı, babam ve oğlum, NEFES, Güneşi Gördüm, Eve Dönüş, Pardon, Şans Kapıyı Kırınca, İnşaat (aslında saymakla bitmez)

Yabancı filmler eleştirilerine gelince; Katılmıyorum. Adamlar dizilerinde bile dünya kadar para harcıyorlar. 10 yıl önceki filmleri bile teknolojik olarak bizden iyi. Bizim daha tarihimizi anlatan adam akıllı bir film yok.
Ör. Vatansever filmi... Daha bzim İStanbulun Fethini anlatan bir filmimiz bile yok.
Muhteşem Yüzyıl dizisinde bile 2-3 kişi kılıç kalkan oynuyor o kadar. Merlin dizinisini izleyenler bilir. Oradaki savaş sahneleri bile bizim filmlerimizden daha iyi.

Yalnız bir şey farkettim. Konuya 8 Ekim 2010 mesaj yazmışım.O zaman da aynı filmi yazmısım, tarih olmuş 28 Nisan yine aynı film. Demek ki o zman aralığında yeni biryerli film beğenmemişim.. :)

son çıkanlardan Av Mevsimi ni izledim polisiye tarzı şener şen ve cem yılmaz başrolde. iyi diyebilirim.

av mevsimi yazıldımı bakmadım ama kesin izleyin.
kurgu süper gavurların polisiye filimlerine 5 çeker. kesinlikli izlenmeli.

Gemide :alkis:
Yol :alkis:
Karpuz kabuğundan gemiler yapmak :alkis:
Sonbahar :alkis:
izlemeyenlere kesinlikle tavsiye ederim :+1:

eşkiya
babam ve oğlum Türk Sinemasında son dönemlerin baş yapıtları bence
Beyaz Melek
3 maymun filmide güzeldi bence

Recep İvedik serisi komedi yapacaz derken argo ve küfür lugatımızı genişleten bir film malesef.
ve New York'ta Beş Minare tam bir hayal kırıklığı

Eyvah Eyvah güzel gerçekten güldüm en azından küfürsüzde gülünebiliyormuş onu anladık:)

romantik film isteyenlere de incir reçeli önerilir. Aşk tesadüfleri severe 10 basar;) aşk tesadüfleri sever filmi biraz daha klasik bir film gibi. Ama incir reçeli güzel konulara değiniyor bence.

Mesut UÇAKAN filimlerini tavsiye edrim. tabi bulabilirseniz...

ANKA KUŞU

ANNE YA DA LEYLA

OTEL İSTANBUL

GÖNÜL DOSTA GİDER

İSTİKLAL MARŞI ŞAİRİ MEHMET AKİF ERSOY

ÖLÜMSÜZ KARANFİLLER

SEVDALARIN ÖLÜMÜ

KELEBEKLER SONSUZA UÇAR (İskilipli Atıf Hoca)

ÇÖKÜŞ

SONSUZA YÜRÜMEK

YALNIZ DEĞİLSİNİZ

İNSANLAR YAŞADIKÇA

REİS BEY

ZEYNEPLER ÖLMESİN

KAVANOZDAKİ ADAM

YAPAYALNIZ

AHMET HAMDİ TANPINAR

SESSİZ ÖLÜM

ÖC

RAHMET VE GAZAP