YGS ücretleri ne zaman yatar

Kodla Büyü

eltanin

Aktif Üye
Arkadaşlar YGS de görev alanlar ne zaman ücretler yatacak bilgisi olan varmı. Sormamın nedeni geçen hafta olan ÜDS sınav ücretleri 1 hafta geçmesine rağmen hala hesaplarda değilmiş. ... Para alan olursa buradan paylaşırsa sevinirim..

70-80 lira arası bir ücret yatacak diye biliyorum... sınav çıkışı okul müdürü para yarın hesaplarınızda dedi ama şahsım adına sallamadım o sözü :)... ama şunu iyi biliyorumki sınav ücretleri 15 gün içerisinde hesaplara yatmak zorundadır...

ücretler düşmüş diyolar..ne 70-80 i? şimdiye kadar ösym tarihinde 80 i bulan sınav oldumuki? :D bürokrasinin hızına bağlı para yatırmalar.okullardan il mem lere il memlerden ösym ye aktarılacak bütün görevli tc leri... MEB sınavlarını düşünün.Tek kurum çatısı altında bile 1 ay sonra yatıyor sınav ücretleri.Kurumlar arası bağlardakini bu kağnı hızındaki bürokrasimizle siz hesab edin artık! MEB -ÖSYM :D elden aldığımız günleri özleyeceğiz...

bişeydicemm arkadaşımız hakketen bişey demişsin :)... 15 gün içinde yatmak zorunda... gözetmen ile salon başkanı ücretleri arasında yaklaşık 20 tl fark olduğunu söylediler ama o konuda kesin bir bilgi yok...

arkadaşlar ben geçen hafta yapılan ÜDS sınavında da görevliydim, onun ücretleri henüz yatmadı. bu ne zaman yatar bilemem :!:

ygs'de görev çıkmadı artık seçimlerde şansımızı deneriz

Ya arkadaşlar, altı üstü 70-80 tl yatacak. sanki milyon yatacak gibi neden sorgulayıp duruyorsunuz anlamadım. ÖSYM bu paraları bekletip kar ediyor olabilir onu da söylemek isterim.

ücret 98tl diyeyim, biz başvururken demişlerdi parası ancak 2-3 aya yatar diye... o yüzden hemen beklemeyin...

oha yok artık! 2-3 ay ne demek dalgamı geçiyo bunlar???? üds ler yatmış çoktan.MEB de ki öğretmenleri keriz yerinemi koyuyo bu ÖSYM?????? eğer böyle sallarsa bi dahaki sınavlara girecek görevli öğretmen nahhhh bulur ösym! Faize yatırıyolarsa haram zıkkım olsun şerefsizler.bizimde elektirik su faturamız var!!! mesele 3-5 kuruş değil mesele kâle alınmamak MEB çatısı altında

ösym sınav ücretlerinde artış olmayacak derken demekki sadece sınava girenlerin değil görevli olanların ücretlerinden de bahsetmiş demekki :mrgreen:

Benim ygs ücretim hala yatmadı.. Ankara ya fax çekmemi istediler, çektim.. Hala bi değişiklik yok.. Bu ÖSYM nasıl iş yapıyor anlamadım gitti :?: Aynı durumda olan var mı acaba?

Geri