YGS - Kent İçi Nakil Kurye Görevi

Kodla Büyü

memo-x

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sınavda daha önceden tercihe açık olmayan kent içi nakil kurye görevi konmuş.

kent içi nakil kurye görevi - tam olarak ne iş yapılıyor ? birde sınava geliş saati çok erken midir ?

Ücreti hakkında bilgisi olan arkadaşlar , yapabilir miyiz ?

Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Kent İçi Sınav Evrakı Nakil Kuryesi
ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticisi tarafından belirlenir. ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticisinden kendi
dağıtım/toplama grubuna giren binaların sınav evrakını, sınav günü sınavın başlama saatinden 2,5 saat önce imza
karşılığında teslim alır.
Sınav evrakını, ÖSYM’nin sağladığı araç ve önlemlerle sınavın başlama saatinin 2 saat öncesinden başlayarak,
ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticisinin belirlediği sırada olmak üzere, kendi dağıtım/toplama grubuna giren
binaların Bina Sınav Sorumlularına, sınav yapılacak binada imza karşılığında teslim eder. Sınav evrakını ilgili
binanın Bina Sınav Sorumlusu dışında hiç kimseye teslim etmez. Sınavdan hemen sonra, aynı evrakı, ÖSYM
Sınav Merkezi Yöneticiliğine getirmek üzere Bina Sınav Sorumlularından imza karşılığında teslim alır.
Teslim işlemleri Bina Sınav Evrakı Alındı-Verildi Tutanağı imzalanarak yapılır. Her bina için ayrı ayrı
düzenlenen bu tutanaklar, dağıtım/toplama grubuna göre, dosya içinde, sınav evrakıyla birlikte ÖSYM Sınav
Merkezi Yöneticisince Kent İçi Sınav Evrakı Nakil Kuryesine verilir. Sınavdan sonra aynı dosyaları ÖSYM'ye
gönderilmek üzere ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticisine teslim eder.

Sınav saat kaçta başlıyodu ki ?

2,5 saat önceden ulaşım baya bi zorlar herhalde - ne kadar ücret veriliyo ki

buna değer mi?

09:30 da sınav başlasa --07:00 da orda olunacak

birde sınav bittikten sonra bunlar toplanacak.

sınav saat 10:00
sınav süresi 160 dk.

olarak gördüm şimdi netten.

O görevler ilde bu görevi yapan üniversite personeli ve kuruma ait resmi araçlar ve üniversite de görev yapan şoförler ile yapılır.Bu öğretmen görevi değildir.

abtani' Alıntı:
O görevler ilde bu görevi yapan üniversite personeli ve kuruma ait resmi araçlar ve üniversite de görev yapan şoförler ile yapılır.Bu öğretmen görevi değildir.
Yeterli personel yok galiba YGS için basvuruyu açtılar galiba.

arkadaşlar ales içinde açılmış bulunduğum ilde. bilgisi olan var mı konuyla ilgili. daha önceden yapmış olan var mı

Geri