Yiyin Bakalım Bu Ülke sizin Afiyet olsun!

Kodla Büyü
daha bikaç ay önce 200 tl zam aldılar yaaaaaa yuhhh yani adam bize 60 tl yi zor veriyor. millete bol keseden bize yarabbi şükür. Allaha havale ediyorum

Bence kimsenin zam aldığı yok,bunlar bir kesim için böyle bir haber atıyorlar ortaya;mesela öğretmenlere ek ödeme gelecek;polisin durumu iyileştirilecek.Toplumun diğer kesimleri de öğretmen veya polis zam aldı sanıyor.

hocam merak etme asker ve polis zam alınca kimsenin ruhu bile duymuyor. diğer memurlarda istemesin diye gizliden yapıyorlar zaten.

mmercan' Alıntı:
Bence kimsenin zam aldığı yok,bunlar bir kesim için böyle bir haber atıyorlar ortaya;mesela öğretmenlere ek ödeme gelecek;polisin durumu iyileştirilecek.Toplumun diğer kesimleri de öğretmen veya polis zam aldı sanıyor.
tamamen katılıyorum. Arkadaşlar bizlere verdikleri %3'ü en az %13 olarak geri alıyorlar. Asıl parayı yukarıdaki BüyükBAŞlar götürüyor.Burası kendi vatandaşına sattığı akaryakıtı 3'te biri fiyatına dışarıya pazarlayan bir ülke. halkını vergilerle sömüren, ezen bir ülke

xodeda' Alıntı:
hocam merak etme asker ve polis zam alınca kimsenin ruhu bile duymuyor. diğer memurlarda istemesin diye gizliden yapıyorlar zaten.

Hocam normaldir. Polis teşkilatı zaten kendi adamları ile doldu nereye gitsen onların yandaşları ile dolu. Askeri de ele geçirmeye çoktan başladılar eskiden YAŞ kararlarında birçok ihrac olurdu şimdi ise ihrac yok bunun ne demek olduğunu anlamak lazım. Onlara vermiycek de sana bana mı zam verecek?

Ben bu haberlere inanmıyorum bu hükümete güvenmiyorum, doğuda çalışan askere polise de yapılsın helali hoş olsun fesatlık yapmaya gerek yok

Yiyin Bakalım Bu Ülke sizin Afiyet olsun! bu nasıl bir başlık. :verymad: Ayıptır arkadaşım, onlarda bizim ülkemizde hizmet eden insanlar.
İşte bu yüzden baştakiler ortaya yok zam yok şu yok bu diye yalan haberler atıyor. Biliyor alttaki koyun sürüleri (memurları) birbirini yer zaten.
Öğretmene ikramiye, 3 ay tatil bu haberleri görünce kızmıyormusunuz? Öğretmen çalışmıyor, yarım gün kaç saat sanki. O zaman bu insanlarada tepki verme. Senin bakış açınla, öğretmene bu sözleri söyleyen insanlarda haklı.

Nedir bu fesatlık anlamıyorum? Biz bu şekilde düşündükçe, kimse kimsenin hakkını vermeyip, yok sadece ben dedikçe. Milletvekilleri bol zam ve kıyak emeklilik alır. Biz koyun sürüleride avçumuzu yalarız.

Kendi hakkını iste ama bunu başkasının hakkına göz dikerek, iftira atarak yapma. :verymad:

filiz' Alıntı:
Yiyin Bakalım Bu Ülke sizin Afiyet olsun! bu nasıl bir başlık. Ayıptır arkadaşım, onlarda bizim ülkemizde hizmet eden insanlar.
İşte bu yüzden baştakiler ortaya yok zam yok şu yok bu diye yalan haberler atıyor. Biliyor alttaki koyun sürüleri (memurları) birbirini yer zaten.
Öğretmene ikramiye, 3 ay tatil bu haberleri görünce kızmıyormusunuz? Öğretmen çalışmıyor, yarım gün kaç saat sanki. O zaman bu insanlarada tepki verme. Senin bakış açınla, öğretmene bu sözleri söyleyen insanlarda haklı.

Nedir bu fesatlık anlamıyorum? Biz bu şekilde düşündükçe, kimse kimsenin hakkını vermeyip, yok sadece ben dedikçe. Milletvekilleri bol zam ve kıyak emeklilik alır. Biz koyun sürüleride avçumuzu yalarız.

Kendi hakkını iste ama bunu başkasının hakkına göz dikerek, iftira atarak yapma. quote]
:alkis: :alkis:

kendimizle ilgili çıkan haberlere nasıl bilip bilmeden yorum yapan askere,polise, memura kızıyorsak aynısını bizde yapmayalım,
daha çok alsınlar kimse kimsenin yaptığı işi bilemez senin ne çektiği sen bilirsin ama dışardan yatıyor gürünürsün ,
biz kendi hakkımıza bakalım,

Geri