Yönetim:bbnetin ilk okul şablonu yolda

Kodla Büyü
Elinize sağlık Hocam. Bilgisayarbilisim sayesinde yükümüz azalıyor, acemilikten yaptığımız hataları bu siteyle aşıyorum. Teşekkür ediyorum, dört gözle bekliyorum :)

Metehan' Alıntı:
Muhteşem bir çalışma hocamm benimde başlayıp bitiremediğim bir okul şablonu vardı bi türlü nasip olmadı tamamlamak ama inş en kısa zamanda bbnet tamamlanır ve internet alemindeki yerini alır.... İyi çalışmalar
Başlamak bitirmenin yarısıdır derler. Artık bittiğini varsayabilirsin, fırsat buldukça geliştiyoruz yakında tüm kaynak dosyarıyla birlikte paylaşıma açarız. :)
ozgurgitarim' Alıntı:
hocam ;

Allah razı olsun.....

senin şu siteye verdiğin emeği.....

ne bileyim işte ;öpüyorum yanaklarından :)
sağol dostum eyvallah.

mystreous' Alıntı:
Güzel olmuş emeğine sağlık hasari.
1. Foto galeri bölümünde kategoriler olsa daha kullanışlı olur.
2. Ana sayfadaki haberlere tıklandığında haber ayrıntısı açılacak demi? Şu anda açılmıyor.
3. Anket eklenebilir.
4. Günün sözü eklenebilir.
Tam şablon oturduktan sonra admin panelinin bir bölümünün (ziyaretçi defteri, haberler, menüler gibi) ya da tamamının asp kodlamasını yapabilirim.
Seni bir kenara yazdım. :+1:
prentice' Alıntı:
üst menülerde tıklamadan sonra açık yeşil olan butonlardaki yazılar pek belli olmuyor
bide manşet kısmında link verme var mı acaba ?
son olarak anasayfada sol üst köşede duran küçük resim değişen yapıda olursa daha güzel olur diye düşünüyorum.
böyle bir çalışma için teşekkürler
Manşette link verme olayı var şuan link tanımlanmamış. Diğer öneriler dikkate alınacak.

Yorum yazamadığım diğer arkadaşlarada görüş ve düşüncelerinden ötürü çok tşkler.

Başka fikri olan varsa lütfen bizimle paylaşsın. Çalışmanın sonunda hepimizin işine yarayan son derece kullanışlı bir şablon oluşturmuş oluruz. :)

Bu hazırladığınız şablonu çok beğendim ellerinize sağlık..

Benim sizden ricam;
idari personel ve öğretmenlerimiz bölümü sanırım tamamlanmamış. Benim bu kısım öğretmenlerin kısa özgeçmiş ve fotoğraflarının görüntülenebileceği şekle getirebilirmisiniz? Biraz daha açıklarsam öğretmenlerimiz bölümünde Okuldaki bütün öğretmenlerin adı soyadı küçük bir fotoğrafı ve branşı yazılı olacak. o listeden tıklanılan öğretmenin fotoğrafı büyüyecek ve yanında kısa bir özgeçmiş çıkacak..

sanırım açıklayabildim..

iyi çalışmalar.

Hocam gözlerinizden öpüyorum, çalışmanızın güzelliği bir yana böyle bir düşünce için zaman ayırmanız bile bizi mutlu etmektedir. birçok arkadaşımızı, web sayfası tasarımı için kara kara düşünmekten kurtaran sizler, büyük övgüyü ve saygıyı hakediyosunuz. Emeğiniz için Çok çok teşekkürler . Saolun.

Şablonun hazırlanmasında emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum

Çok güzel olmuş emeğinize sağlık arkadaşlar.
Birde;
Veri tabanı destekli İl / İlçe MEM sitesi de yapılabilir. Bu konuda destek olmaya hazırım.
Çünkü Bir çok ilçede bu işler görevlendirilen formatörlerin üzerinde.

ali_cmen' Alıntı:
Yazıtipini değiştirirsen güzel olabilir.
Css destekli olduğundan bir kod değişikliğine bakar farklı yazı fontları deneriz. :)
joombal' Alıntı:
Çok güzel olmuş emeğinize sağlık arkadaşlar.
Birde;
Veri tabanı destekli İl / İlçe MEM sitesi de yapılabilir. Bu konuda destek olmaya hazırım.
Çünkü Bir çok ilçede bu işler görevlendirilen formatörlerin üzerinde.
İlerde bir aksilik olmazsa oda olur. :)

yarışmada dereceye giren sitelerin güzel özelliklerini alabilirsiniz. Birçok güzel çalışma vardı çünkü.

emeğinize, uğraşınıza sonsuz tşkler hocam, çok ii düşünmüşsünüz...

prentice' Alıntı:
yarışmada dereceye giren sitelerin güzel özelliklerini alabilirsiniz. Birçok güzel çalışma vardı çünkü.

prentice hocam düşüncesi gzel

IE7'de sağlam bir kayma var hocam, resimler altta..
Ayrıca FF'de yeşil menu ortalı durmuyor ..
Yan menulerde yazı ustune gelince font buyumesi alttaki menulari aşşağı kaydırıyor, anamenude olduğu gibi.. farklı bir efekt kullanırsan sadece renk değişimi gibi daha iyi olur..
Resim galerisi FF'de de taşıyor dışarı..
Yeşil menude yazılar ortalı şekilde durmuyor IE7 ve FF'de..

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    88.7 KB · Görüntüleme: 480
  • 2.jpg
    2.jpg
    48.5 KB · Görüntüleme: 483
  • 3.jpg
    3.jpg
    61.3 KB · Görüntüleme: 480
hasari hocam ellerin dert görmesin. Çok güzel bir çalışma. Devamını bekliyoruz.
Başarılarının artarak devamını diliyorum.

Geri