yorumsuz

Kodla Büyü
btnotlari' Alıntı:
eridim' Alıntı:
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/mecliste-en-cok-fatura-gideri-olan-10-vekil-1512g.htm
siyaset yapma burda mike :D
siyasetle ne alakası var! kendin ve ailemin iletişim masraflarından 3 kuruş indirim alabilmek için oparatörümü arayıp kırk takla atıyorum. verdiğim vergilerin nerelere harcadığını görünce içim acıyor.

Valla hocam milletvekillerini sıralamaya gerek yok. Hepsi aynı. Bal tutan parmağını yalıyo. Olan zavallı vatandaşa olur. Mecliste kavga ettiklerine bakmayın, ordan çıkınca hepsi can ciğer oluyo. Keyifleri gıcır. Meclis yemekhanesi beleş, telefon beleş, konaklama beleş, tatil beleş... Biz de ordan bi kanun çıkacak da, o yönetmeliğe etki edecek de yaşam standardımız düzelecek diye yavru kuşlar gibi ağzımızı açıp bekliyoruz.

pisagorean' Alıntı:
Valla hocam milletvekillerini sıralamaya gerek yok. Hepsi aynı. Bal tutan parmağını yalıyo. Olan zavallı vatandaşa olur. Mecliste kavga ettiklerine bakmayın, ordan çıkınca hepsi can ciğer oluyo. Keyifleri gıcır. Meclis yemekhanesi beleş, telefon beleş, konaklama beleş, tatil beleş... Biz de ordan bi kanun çıkacak da, o yönetmeliğe etki edecek de yaşam standardımız düzelecek diye yavru kuşlar gibi ağzımızı açıp bekliyoruz.
:+1:

Vay ülkemin haline böyle bir kanun olduğunu daha geçen hafta öğeredim.. milletvekili maaşlarının fazla olduğunu eleştirirken bu giderleri görünce içim sızladı ...

pisagorean' Alıntı:
vay arkadaş bir de bunların sayısını artıracaklar zaten pek bi işlevi kalmıyor azaltın bari 200 e falan düşürün bu nedir yahu

merak ettiğim bir konu var çözebilecek arkadaş varmıdır bilemem ???

telefon faturalarına baktım birde tarifelere... nasıl harcamışlar ? onu merak ettim kaç saat konuşmuşlar kaç gb internete girmişler kaç bin mesaj çekmişler nasıl harcayabilmişler ?

Ekli dosyalar

• vodofone.jpg
    vodofone.jpg
    74.5 KB · Görüntüleme: 705
bence kendi adlarına hat açtırıp aile fertlerine kullandırıyorlar. 1 kişi 1 milyon kullanamaz bir yılda

İletisim faturasindan kasit gobderdikleri mektuplar postalar vs de iceriyor.
Yani kalkip 1 uye 1 milyon kisiye mektup posta gonderse gerisini siz dusunun.

iyi işte yeni anayasa geçerse 550 den ; 600 ' e çıkacak sayıları...SAYIN VEKİLLERİMİZE feda olsunnnnn...hatta sayıları da 1000 olsun..

Geri