YOUTUBE VE FACEBOOK'U KAPATABİLİRİZ

Kodla Büyü

ilyas33

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Başbakan Erdoğan internet yasası ile ilgili olarak 30 Mart'tan sonra yeni düzenleme yapacaklarını belirterek "İnternet yasasına malum çevreler itiraz ettiler. Yapabileceğimiz kadarını yaptık. O alanda da 30 Mart'tan sonra atacağımız yeni adımlar var. Bu konuda kararlılığımız var. Bu milleti Youtube'a Facebook'a yediremeyiz. Kapatılmaları da dahil." diye konuştu.
http://www.aktifhaber.com/basbakan-yout ... 45968h.htm

Zahmete grmeyin arkadaşlar bir aylığına tabletlerde youtube ve face girmek için.

ben olsam, başbakanlık olarak alırım şöyle 10 - 20 terabaytlık bir nas server.

Facebook kapanacak!!!
İlk sonuçlardanbiri herhalde askerlik tecillerinin, bakaya sayısının azalması olur derim.Resmen bağımlılık.Sigara gibi.

cumhurtorun' Alıntı:
ben olsam, başbakanlık olarak alırım şöyle 10 - 20 terabaytlık bir nas server. atarım içine, eğlenceli videoları, filmleri, *****'leri. tüm internet erişimini de keserim. alın size internet derim, lokal lokal takılın. ilginç, yeni videolar filan olunca, ben izler ondan sonra da eklerim derim.
:puhaha: :puhaha: :puhaha:

Şu konuya bile MEB hattından giremiyoruz engellenmiş

Ikinci evimiz var ya. Orda da yasakmış face. Acaba diyorum... tövbe tövbe

kasımpaşalı kapatmaya kapatır da sonra kuzu kuzu geri açarlar.bunlar büyük sermaye.uluslararası borsalarda belirleyici unsurlardan.ağababalarımız buna izin verirmi bilmem.face in kapanmasına üzülmem

Re: Ynt: YOUTUBE VE FACEBOOK'U KAPATABİLİRİZ

Kapatalım sultanım...

zaphere' Alıntı:
cumhurtorun' Alıntı:
ben olsam, başbakanlık olarak alırım şöyle 10 - 20 terabaytlık bir nas server. atarım içine, eğlenceli videoları, filmleri, *****'leri. tüm internet erişimini de keserim. alın size internet derim, lokal lokal takılın. ilginç, yeni videolar filan olunca, ben izler ondan sonra da eklerim derim.

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=236864
:puhaha: :puhaha: :puhaha:
sol taraftaki menü süper olmuş.

gündemi değiştirmeye günden belirleme çalışmaları.
malum 17 aralıktan beri başkaları belirliyor gündemi

o zaman dinletmesinler kendilerini. 12 yıldır iktidardalar. her türlü imkan ellerindeydi. sen kapıyı açık bırakırsan hırsız girer elbet. you tube ı kapatmaları da işe yaramaz yasaklar her zaman daha fazla talep getirmiştir.

"geçilen level’ların emekliliğe saydırılabileceği Candy Crush uygulamaları"
:puhaha:

Tfitter emin ellerde. Orda aktim var. Tfitteri kapatirsa aktim ekip başı suleyman soylu işsiz kalır

cehcah' Alıntı:
Atatürk e küfür videolarının olduğu zaman youtube kapatılmıştı, kimseden ses çıkmıyordu. Şu anda ise daha vahim bir durum söz konusu, devlette dinlenmedik kimse kalmamış, icap ederse belirli bir süreliğine kapatılabilir. İftiranın, yalanın haddi hesabı yok bu ortamlarda.
Haklısın Hocam ben olsam sadece o siteleri deıil neti tumden keserim. Hatta o böcek yazilim gibi işlerin kökunu tumden keser bilişimle uğraşmayı yasaklarım. Duman guvercin kanarya kuşları gibi ilitişim teknolojiliri getiririm

herkese bi çip taksın partisi ve kendisi aleyhinde konuşulduğunda veya düşünüldüğünde otomatik elektrik versin. B

akp'nin iyi yüzü Abdullah Gül açıklama yapmış:

"Önce bilinmesini isterim ki Türkiye demokratik bir hukuk ülkesidir. Özgürlüklerin güçlenmesini arzu ederiz. Gerilemek söz konusu olmaz. Kimse de gerilemeyi özlemez zaten Türkiye'de. İnternet yasasını biliyorsunuz. Sıkıntılı durumlar vardı. Noksanlıkları düzelttiler. Facebook, Youtube dünyada geçerli platformlar, kapanması söz konusu olamaz. Biz her zaman özgürlüğün genişletilmesiyle ilgili gurur duyuyoruz."

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25959549.asp

Teachnologist' Alıntı:
herkese bi çip taksın partisi ve kendisi aleyhinde konuşulduğunda veya düşünüldüğünde otomatik elektrik versin. B

:++: :++:

özel hayatın gizliliği ve kişilik haklarına hakaret noktasında öneriniz kesin çözüm getirecektir hocam.. destekliyorum..

Geri