YOUTUBE VE FACEBOOK'U KAPATABİLİRİZ

Kodla Büyü
Biri eleştiriye kalktı mı bassınlar kırbacı, bassınlar kırbacı. :lol:

kapatılsın iyi olur diyenler şaka yapıyorlar herhalde :/// bu adamın bütün yaptıklarına eyvallah diye diye bu millet bu hale geldi..yuhhh diyorum başka da bişey demiyorum!!!

orebro' Alıntı:
Teachnologist' Alıntı:
herkese bi çip taksın partisi ve kendisi aleyhinde konuşulduğunda veya düşünüldüğünde otomatik elektrik versin. B

:++: :++:

özel hayatın gizliliği ve kişilik haklarına hakaret noktasında öneriniz kesin çözüm getirecektir hocam.. destekliyorum..

iyice mazoşist olduk :D

cumhurtorun' Alıntı:
ben olsam, başbakanlık olarak alırım şöyle 10 - 20 terabaytlık bir nas server. atarım içine, eğlenceli videoları, filmleri, *****'leri. tüm internet erişimini de keserim. alın size internet derim, lokal lokal takılın. ilginç, yeni videolar filan olunca, ben izler ondan sonra da eklerim derim.

Çok güldüm. :puhaha:
Adam haklı beyler. :)

cehcah' Alıntı:
Atatürk e küfür videolarının olduğu zaman youtube kapatılmıştı, kimseden ses çıkmıyordu. Şu anda ise daha vahim bir durum söz konusu, devlette dinlenmedik kimse kalmamış, icap ederse belirli bir süreliğine kapatılabilir. İftiranın, yalanın haddi hesabı yok bu ortamlarda.

tabi canım İCAP ederse bir süre kapatsınlar, sonra açsınlar, sonra bakarlar biraz, millet ne izliyor. kedili video ise kapatmak icap etmez, ama ham hum şaralop yapanların ses kayıtları varsa kapatmak icap eder. çünkü vahim bir durum var. sen nasıl dinlersin olm başbakanı derler adama.

ileri demokraaasinin gereği icaptır zaten.

Allah akıl fikir versin hala şunları savunan varsa.

Teachnologist' Alıntı:
orebro' Alıntı:
Teachnologist' Alıntı:
herkese bi çip taksın partisi ve kendisi aleyhinde konuşulduğunda veya düşünüldüğünde otomatik elektrik versin. B

:++: :++:

özel hayatın gizliliği ve kişilik haklarına hakaret noktasında öneriniz kesin çözüm getirecektir hocam.. destekliyorum..

iyice mazoşist olduk :D

:D

cumhurtorun' Alıntı:
cehcah' Alıntı:
Atatürk e küfür videolarının olduğu zaman youtube kapatılmıştı, kimseden ses çıkmıyordu. Şu anda ise daha vahim bir durum söz konusu, devlette dinlenmedik kimse kalmamış, icap ederse belirli bir süreliğine kapatılabilir. İftiranın, yalanın haddi hesabı yok bu ortamlarda.

tabi canım İCAP ederse bir süre kapatsınlar, sonra açsınlar, sonra bakarlar biraz, millet ne izliyor. kedili video ise kapatmak icap etmez, ama ham hum şaralop yapanların ses kayıtları varsa kapatmak icap eder. çünkü vahim bir durum var. sen nasıl dinlersin olm başbakanı derler adama.

ileri demokraaasinin gereği icaptır zaten.

Allah akıl fikir versin hala şunları savunan varsa.
Ataturkun yolsuzlugu hirsizligi mi cikmisti da kapatilmisti youtube. Durduk yere hakaret vardi ve hala oyle videolar var. Ki onunla sen bunu nasil karsilastiriyosun. O bu ulkenin kurucusu bu secimle gelmis bi vatandas. Ataturkun cumhurbaskanligi doneminde yapilanlari elestirebilirsin begenmiyosan. Hakaret etmeden. Twitterda basbakana kimse hakaret etmiyo. Ortada tapeler var dinletmis kendini koskoca dunya lideri saciliyo ortaya. Simdi de agliyo. Yapacak bisey yok. Ya o tapelerin gercek olmadigini kanitlayacaksin ya da aglamayacaksin.

Kapatma ile erişimi engellemeyi kavrayamadilar. Face ve twiter gelin kapatın beni diyorlar zaten

orebro' Alıntı:
akp'nin iyi yüzü Abdullah Gül açıklama yapmış:

"Önce bilinmesini isterim ki Türkiye demokratik bir hukuk ülkesidir. Özgürlüklerin güçlenmesini arzu ederiz. Gerilemek söz konusu olmaz. Kimse de gerilemeyi özlemez zaten Türkiye'de. İnternet yasasını biliyorsunuz. Sıkıntılı durumlar vardı. Noksanlıkları düzelttiler. Facebook, Youtube dünyada geçerli platformlar, kapanması söz konusu olamaz. Biz her zaman özgürlüğün genişletilmesiyle ilgili gurur duyuyoruz."

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25959549.asp
abdullah gül desin dursun. önüne gelirse dayanamaz imzalar :mrgreen:

kapatsınlar bence de, demin bir arkadas yazmıs local local takılmak daha iyi!

uyusuk' Alıntı:
Kapatma ile erişimi engellemeyi kavrayamadilar. Face ve twiter gelin kapatın beni diyorlar zaten
Siz de sunu anlayamadiniz. Erisimi engelleme de kesmiyo bunlari. Diyelim ses kaydi dustu saniyeler icinde yayiliyo. Yani sadece belli bir twiti sildirerek bunun onune gecemez. Ilk basta oyle dusunduler ama o is yas. Konuldugu anda yayiliyo. Bunun tek cozumu komple kapatmak. Ona dogru gidiliyo zaten. Tib baskani kendi dedi. Isin icinden cikamiyoruz. Nasil engelleyecegiz dedi.

Facebook ve Youtube'u engelledin diyelim.
Dailymotion var instagram var... var da var bunun yerine kendini düzeltmeyi seçsen daha mantıklı...

dünkü başbakanın konuşmasının bir kısmını dinledim özellikle son kısmı tam bir komedi cem yılmaz bunları duyması :puhaha: n

mehmet barlasın her yıl başbakana sorduğu soru : ne yiyorsunuz, kaç saat uyuyorsunuz
cevap: bal kaymak, 7 saat anca uyuyabiliyorum. :puhaha:

Ergenekon ile ilgili başbakan yeniden yargılanma olur mu? diye soruluyor.
cevap: ben hukukçu değil rasim sende hukukçu değilsin
rasim atlıyor ben hukukçu değil ama hukuk okudum :puhaha:

yine başbakan akp li millet vekilleri ve bakanlar hakkında serzenişte bulunuyor kimse konuşmuyor diyor :puhaha:
bende akp li vekil olsam hacı balla kaymağı benle yemedinya derim.

başbakan hukuk falan dinlemiyor herşeyi yaparım diyor.

Hakim Atatürk orman çiftliğindeki başbakanlığa ait binanın durduruyor.
başbakan sıkıysa yıksınlar diyor
hakim ne yapsın seçime mi girsin

buda kasım ayında yapılan müsamere de mehmet barlasın bb ye sorduğu cesur soru.. muhalif gazeteciler kendilerinden utansınlar.

"uzun yıllar boyunca ekonomideki, eğitim alanındaki, askerlikteki sorunlar birikti birikti. yük sizin boynunuza bindi. çözmek size kaldı. size yazık değil mi?”

Bence böyle bişeyin gerçekleşmesi zor gibi ama Türk milleti her yerden girer yasaklar sorun değil:)

Yüzbinlerce genç insanımız işsiz. Facebook bir kısmının adeta işyeri .
Tıvorlu İsmail Abi de olayı çözmüş. Facebookta çalışan arkadaşlara selam gönderiyor :) http://www.youtube.com/watch?v=QkGqtJmdmRs#t=30
Youtube u engellemeye çalışsalar da da facebook a dokunacaklarını sanmıyorum. Kullananların çoğu apolitik, vakit öldürme amaçlı takılıyorlar.

pisagorean' Alıntı:
uyusuk' Alıntı:
Siz de sunu anlayamadiniz. Erisimi engelleme de kesmiyo bunlari. Diyelim ses kaydi dustu saniyeler icinde yayiliyo. Yani sadece belli bir twiti sildirerek bunun onune gecemez. Ilk basta oyle dusunduler ama o is yas. Konuldugu anda yayiliyo. Bunun tek cozumu komple kapatmak. Ona dogru gidiliyo zaten. Tib baskani kendi dedi. Isin icinden cikamiyoruz. Nasil engelleyecegiz dedi.
Arkadaşım bu siteler babasının malımı ki kapatabilsin. Tek yapabileceği erişimi engellemek olur.konuda yapabiliyorlarsa yapsınlar

uyusuk' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:
uyusuk' Alıntı:
Arkadaşım bu siteler babasının malımı ki kapatabilsin. Tek yapabileceği erişimi engellemek olur.konuda yapabiliyorlarsa yapsınlar
Siteyi tabii kapatamaz. Adam senin ülkendeki tartışmaya mı bakacak. Dünyanın kullandığı siteler bunlar. Adam parasına bakar senin kasetlerin çıkmış, propaganda yapılmış adamın derdinde mi?

Siz bilmezsiniz
chp döneminde internete dns değiştirerek
giriyorduk dns...

halk dosya indirme kuyruklarında vakit öldürüyordu.

Değil İnterneti kesmek Elektrikleri süresiz kesse kimsenin gıkı çıkmayacak.. :x

Milleti face yotube yedirmeyiz diyor. Bilali diyecekti dili surctu heralde. Bugunlerde dili cok surcuyor. Milleti face niye yesin. Hem hangi millet. Şu ...... koyacağınız millet mi?

Aralarında şunların da bulunduğu hak talebinde bulunanlardan telif hakkı ihlaliyle ilgili birden çok üçüncü taraf bildirimi aldığımız için Haramzadeler Ucyuzotuzuc adlı YouTube hesabını feshettik:
Content Factory
Daha çok hesap fesh edilir.

efkan ala ile selami altınok arasında geçen ve yeni düşen kayıtlarda müsteşar ea. sorgu için çağırılanlanların kesinlikle savcıya ifade vermeye gitmemesini kağıtlarını yırtmasını savcıya sizi tanımıyoruz demesini istiyor. böyle bir ortamda face youtubea girilmesi istenirmi.
adamlar haklı

Geri