Zamlı Maaşlar

Kodla Büyü
8/2
sendika yok
evli - eş çalışıyor
çocuk yok
2110

Bereket versin.

Okuldaki bordrolara baktım.
bir arkadaşta
7/2
evli
eş çalışıyor
1 çocuk
sendika yok

2350 TL

8 den 7 ye düşünce fark artıyor mu bu kadar acaba , bir de çocuk parası var ama o kada yüksek değildi diye hatırlıyorum.

Ben de öğrendim bugün yeni maaşımı.
Kabaca hesaplarsak
ocak maaşı: 2220tl
aralık maaşı: 1870tl.
sendika: 45tl
Vergi farkı: 40tl
Yeni doğan çocuğumun payı: 40tl
Net maaş farkı: 2220-1870-45-40-40=225tl

Allah bereket versin. :+1:

Bende TC kimlik numaranız bulunamadı diyor önceki ayı gösteriyor ama

Enterprise' Alıntı:
Bende TC kimlik numaranız bulunamadı diyor önceki ayı gösteriyor ama
e-bordroda daha görünmüyor hocam. Okul idaresinin baktığı ayrı bir sistem var herhalde, oradan bakıyorlar.

uysal_rockci' Alıntı:
8/2
sendika yok
evli - eş çalışıyor
çocuk yok
2110

Bereket versin.

Okuldaki bordrolara baktım.
bir arkadaşta
7/2
evli
eş çalışıyor
1 çocuk
sendika yok

2350 TL

8 den 7 ye düşünce fark artıyor mu bu kadar acaba , bir de çocuk parası var ama o kada yüksek değildi diye hatırlıyorum.
ya bu arkadaşta sorun var ya da ben de. Benim de 7-2 sendika var çocuk yok eş çalışıyor benim maaş 2170 hadi diyelim çocuk yardımını çıktık yine fark var bu fark nerden geliyor biri hatalı ama kim :)

bilisim2013' Alıntı:
ya bu arkadaşta sorun var ya da ben de. Benim de 7-2 sendika var çocuk yok eş çalışıyor benim maaş 2170 hadi diyelim çocuk yardımını çıktık yine fark var bu fark nerden geliyor biri hatalı ama kim :)

Zaten hiç bir yerde birbirine uymuyor bu işler hiç anlamıyorum

OZOGUL' Alıntı:
7/3
Evli
Eş çalışıyor
1 çocuk
Sendika var
2340 Tl

Arkadaşın da aynı durum bilisim2013 hocam sen mi eksik alıyorsun millet mi fazla alıyor acaba, aydınlatan olursa sevinirim :)

OZOGUL' Alıntı:
7/3
Evli
Eş çalışıyor
1 çocuk
Sendika var
2340 Tl
ben de aynı 7 / 3 eş çalışıyor 1 çocuk kendi üzerime sendika var bu rakam olması gerekiyor değil mi? serkan hocamın dediği siteden baktım 2220 görünüyor

dün panoya asmışlar. verilen zamlar+vergi diliminden çıkış net 248 lira yansımış maaşıma. sendika, aile yardımı, çocuk yok.
sendikası olanlara 290 lira.
yazın atanıp ta daha vergi dilimine girmeyenlere 202 lira yansıtmışlar.

6/1
eş çalışıyor
çocuk yok
sendika var.
http://www.ozkansoft.com/mahep.php bu siteden baktıgımda 2304 tl çıkıyor ama kbsden baktığımda 2195 yazıyor.
Eğitim yılı/Alan kısmını hiçbiri seçtiğimde kbs ile eşleşiyor(2195).Ama 4 yıllık bilgisayar seçtiğimde aonuç farklı çıkıyor(2304)???

Maaş bordroları çıksın hsta var mı yok mu daha iyi göürürüz elbette. Bu arada aralık maaşım 1960 TL idi. Atalay bence senin maaşta sıkıntı var.

Sevdiceğim hocam sen Tef mezunusun değil mi?

theArcher' Alıntı:
6/1
eş çalışıyor
çocuk yok
sendika var.
http://www.ozkansoft.com/mahep.php bu siteden baktıgımda 2304 tl çıkıyor ama kbsden baktığımda 2195 yazıyor.
Eğitim yılı/Alan kısmını hiçbiri seçtiğimde kbs ile eşleşiyor(2195).Ama 4 yıllık bilgisayar seçtiğimde aonuç farklı çıkıyor(2304)???
Ben bu link sayesinde hesapladım. Geçen gün de memura sordum listeyi gördüm rakamlar birebir tutuyor. Kuruşu kuruşuna aynı... Bir yanlışlığın var...

OZOGUL' Alıntı:
Maaş bordroları çıksın hsta var mı yok mu daha iyi göürürüz elbette. Bu arada aralık maaşım 1960 TL idi. Atalay bence senin maaşta sıkıntı var.

Sevdiceğim hocam sen Tef mezunusun değil mi?
yok hocam ben böte mezunuyum orayı atlamışım ama okadar maaşda farkediyor mu

kbs sisteminde maaşlar yayınlandı. idareniz görebilir.
6/1 eş çalışıyor 6 yaş altı 1 çocuk sendika var 2247tl

Geri