Amiral Battı - Zeka Oyunları Enki - Android - iOS

Kodla Büyü

btogretmeni34

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Güncelleme : Amiral Battı oyunu eklendi. Oyun yapay zeka' ya karşı.

Güncelleme :Taş Kağıt Makas, Hex, Koridor, Nim, Satranç, Üçtaş, Dokuztaş, Mangala, Hedef Dört ve Pentago oyunları çevrimiçi yayında.

Güncelleme : Japon Zekâ Oyunları Shikaku, Kakurasu, Futoshiki ve Binairo(Renkli Kareler) eklendi.

Güncelleme : Uygulamaya yeni eklenen oyunlar : 2048, Bloklar, Eş Bulma

Güncelleme : Kakuro oyunu eklendi. Yapay zekaya karşı oyunlara ve iki kişilik oyunlara PENTAGO oyunu eklendi.

Güncelleme : İos sürümü yayında.

Güncelleme : Çevrimici satranç eklendi.

Güncelleme : Mangala ve mesajlaşma eklendi. Ayrıca hata bildirimi eklendi.

Güncelleme : Hedef Dört ve Nim oyunlari eklendi.

Güncelleme : iki kişilik oyunlarda tasarım geliştirildi ve süre eklendi.

Güncelleme : Dokuz taş ve üç taş karşılıklı oynanabilir hale geldi. Yakında mangala ve hedef dört oyunları da karşılıklı oynanabilir hale gelecek.

Güncelleme : Uygulamaya mangala, dokuz taş ve üç taş oyunları eklendi. Her üç oyun içinde yapay zekaya karşı oynanabilir durumda.

Flutter ile gelistirdigim zeka oyunları uygulamasi Google Play'de yayında.

Hem yetişkinler için hem de öğrenciler için çeşitli zeka oyunları mevcut.

Klasik sudoku, kendoku, kare karalamaca oyunlarının yanısıra, zeka oyunları dersinde öğretilen ve şampiyonada soru sorulan oyunlar da oyunlar var.

Oyunlar kolaydan zora doğru sıralanmış durumda. Ve sürekli yeni oyun çeşitleri dahil etmeyi düşünüyorum.
Android cihazınıza indirmek için;

Zeka Oyunları Enki Android

Zeka Oyunları Enki İos

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-17-21-33-36-617_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    Screenshot_2021-02-17-21-33-36-617_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    73.4 KB · Görüntüleme: 131
  • Screenshot_2021-02-17-21-30-20-811_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    Screenshot_2021-02-17-21-30-20-811_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    68.5 KB · Görüntüleme: 109
  • Screenshot_2021-02-17-21-33-05-033_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    Screenshot_2021-02-17-21-33-05-033_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    53.3 KB · Görüntüleme: 101
  • Screenshot_2021-02-17-21-32-36-896_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    Screenshot_2021-02-17-21-32-36-896_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    51.3 KB · Görüntüleme: 99
  • Screenshot_2021-02-17-21-33-42-507_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    Screenshot_2021-02-17-21-33-42-507_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    66.9 KB · Görüntüleme: 100
  • Screenshot_2021-02-17-21-34-01-598_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    Screenshot_2021-02-17-21-34-01-598_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    64.6 KB · Görüntüleme: 94
  • Screenshot_2021-02-17-21-34-10-515_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    Screenshot_2021-02-17-21-34-10-515_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    63.9 KB · Görüntüleme: 99
  • Screenshot_2021-02-17-21-34-22-650_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    Screenshot_2021-02-17-21-34-22-650_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    39.7 KB · Görüntüleme: 97
  • Screenshot_2021-02-17-21-32-05-906_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    Screenshot_2021-02-17-21-32-05-906_bt.unel.zeka_oyunlari.jpg
    83.7 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleme:
Teşekkürler arkadaşlar. Gördüğünüz eksiklikleri paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Hocam işaretlediğim yerde bi hata var sanırım, uygulama yerleşimi doğru kabul etti :
20201230_134409.png

Hocam eşim matematik öğretmeni, zeka oyunlarıyla oldukça ilgili. Uygulamanizi çok beğendi. Öğrencilerine link attı. Bir öğrenci PC ye yüklenebiliyor mu diye sormuş. exe olarak mevcut mu.
Bu arada Elinize sağlık çok başarılı olmuş.

Direk oyun listesi çıkıyor. Hakkında gibi bir bölüm olursa, playstore sayfasına link olursa iyi olur. Yorum yapmak için linke tıklayıp playstore sayfasına gidebiliriz.
Ayrıca uygulama daha iyi görünür kanaatimce. Bir iki oyun denedim çalışıyor. Hata görürsem bildiririm.
Hocam güzel olmuş, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Direk oyun listesi çıkıyor. Hakkında gibi bir bölüm olursa, playstore sayfasına link olursa iyi olur. Yorum yapmak için linke tıklayıp playstore sayfasına gidebiliriz.
Ayrıca uygulama daha iyi görünür kanaatimce. Bir iki oyun denedim çalışıyor. Hata görürsem bildiririm.
Hocam güzel olmuş, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Teşekkürler hocam. Sonraki sürümlerde bunu ekleyeceğim.

Hocam uygulama bizi kendine bağladı gerçekten çok başarılı olmuş.
Bir hatırlatma Kendoku-10 da hata var sanırım.

Hocam uygulama bizi kendine bağladı gerçekten çok başarılı olmuş.
Bir hatırlatma Kendoku-10 da hata var sanırım.
Teşekkürler hocam. Beğendinize sevindim.
Bakayım hocam. Bazı hatalar var. Geri dönüşleri göre düzeltmeye çalışıyorum.
Bir taraftan da üç taş ve dokuz taş bitti. Şimdi de mangala için çalışıyorum. O da bitince güncelleme yayınlayacağım. Tespit edilen hataları o sürümde düzeltirim.

Uyulamaya Mangala, Dokuz Taş ve Üç taş oyunları eklendi. Yapay zekaya karşı oynanabilir durumda.
Özellikle bu üç oyun için bug kontrollerini yaptım ama illaki gözden kaçan olmuştur. Denk gelen haber verirse çok sevinirim.

Uygulama cok basarili. Mangala oynarken sürekli yeniliyorum. teebrikler. yapay zeka başarılı olmuş.
kare karalamaca ise ozellilkle güzel olmuş. Istediğin satır ve sütun sayısında istediğin kadar oyun üretebilmek çok iyi. diğer zeka oyunları da başarılı.
gece modu eklemenizi öneririm.

Uygulama cok basarili. Mangala oynarken sürekli yeniliyorum. teebrikler. yapay zeka başarılı olmuş.
kare karalamaca ise ozellilkle güzel olmuş. Istediğin satır ve sütun sayısında istediğin kadar oyun üretebilmek çok iyi. diğer zeka oyunları da başarılı.
gece modu eklemenizi öneririm.

Yorumlarınız için teşekkürler hocam. Gece modu eklemeyi düşünüyorum. Ama hangi sürümde olur henüz bilmiyorum. :)

Bazı oyunları yapay zekaya karşı değil de 2 kişi karşılıklı oynayacak şekilde yapabilir misiniz? Örnek eşimle karşılıklı 9 taş oynamak istiyorum. Aynı telefonla veya herkes kendi telefonuyla fark etmez

@hiboz hocam sırada sizin soylediginiz var. Önce üç taşla başlayıp daha sonra dokuz taş ve mangalayi karşılıklı oynanabilir hale getirmeyi düşünüyorum.

Güncelleme : Uygulamaya mangala, dokuz taş ve üç taş oyunları eklendi. Her üç oyun içinde yapay zekaya karşı oynanabilir durumda.

Flutter ile gelistirdigim zeka oyunları uygulamasi Google Play'de yayında.

Hem yetişkinler için hem de öğrenciler için çeşitli zeka oyunları mevcut.

Klasik sudoku, kendoku, kare karalamaca oyunlarının yanısıra, zeka oyunları dersinde öğretilen ve şampiyonada soru sorulan oyunlar da oyunlar var.

Oyunlar kolaydan zora doğru sıralanmış durumda. Ve sürekli yeni oyun çeşitleri dahil etmeyi düşünüyorum.
Android cihazınıza indirmek için;

Zeka Oyunları
Hocam uygulamanız güzel olmuş tebrik ederim. Flutter dünyasına giriş yapmaya kendimi geliştirmeye çalışıyorum ancak kafama takılan bir durum var atıyorum sadece 4 fonksiyonlu bir hesap makinesi yapıp build ettiğimde ve apk yı telefona yüklediğimde boyutunun 27 MB olduğunu gördüm. Bu yalnızca kod yapımdan kaynaklanıyor olamaz diye düşünüyorum Build esnasında boyutlandırmaya faydası dokunacak herhangi bir şey yapıyor musunuz?

Geri