Ziraat İnternet Bankacılığı EFT ücret Farkı

Kodla Büyü
Cevapları tam okuyamadım yazan bir arkadaş vardır belki ama yine de belirteyim. Ziraatte eft yaparken ödeme türü diğer seçilirse 1,5 tl ama eğer kira vs seçilirse 21 kuruş kesinti yapılıyor. Bilginize

Maaş müşterisiyim eft ücreti olarak 1,5 TL kesiyorlar şikayet ettim fakat bişey değişmedi bana bu maili attılar.

İlgide belirtilen şikayetiniz ile ilgili yapılan değerlendirme sonucunda,
Bankamız, hizmetlerinin devamlılığı için kaynaklarını en etkin ve en verimli biçimde kullanmaya çalışmakta, bu çerçevede operasyon maliyetleri ve piyasa koşulları da dikkate alınarak verilen hizmetler karşılığında, müşterilerimizden komisyon ve masraf tahsil edilmektedir.
Şikayetinize konu işlemlere ilişkin olarak ise, Bankamızca tahsil edilecek komisyonlara ilişkin tutarlar, Şubelerimizde, Bankamız internet sitesinde (www.ziraatbank.com.tr) ve BDDK (www.bddk.org.tr) internet sitesinde yer almaktadır.
Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Bireysel Müşteri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz.
Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz.

eşimin okulu da ziraatla çalışıyor ama basiretsiz idareciler(meb müdürü veya anlaşma yapan kimse işte) bunu dile getirmemiş anlaşılan herşeyden ücret alıyorlar. tabi anlaşma yapılırken bir sürü duyumlar geldi günahları boyunlarına. ben halkbankasından maaş alıyorum hiçbirşeden ücret alınmıyor. olması gereken bu bence.

Ben 3 senedir ziraatten alıyorum maaşımı , okul anlaşırken eft den ücret alınmayacak diye anlaşmış ama ziraat uygulamadı bunu. şimdi 3 sene ödediğimiz eft ücretlerini alabilir miyiz ya da nasıl alırız

serdemli' Alıntı:
eşimin okulu da ziraatla çalışıyor ama basiretsiz idareciler(meb müdürü veya anlaşma yapan kimse işte) bunu dile getirmemiş anlaşılan herşeyden ücret alıyorlar. tabi anlaşma yapılırken bir sürü duyumlar geldi günahları boyunlarına. ben halkbankasından maaş alıyorum hiçbirşeden ücret alınmıyor. olması gereken bu bence.

Arkadaşlar bu sene itibarı ile halkbankası ile anlaşmamız bitti, eft ve havaleye halkbankasında ücret ödemiyorduk. Yapı krediye gececekmişiz. Aranızda yapı kredi kullanan var mı maaş hesabında eft ye ücret alıyor mu?

Geri