Zonguldak

Kodla Büyü
benim de tercihlerim arasında Ereğli tüm okulları var öncelik MESLEK liseleri olacak ... puan 89 .. fakat Ereğli ilk tercihlerim arasında olmayabilir ... yazacağım kesin ama :) herkes için hayırlısı olsun inş Kontenjanlar arttırılır

Alaplı ilçesi ve Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar? Okulun web sitesi de çalışmıyor..

il dışında mı tercih ettiniz hocam... ben o okulda çalışmıyorum ancak... anadolu kısmıda var okulun.yeri merkezi. ne öğrenmek istiyorsunuz başka...

Genel olarak ilcenin durumu, ev kiralari, okulun durumu, ogrenci profili gibi temel bilgileri merak ediyorum...

ilçe 18 bin nüfuslu, deniz kenarı. ev kiraları sobalı evler 250 tl civarı, doğalgazlı veya kaloriferli olanlar ise 300 liradan başlıyo. yeri ve boyutuna göre değişiyo. 350-400 liraya iyi doğalgazlı ev bulabilirsin. ilçede pek fazla yapılabilecek, gidilebilecek yer yok. kdz ereğli ye 12 km olması avantajı..
lise öğrencileri genelde köylerden taşımalı geliyor. okulun öğrenci sayısının fazla olduğunu biliyorum. öğretmen kadrosuda geniş oldukça

2016 il dışında zpnguldak ve çevre illeri yazacak arkadaşlar var mı? puanlar ne durumda??

Geri