Zorla il koordinatörü yapabilirler mi?

Kodla Büyü

tazika

Aktif Üye
Arkadaşlar fatih eğitmeniyim. yeni görevlendirmeler için ısrarla ilk koordinatörlüğü için ismini gönderelim mi dediler. ben de ısrarla reddettim. acaba benden habersiz ismimi gönderebilirler mi? Eğer böyle bir ey olursa mahkemeye iptal için başvurmam mı gerekiyor. Gönüllülük esası bu konuda var mı?
Bir de görevlendirmeler ne zaman belli olur bilen var mı?

Görevlendirmelerin tamamı sizin rızanız, haliyle başvurunuz üzerine yapılabilir. Emrivaki yapmak niyetleri yoksa tabi…

Nereden nereye! Önceden millet birbirini eziyordu! Ne günlere geldik! :scared:

ömür biter bilgisayar öğretmenimin işi bitmez adam selam vermeden iş iteliyor ya şey vardı bizim ... hocamıda yakalamışlar anlaşılan

tazika' Alıntı:
Arkadaşlar fatih eğitmeniyim. yeni görevlendirmeler için ısrarla ilk koordinatörlüğü için ismini gönderelim mi dediler. ben de ısrarla reddettim. acaba benden habersiz ismimi gönderebilirler mi? Eğer böyle bir ey olursa mahkemeye iptal için başvurmam mı gerekiyor. Gönüllülük esası bu konuda var mı?
Bir de görevlendirmeler ne zaman belli olur bilen var mı?

hocam bu konuyla ilgili bilgi alabildiniz mi? beni de bilgim dışında il koordinatörü olarak görevlendirmişler.

Hocam eğer il Milli Eğitim de tek kişi iseniz otomatik il Koordinatörü olursunuz değilse eğer Şube müdürünün insiyatifinde olan bir durumdur çünkü bir tane il Koordinatörü olmasi lazım

Geri