İstanbul 2. Dönem BT Rehber Görevlendirmeleri

Kodla Büyü
Başvuru Dilekçesi
Office 2007 de açılınca kaymış bozuk şekilde görünüyor.

Hangi programda açıyorsunuz bu

Basvuru.doc dosyasını.

bilisim' Alıntı:
ben de 25 inde ilişik kesecem. başvuru 22 son denmiş. ben de şu an ki okulumda başvuru yapacam altına da gideceğim kurumu(halk eğitim) yazacam. artık nasıl anlar ne yaparlarsa. sonuçta ben kendi okulumda değil fatih projesi olan okulda btr idim. kurum değiştirmiş olmam bi sorun yaratmaz.

Hocam halk eğitim merkezlerine BT rehber görevlendirmesi yapılmıyor. Ancak halk eğitim merkezinde görev yapan bir BT öğretmeni olarak ihtiyaç olan başka bir okula BT rehberlik görevlendirmesi isteyebilirsiniz.Halk eğitim merkezlerine BT Rehberlik görevlendirme yazısı kurumnetten gönderilmiyor. Benim durum da sizin durumun tersi. Bulunduğum kurum halk eğitim merkezi, atandığım kurum anadolu lisesi. Bulunduğum halk eğitim merkezine yazı gelmediği için dilekçe dolduramıyorum ve dilekçede atandığım kurumu belirtemiyorum. Bu bilgileri telefonla il ve ilçe eğiticilerine bildirmek sağlıklı olacaktır.

hugo4545' Alıntı:
bilisim' Alıntı:
ben de 25 inde ilişik kesecem. başvuru 22 son denmiş. ben de şu an ki okulumda başvuru yapacam altına da gideceğim kurumu(halk eğitim) yazacam. artık nasıl anlar ne yaparlarsa. sonuçta ben kendi okulumda değil fatih projesi olan okulda btr idim. kurum değiştirmiş olmam bi sorun yaratmaz.

Hocam halk eğitim merkezlerine BT rehber görevlendirmesi yapılmıyor. Ancak halk eğitim merkezinde görev yapan bir BT öğretmeni olarak ihtiyaç olan başka bir okula BT rehberlik görevlendirmesi isteyebilirsiniz.Halk eğitim merkezlerine BT Rehberlik görevlendirme yazısı kurumnetten gönderilmiyor. Benim durum da sizin durumun tersi. Bulunduğum kurum halk eğitim merkezi, atandığım kurum anadolu lisesi. Bulunduğum halk eğitim merkezine yazı gelmediği için dilekçe dolduramıyorum ve dilekçede atandığım kurumu belirtemiyorum. Bu bilgileri telefonla il ve ilçe eğiticilerine bildirmek sağlıklı olacaktır.

evet durumum sizinkinin tersi yani halk eğitime atandım. ama başvuru son günü 22 olduğu için şuanki okulumda yazacam dilekçeyi. ama halk eğitim merkezine yazı gelmeme olayını anlayamadım, çünkü atandığım halk eğitim merkezi müdürü aradığım gün bana II. dönem için btr yazısının geldiğini tekrar başvuru yapmak isteyip istemediğimi sordu. kuruma yazının gelip gelmemesi başvurmayı etkilemez sanırım. sonuçta halk eğitimde çalışıp fatih projesi okulunda btf istenebilir.

Tercihlerim dışında bir okulda çalışabilirim** bunu işaretlersek çok uzakta başka ilçede bir okula verebilirler mi ?

kendi ilçemiz dışında da tercih yapabiliyor muyuz? Tercihlerde ilçe-okul yazıyor ordan aklıma geldi acaba olurmu ki??

hayrlı olur inşallah
Kendi okulumu yazmadan 3 tercih yapacağım tercih dışına da hayır deyince o 3 okula vermezse kendi okuluma çıkacak demi??

özygt' Alıntı:
Tercihlerim dışında bir okulda çalışabilirim** bunu işaretlersek çok uzakta başka ilçede bir okula verebilirler mi ?

yanlış hatırlamıyorsam btr tereddüt edilen kısımlarda açıklama da vardı galiba herkes kendi ilçesinde değerlendirilecek diye..

norm fazlası atamalarının olduğu bir dönemde bu görevlendirmelerin yapılması n ek adar doğru olabilir ki. İstanbulda resen atama yaptılar mı?

arkadaşlar bu görevlendirme zorunlu mu?Görevlendirmeyi istemesek ne olur?Ben istemiyorum.bu dönem de sadece öğretmen olarak çalıştım.

Allah'ım pendite salağan teki tercih yapmayanların başvurusu kabul edilmeyecek diyor.

Başakşehir her zaman olduğu gibi son güne kadar göndermez, hatta son gün de göndermez, bütün il 2 hafta bekler başakşehir yüzaünden :verymad:

Görevlendirmenin zorunlu olup olmadığı hakkında bilgisi olan var mı? :!: :!:
Benim için çok önemli lütfen

ruya12' Alıntı:
Görevlendirmenin zorunlu olup olmadığı hakkında bilgisi olan var mı? :!: :!:
Benim için çok önemli lütfen

değil tabii ki hocam.. neden bu şekilde sordunuz ki, bir sorun mu var?

Şu şu şekilde doldurmazsanız başvurunuz geçersiz sayılacaktır yazan bir görevlendirme zorunlu olabilir mi sizce. Biraz düşünmekte fayda var.

Geri