İstanbul 2. Dönem BT Rehber Görevlendirmeleri

Kodla Büyü
görevi kabul etmeniz yönünde okulda sürekli bir zorlama olunca onları anlatamıyorsunuz hocam

Bugün itibariyle başvurumu yaptım. Dilekçenin altına da atandığım anadolu lisesinin adını yazdım.
Not: Kadrom halk eğitimde

bağcılarda yazının geldiğini söylüyolar ama kurumnette yazı yok dünde sonmuş ne yani müracaat edemicekmiyiz artık ?

chaos' Alıntı:
bağcılarda yazının geldiğini söylüyolar ama kurumnette yazı yok dünde sonmuş ne yani müracaat edemicekmiyiz artık ?

Hocam ilçe eğiticisini arayıp yazının kurum netten göndermesini sağlayın.

bağcıların ilçe eğiticisi yok ki yarın ilçeyi arıcaz artık il mem ilçelerden dilekçeleri 24(yarın) istemiş yetiştirebilirsek müracat edicez artık

tercihlerine hiçbir okul yazmayıp sadece "kendi kurumunda görev almak istiyorum" seçip başvuran var mı?

hozgulen' Alıntı:
tercihlerine hiçbir okul yazmayıp sadece "kendi kurumunda görev almak istiyorum" seçip başvuran var mı?

ben de o şekilde yaptım hocam ancak tabi fatih projesi kapsamındaki okullar dolmamış olursa yeniden tercih yolluyacaklar bakalım

bugün okuldan aradılar klavye f e dönmüşte :)

görevlendirme yazı falan da yokmuş

İl Koordinatörümüz Hamit Hocam, bu gece kontrol listelerinin yayınlanabileceğini söyledi.

umarim bir an once gorevlendirmeler olur. geciktikce bir cok arkadasimizin idare ile arasi bozuluyor ister istemez.

okul ders programını yaptı bile ilk dönem 16 saat olan dersim 22 saate çıkmış ben btr başvurusuna 16 saat diye işlemiştim bunun görevlendirmede ne kadar önemi var acaba
( sınıflar bölünmüş 5 lerde. 60 kişi ile yaptığımız seçmeli dersler çok ŞÜKÜR 40 A İNMİŞ )

haftada 4 gün anadolu lisesi cikmis isim is valla 3 gün olaydi iki günde kendi derslerimi bitirirdim simdi sıkış tıkış bir program olacak yada okulla anlasıp kendi dersimi bitirip diger okula gidecegiz hic istedigim gibi olmadi.

gzegen' Alıntı:
haftada 4 gün anadolu lisesi cikmis isim is valla 3 gün olaydi iki günde kendi derslerimi bitirirdim simdi sıkış tıkış bir program olacak yada okulla anlasıp kendi dersimi bitirip diger okula gidecegiz hic istedigim gibi olmadi.
Bana da 3 gün anadolu lisesinde görev çıktı. Kendi okulumda da 16 saat dersim var. 2 güne sıkışsa 8 er saat full girmem gerekecek. Seçmeli derslerin günleri çakılı idi. Tüm okulun ders programı karışacak.

Görevlendirildiği kurum kısmı boş olanlar kendi okulunda mı görevlendirilmiş oluyor?

Bizim bölümden başka 1 donemde 3 görevlendirme çıkaran başka bir bölüm ya da kurum var mı.
Ocak ayında son 2 hafta kala bile görevlendirme çıkardılar valla helal olsun :)
Bakalım bu donem görevlendirmede altın vuruş yapabilecek miyiz :)
Yakında ...

Görevlendirme kısmı boş anlaşılan bu dönem ek ders yok bana okulumda sadece 15 saat dersim var ne olacak bilmiyorum..Çok canım sıkıldı şimdi

Geri