Benim gibi Seyyar Öğretmen varmıdır?

Kodla Büyü

kgunduz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kadrom ilçede bi ortaokulda 12 saat dersim var derslere giriyorum. Valilik Düz liseye BTR için görevlendirme verdi. Kaymakamlık üstüne Yeni binası yapılan akıllı tahtasıda kurulan başka bir okula ikincii BTR görevlendirmesi yaptı artı ilçede bilgisayar öğretmeni olmadığı için Halk eğitimde bilgisayar kursu açmam istendi.
4 farklı kuruma koşturup duruyorum :)

toplamda 30 saat etmiyormu 10 saatte kurs olur.. böyle ise sorun yok..

tayinci42' Alıntı:
toplamda 30 saat etmiyormu 10 saatte kurs olur.. böyle ise sorun yok..
aynen öyle hocam 2 gün öğleden sonraları bi okula 2 gün öğleden sonra başka okula gidiyorum. Maksat devletin işi görülsün. Şimdi burda yazmamdaki sebep acaba benim gibi olan varmı diye? yoksa halimi yakarıp burda ne yapmam gerektiğini soracak kadar salak değilim mevzuatı yönetmeliği bende biliyorum. Ama bazıııı arkadaşlar çıkarcı yatma peşinde olduğu ve böyle personelle dolu olan bir kamu sektörü oluştuğu için çalışan adam anormal görünüyor namuslu filminde olduğu gibi. neyse lafım ulaşmıştır ilgili yerlere.
Saygılar.

hocam siz çalışın. Aldığımız maaşın karşılığnı vermek adına .. :+1:

hocam ben 6 sene önce stajyerken 4 okulda görevlendirdiler. 17 saat için pazartesi günü 1,3,6. saatler dersim vardı bi okulda mesela.neyseki o günler geride kaldı.

kendi okulunda BTR olup 6 saat derse girip tam ek ders alan biriyle, halk eğitim kursunu saymazsak aynı parayı almış oluyorsunuz..siz memnunsanız sorun yok tabi..Allah kolaylıklar versin..

İnsanların neden bukadar ters cevaplar verdiğini anlamıyorum. Hiç bişey paylaşmayalım o zaman. Yada bi grup paylaşacağımız konulara izin versin sonra paylaşalım :cry:

ozlem22' Alıntı:
kendi okulunda BTR olup 6 saat derse girip tam ek ders alan biriyle, halk eğitim kursunu saymazsak aynı parayı almış oluyorsunuz..siz memnunsanız sorun yok tabi..Allah kolaylıklar versin..
Ben memnun değilim, mecburum. Ne olacak?

Allah sabır veriyor demek ki hocam size. Herzaman aklımdadır:
Ehil olmayanlar makamlarında yaptığı kötülüğü bütün aslanlar bir araya gelse yapamaz
Hz. Mevlana

Ehil olmayanların dolu olduğu kurumlarda işleri hep çok az birileri yapar.Kendi işlerinin üstüne bir de o ehil olmayanların işlerini yaparlar.

pneuma_ex' Alıntı:
Neyse çalışın siz sonrada tek bildiğiniz foruma konu açıp yakarmak olsun :alkis:

zoruna mı gitti?
Senin gibi oturduğu koltuğun sıcağından kaçamayıp yerimde saymıyor. Devlet adına gençlik adına birşeyler yapıyorum.
lafını bil konuş adamın canını sıkma !

canın sıkılırsa bi başlık daha aç zaten bi icraat yapacağın yok en fazla yakarış yine. neyse konuyu uzatmayayım durumunuza üzülmekle birlikte sürekli buna benzer başlıklar rahatsız etmeye başladı kusura bakmayın.

ben konuyu kapatacaktım bir önceki mesajda ama sen hakediyorsun her lafı beter ol inşallah her işi sana yıkarlar eşek olana semeri vursunlar. konuyu ortaya açmış birde yorum zoruna gidince sana ne diyor. yazma la dilekçe felan git yarın bana biraz daha iş verin de. çalıştırın hırpalayın beni diye önlerine atıl :puhaha:

pneuma_ex' Alıntı:
ben konuyu kapatacaktım bir önceki mesajda ama sen hakediyorsun her lafı beter ol inşallah her işi sana yıkarlar eşek olana semeri vursunlar. konuyu ortaya açmış birde yorum zoruna gidince sana ne diyor. yazma la dilekçe felan git yarın bana biraz daha iş verin de. çalıştırın hırpalayın beni diye önlerine atıl :puhaha:

hee eşşeğim arkadaşım. eşşekliğimle gurur duyuyorum. vicdanım çok çok rahat.
Ama senin gibi asalaklaraa denk gelince eşşekliğimle gurur duyuyorum. Ben bunlardan değilim diyip bir farkım olduğunu hissediyorum. oldu mu ?
Senin gibi mallar gibi yerimde durmuyorum milli eğitimde yapılmayanları yapıyorum sen hiç içi bomboş eskimiş malzemelerin yığıldığı eskici deposu gibi kullanılan içinde x486 sahip bilgisayarı bile tek bir bilgisayarı bulunmayan bir okula atanıp laboratuvarı tepeden tırnağa 30 bin tllik maliyete sahip masa,koltuk,pc,stor,laminant,çelik kapı vs. vs. sadece tek başına kurdun mu ?
işte ben bunu bu çalışmalarımla azmimle başardım onun için senin gibi asalak aşağılık adamlara milli eğitimde denk geldiğimde yerin dibine sokup sokup çıkarıyorum.

oKp4E.jpg

Eşşekliğimle gurur duyuyorum.
Hee şu da var ilçe milli eğitim müdüründen müdürüne kadar da öttürdüğüm oldu. Ben bildiğin öğretmenlerde değilim dostum gel yanımada bişeyler öğrennnn !!!!

hey masallah hakaret edince haklı olduğunumu sanıyorsun acaba yok yok senin fena zoruna gitti söylediklerim. yarın sabah koşa koşa git abi getir götür işlerinizide bana verin ben herşeye müstehakım diye kapılarına git. hakaretlerini ciddiye bile almam en fazla klavyede yazarsın gerçekte bu lafların emin ol karşılığını lafla almazsın

@kgunduz hocam haklarınızı bildiğinize göre ve verilen görevi kendi isteğiniz ile severek yaptığınıza göre bize söyleyecek fazla bir şey kalmıyor...
Daha önceki başlıklarınızı ve o labı ne çabalarla kurduğunuzu kaldırmak isteyenlerle uğraşlarınızı okumuştum..

Türkiye'de hocam fazladan çalışan insan evet anormal görünür bu doğrudur çünkü hiçbir zaman fazla emeğinin bir karşılığı olmaz, gönüllü yaptığın işlerden gün gelir usanırsın yapasın gelmez bu kez görevini yapmayan, asi muamelesi görürsün, elde edilecek tek kar Allah rızası.. Ama tam tersi işini yapan, ne eksik ne de fazla yapan da yatıyor görünür..

Her kurumun iş yükü farklıdır, görevlerde aşağı yukarı belli. Aynı işi 2 saatte yapan da olur 8 saatte yapan da. İşini, sorumluluklarını 2 saatte yapıp 6 saat yatan bir kişi (bu durum pek mümkün olmasada) sonuçta yapması gereken görevini yerine getirmiş, işini de eksik bırakmamışsa ama gerekenden görevinden fazlasını da yapmak istemiyorsa bu adama yatıyor diyebilir miyiz ?

Tekrar söylüyorum hocam çalışmalarından dolayı Allah razı olsun, inşallah kıymetiniz biliniyordur ve bilinir ama burada okuduklarımızdan kimin ne yapıp yapmadığını, yerinde sayıp saymadığını, ne işler yaptığın,ı tabiri caizse hiçbir işten tutmayıp yatıp yatmadığını hiçbirimiz bilemeyiz...

Başlık içindeki mesajlarda üslup hoş değil fakat her başlıkta öyle yapma böyle yap, öyle konuşma böyle konuş diyecek halimizde yok, hepimiz meslektaşız bunu geçtim zümreyiz...

kgunduz hocam evli misiniz?

yanlış anlaşılmasın evli iseniz bu yogun tempoyu nasıl kaldırıyorsunuz diye düşünüyorum. Urfadayken bende buna benzer durumlarla (aynısı olmasa da benzer)
karşılaştım. Halk eğitim, Hizmetiçi Eğitim, ders, formatörlük, İlçe mem, internet kafe kontrolü, yuksek lisans gibi. fakat üzreinden biraz geçince çok da sevinilecek ya da gurur duyulacak bir durum olmadığını gördüm. (siz memnunsanız o ayrı bir durum.)

bana göre bu tip işlerde elimizden geleni yaparız başkaları için herşeye koştururuz fakat birgün yapmak istemeyiz o gün problem çıkar. hasari hocam bu durumdan söz etmiş. bu anlamda çok da kastırmamak gerektiğini düşünüyorum.

designbote' Alıntı:
kgunduz hocam evli misiniz?

yanlış anlaşılmasın evli iseniz bu yogun tempoyu nasıl kaldırıyorsunuz diye düşünüyorum. Urfadayken bende buna benzer durumlarla (aynısı olmasa da benzer)
karşılaştım. Halk eğitim, Hizmetiçi Eğitim, ders, formatörlük, İlçe mem, internet kafe kontrolü, yuksek lisans gibi. fakat üzreinden biraz geçince çok da sevinilecek ya da gurur duyulacak bir durum olmadığını gördüm. (siz memnunsanız o ayrı bir durum.)

bana göre bu tip işlerde elimizden geleni yaparız başkaları için herşeye koştururuz fakat birgün yapmak istemeyiz o gün problem çıkar. hasari hocam bu durumdan söz etmiş. bu anlamda çok da kastırmamak gerektiğini düşünüyorum.
Hocama tamamen katılıyorum. Bir durumda o kadar yaptığınızı değil yapmadığınızı görüyorlar.

pneuma_ex' Alıntı:
hey masallah hakaret edince haklı olduğunumu sanıyorsun acaba yok yok senin fena zoruna gitti söylediklerim. yarın sabah koşa koşa git abi getir götür işlerinizide bana verin ben herşeye müstehakım diye kapılarına git. hakaretlerini ciddiye bile almam en fazla klavyede yazarsın gerçekte bu lafların emin ol karşılığını lafla almazsın
imzama bak ! neler yapabileceğim orda yazar !

imzanı yesinler senin artist. konuyu bu sefer kapatıyorum başka yazmayacağım çok boş adamsın

Geri