Benim gibi Seyyar Öğretmen varmıdır?

Kodla Büyü
boş dolu kararını sana verdilerdi dimi bak onu unutmuşum sen söyledin ya hakkaten boş adamım.
başka yazma zaten boş yazıyorsun teneke misali içi boş sesler geliyor.
gelen pmlerde senin boş teneke olduğun yazıyordu en çok ona güldüm biliyormusun :)
Allah akıl fikir versin.

meslektaşlarımdan özür diliyorum böyle bir üslub ile forumu işgal ettiğim için.
Ama arkadaşın geçmişi zaten karanlıkmış benide kendisine benzetti. Herkesten özür dliiyorum.
Yönetimede ayrıca teşekkür ederim.

vardır hocam vardır, kırsal kesimde bilişimci bulmak zor olduğu için bir çok iş bizlerin üstüne kalabiliyor.
Kendimde söyliyim ; ilçe merkezindeki tek bilişimci olarak bir kurumdan diğerine koşturuyorum. Yatılı okulda 18 saat dersim var, lisede btr görevlendirmem var.(imamhatip de ekstra) İlçe memde de işleri olursa çağırıyorlar. Aynı zamanda halkeğitimde de kursum var ve orada da bilgisayarcı olmadığı için oranın da işleri vs vs...
Bunların haricinde ilçede bilişimci olmadığı için öğretmen arkadaşlara da elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

Bi de unuttuğum Akşamları hafta içi dört gün 8. sınıflar eetüt programı var. 18:30-20:40 arası; ben duruyorum başlarında :D

Bunları şikayet için yazmadım hocam eğer durumunuzdan şikayet ediyorsanız direk söylersiniz ve dilekçenizi verirsiniz.
Ama buraya dertleşmek için yazmışsanız o başka....
Allah kolaylık versin...
:tr:

Geri