Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu Kitabım Çıktı

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
çizgi marketten sipariş verdim. elinize sağlık. halk eğitimdeyim. inceleyip, ders notlarımız ve uygulamalarımızla senkronundan sonra kursiyerlere tavsiyeye başlayacağım. İnş. güzel olur hocam sizin için. çok emek var.

Hocam tebrikler. ben de almayı düşünürüm. ama ilk birkaç örnek sayfayı görebilseydik geneli hakkında fikrimiz olurdu

Çok güzel hocam Tebrikler. en kısa zamanda elimde olması için spariş vereceğim. Emeğinize sağlık.

Hocam can-ı gönülden tebrik ediyorum sizi. Başarılarınızın ve gayretinizin hiç bitmemesi dileği ile.. :alkis:

Kitabınız hayırlı olsun hocam.
Örnek sayfa konusuna katılıyorum ben de, birçok kitap sitesinde artık sample.pdf konuyor.. İçindekiler kısmı ile toplam da 7-10 sayfa arasında insanların fikir sahibi olması konusunda yeterli oluyor genelde...

tebrikler. çizginin sitesinden alışveriş yapmadım. nasıldır?
Kitabınızı almayı düşünüyorum elden kitapçılardan alma şansımız varmı acaba?
Satıldığını bildiğiniz bir kitapçı var mıdır?

Değerli zümrelerim, yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.. İlginiz için teşekkür ederim, kitabı bu denli sahiplenmeniz beni çok mutlu etti.

Demise' Alıntı:
Kitabınız hayırlı olsun hocam.
Örnek sayfa konusuna katılıyorum ben de, birçok kitap sitesinde artık sample.pdf konuyor.. İçindekiler kısmı ile toplam da 7-10 sayfa arasında insanların fikir sahibi olması konusunda yeterli oluyor genelde...

Kitabı alan hocalarımızın görüşleri yeterli olur diye düşünmüştüm ama madem ki böyle bir istek var ilk mesaja ekliyorum...

wes' Alıntı:

Değerli hocam şu an için yalnızca internet üzerinden satış yapıyoruz. Markette şu anda sorun görünmüyor ama siz problemi ekran çıktısı ile bildirirseniz yardımcı olabiliriz. Teşekkür ederim ilginize...

wes' Alıntı:

Çizgi'nin market satışı tüm geliri Hakan Hocam'a gidecektir. Yeri geldi söyleyeyim dedim.
Biz sadece yardımcı oluyoruz. Hocam çok çekti aç gözlü yayın evlerinden, çıktı kendisi bastı... İnşallah başarılı olur.

Kargo ücreti de alınmaz bizim sitedeki satışlardan... Bilgilerinize...

Hemen kitabı edindim ve içine dalıp incelemeye başladım.
Gördüğüm şuydu, bizlere yani bilişimcilere dokunabilen bir kitap. Bizim dilimizden konuşuyor.
Akademik kulelerden yayımlanan ve bizlere ulaşamayan çoğu yayının aksine konuların, örneklerin ve sorunların direk sahadan hazırlanıp derlendiği güzel bir çalışma.
Milli Eğitim Bakanlığı' nın bizim için kitap hazırlamasını beklediğimiz ancak derdimize bir türlü çare bulunamadığı şu ortamda ilaç gibi gelebilecek bir kitap.
Herhangi bir yayınevi ile bağlantısı olmadığı için parasal gayeler ile çıkarılmamış olduğunu hissediyorsunuz. Sayfalarını karıştırdığınız zaman "Biz" kokan bir kitap.
Her şey toz pembe mi? Benim kişisel görüşüm daha güncel konulara değinilebilirdi. Office 2013 gibi. Çünkü teknoloji sürekli gelişiyor. Fakat Hakan Hocamızla bu görüşümü paylaştığım zaman açıklaması çok çarpıcı ve yerindeydi. Okullarımızda ve Halk Eğtim Merkezlerinde hala eski işletim sistemleri ve eski sürüm office uygulamaları mevcut. Böyle olunca şu andaki durum olumlu bir hale dönüşmüş oldu.
Emeğini bizim ile paylaştığın için teşekkürler, Emeğine Sağlık Hakan YANDIM.

yPpNgL.jpg

hocam bir tavsiyem olacak ama kitabının izinsiz paylaşımı konusunda sıkıntı yaratabilir.sipariş verenlere kitabı dosya olarakta yollayabilirmisin.pdf doc vs

Değerli zümrelerim, yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim.

Niyazi SARAL hocam teşekkür ederim bir kez daha.

strangerX hocam ortaya koyduğum bir ürün ile ilgili birşeyler okumak gerçekten çok güzel. Bu duyguları size yaşatabildiysek ne mutlu. Emeğim emeğiniz ben teşekkür ederim.

ctrl+alt+delete hocam pdf satışı yada gönderimi şu an için söz konusu değil ve belki de hiç söz konusu olmayacak. Ancak web sayfamda excel uygulamalarımın tamamını, çözümlü halleri ile paylaştım. Bu şekilde paylaşımlarım site üzerinden devam edecektir.

hastasıyız dede hocam şu anda web sayfasında sanırım KDV ile ilgili sorun var, bu nedenle kusura bakmayın. Normalde %8 olmalı. Sistemsel kaynaklı bir hata olmalı. Lütfen sipariş vermek için fiyatın düzelmesini bekleyin. Kitabın fiyatı kargo ve kdv dahil 26 tl dir.

ctrl+alt+delete' Alıntı:
bu arada hocam kitap toplam kaç sayfa

Fiyattaki kdv oranı yeniden %8 olarak düzeltildi.

Kitap hakkında sorunuza karşılık şu bilgileri paylaşabilirim.
Ebat : 16,5*24 cm
Sayfa : 448
İç Kağıt : 80gr 1. hamur
Kapak Kağıt : 250gr Amerikan bristol
Kapak Selefon : mat
Mücellit : Amerikan cilt

çizgi marketten elime ulaştı bugün kitap. 4 yıldır bilgisayar kullanımı kursu açıyorum. kursta neredeyse tamamen tohatli(Fatih Ulukaya) hocamızın uygulamalarını kullanıyorum. neyse uzatmayayım :) kitabı özel sipariş etsem kendi kursum için içerik bu kadar uyumlu olurdu. konular modul saati olarak değilde tam benim anlattığım sürelere ve yoğunluğa göre. yeni kursta uygulayıp varsa dönüt veririz inş. hocamıza. Elinize sağlık...

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri