BT ve Fatih Projesi Anketi-Lütfen dolduralım...

Kodla Büyü
Ben de doldurdum şimdi. Bitefo olarak görevlendirmenin isteğe bağlı olup olmadığıyla ilgili sorunun keşke 3. bir şıkkı daha olsaydı. Ders seçilmediği için mecbur bırakıldık gibi. O zaman onu işaretlerdim. Maaş karşılığını doldurmak için bile birden fazla okulu gezecektim sanırım.

hocam öğretmenlerin doldurması mı gerek yoksa atanamayan bizlerde dolduralım mı? anketi inceledim de sorular öğretmenlere yönelik. yani ben de doldurup bi katkıda bulunmak istedim ama malesef kadro alamayan ücretli bir öğretmen için geçerli değil ???

arkadaşlar bu çalışmanın sonuçları ne zaman açıklanacak? bir de 65 soru oldukça fazlaydı, donanım istatistikleri zaten ortada ve 2007'den beri hiç bir okula bts kurulmuyor bilenen şeylerin sorulması yerine Fatih projesinin eğitimdeki yerinin sorgulanması örneğin formatörlerin okullarındaki diğer branş öğretmenlerinin BT kullanımı konusunda bilgiler vermesi daha yerinde olurdu. Diğer branşların projeye ve bilişime bakışı da sorgulanabilirdi bazı soruların yerine. Formatörlükle ilgili sorular oldukça yerindeydi.. Saygılar

Arkadaşlar bazı sorularda sıkıntılar var. Sunulan şıklar bana uymadı mesela, bence diğer seçeneği de konmalıydı.

kati' Alıntı:
hocam öğretmenlerin doldurması mı gerek yoksa atanamayan bizlerde dolduralım mı? anketi inceledim de sorular öğretmenlere yönelik. yani ben de doldurup bi katkıda bulunmak istedim ama malesef kadro alamayan ücretli bir öğretmen için geçerli değil ???

Hocam amaç şu anki uygulamada, teknolojik olarak okulların hazırbulunuşluluklarını ölçmek. Bir de teknolojiye bakış açısını görmek.

Öncelikle bu çalışmayı hazırlayanlara ve zaman ayıranlara emekleri için teşekkürler. Umarım bazı şeyler dikkate alınır. Kendi adıma gün geçtikçe bu bölümü seçmekteki pişmanlığım artıyor. Malesef yapılan çalışmalar, görüşmeler bu zamana kadar hep göz ardı edildi. Dikkate alınmak dileğiyle...

Anketi doldurduk hadi bakalım hayırlısı,
ayrıca İstanbul'da fatih projesinin hayata geçirildiği pilot okulda bt formatörlerine akıllı tahta ve sistemin tanıtımı yapıldı ve ilk defa sistemi görmüş olduk, diğer iller de yapıldı mı acaba ?

Anketi bugün itibariyle kapattık arkadaşlar, anket raporları düzenlenip paylaşılacak inşallah.
Katkı sağlayan herkese Teşekkür ederiz..

the_korsan' Alıntı:
Anketi bugün itibariyle kapattık arkadaşlar, anket raporları düzenlenip paylaşılacak inşallah.

senin de eline emeğine sağlık selim, hayırlısı olur inşallah....

the_korsan' Alıntı:

Kaç kişiye ulaşabilmişiz? Elinize sağlık hocam. Sonuçları bekliyoruz.

1500 kişi civarında bir katılım oldu. Sonuçların rapr haline gelmesi 1-2 haftay alır. Haber vereceğiz.

1500 kişi çok az olmuş ama ne diyelim hayırlısı.. bir dertleşme başlığı açılsaydı en az 10000 kişi hazır bulunurdu

Sayın hocam anketi göremiyorum.
linke tıkladıgımda aşağıdaki mesaj çıkıyor karşıma...

Bilişim Teknolojileri ve Fatih Projesi Anketi
This survey is not accepting additional responses at this time. Thank You!

poet' Alıntı:
1500 kişi çok az olmuş ama ne diyelim hayırlısı.. bir dertleşme başlığı açılsaydı en az 10000 kişi hazır bulunurdu

Yine de bazı sonuçları ortaya çıkarıyor hakan hocam.. Zaman ayırabilidğim kadarıyla sonuçları düzenlemeye çalışıyorum, umarım bu hafta yayınlayabiliriz, mesela örnek bir veri..
Toplam Giriş Yapılan Bilgisayar Sayısı 53882
Toplam Giriş Yapılan BT Sınıfında Bilgisayar Sayısı 34812
Toplam arıza-bakım yapılan pc sayısı 18352
Toplam sizin (BT Öğretmeni ve Bitefo’nun çalışır hale getirdiği pc sayısı 17955

Ekli dosyalar

• anket_orn_veri.png
    anket_orn_veri.png
    18.7 KB · Görüntüleme: 645
anketin neticesi ne olacak neye göre ne senaryolar var onları öğrenebilirmiyiz.

Doldurdum hocam. Çevremede haber vermeye gayrat gösteriyorum. Umarım güzel sonuçlar alırız.

Geri