BU SENE İL DIŞINDA AÇILACAK OKULLAR VE NORM

Kodla Büyü

gorkem4402

Üye
ARKADAŞLAR BELKİ BİRAZ ERKEN OLACAK AMA BU SENE SİZCE BRANŞIMIZ İÇİN İL DIŞI NORMLAR NASIL OLUR? EĞİTİM FAK. MEZUNUYUM 80 PUANIM VAR ALANYA-MALATYA-ADIYAMAN NERESİ OLURSA OLSUN DA BU SENE OLSUN ARTIK :)

bende hangi il olacağı konusunda kararsız olmakla birlikte il dışı isteyeceğim hayırlısı artık.

gorkem4402' Alıntı:
hocam Allah kurtarsın mı diyim ne diyim bilemedim. ben suruç Atatürkte 2,5 sene çalıştım. kendimi urfa merkeze zor atmıştım. umarım gönlünüze göre olur.

128 puan Kocaeli-Yalova taraflarını istiyoruz..Benimde doğuda 6.yılım inşallah herkes istediği yerlere gider..

İstediğimiz ilin zorunlu hizmet bölgesine tayin istediğimizde ne kadar zaman sonra il içi isteyebiliyoruz.

hayırlısı olur inşallah.

aydınDr' Alıntı:
İstediğimiz ilin zorunlu hizmet bölgesine tayin istediğimizde ne kadar zaman sonra il içi isteyebiliyoruz.

hayırlısı olur inşallah.

birkuruma atandıktan sonra 3 yık çalışmanız gerekiyo diye biliyorum. yani 3

geronimo10' Alıntı:
gorkem4402' Alıntı:
hocam Allah kurtarsın mı diyim ne diyim bilemedim. ben suruç Atatürkte 2,5 sene çalıştım. kendimi urfa merkeze zor atmıştım. umarım gönlünüze göre olur.
bende atatürkte 2 sene çalıştım bir tane müdürü var despottu ama hakkından geliyordum ama

150 puan muğla isteyeceğim. Eskiden bazı siteler vardı güzel oluyordu. orada puanlarımızı gerçekten paylaşıyorduk. Bize yol gösteriyordu burada da öyle bölüm açsalar güzel olur.

hepinizin hakkında hayırlısı.
Umarım sizlerde istediğiniz yerlere bir an önce gidebilirsiniz.

Geri