davranış notumuz yok

Kodla Büyü

firfir36

Aktif Üye
Sabahleyin burada bir başlıkta davranış notu giremeyen arkadaşlar vardı.Ben de denedim giremedim..sonra idarenin şifreyle baktım davranış notlarında bizim dersin görülmediğini farkettim

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    32.4 KB · Görüntüleme: 1,516
aman boşverin zaten önemi yoktu angaryaydı yani. oda olmayıversin

Süper bir haber... :lol: Ben zaten umursamıyordum hepsi 5ti...Çok uç bi iki öğrenciye 3-4 veriyordum o kadar...

açıkçası ben üzüldüm :oops: iyice kaale aınmadığımızın resmidir bu bakalım elimizden daha neleri alacaklar

ben çok sevindim, kaç tane sınıfın notu ile uğraşıyoduk, kurtulduk sonunda :)

ben de yanlışlık var zannetmiştim. 6.sınıflar not vericem sanıyolar, çok önemsiyolardı dersi. :scared:
7 ve 8 ler içi bi etkisi yoktu zaten.

Angarya falan ama böyle bir şey olmaması lazım. Her hakkımızı elimizden alıyorlar. Yakında Öğretmen ünvanımızı da alırlar!!!!!!!

Angaryaysa tüm öğretmenler için kaldırılsın. Yine normal öğretmenlerden farklı olarak anormal bi durumumuz oldu :sleep:

dersimize ait özellikler bir bir kaldırılırken biz böyle seyirci kalalım angarya diyelim sonrada dersimiz niye kaldırıldı diyelim :? :?

korkarımki; yakında "BT Öğretmeni hiçbir derse giremez" diye bir uygulama başlatırlarsa, burada bazı şuursuzlar "yaşasın" diye sevinecekler...!!!

Demek ki bizim derslerde çocukların nasıl davrandığının önemi yok iyice .........!

hakkaten ya davranış notu niye angarya olsun ki, bence en az ders notu kadar önemliydi :(

Açıkçası öğrencilere davranış notlarınızı uygulamalara katılma durumunuza göre vericem dediğim için biraz gayret gösteriyolardı. Şimdi davranış notu da olmadığını fark ederlerse vay geldi halime....

Peki ben dersimde iyi olan ve kötü olan çocukları ne ile değerlendireceğim. Öğrenciler davranış notuda olmazsa hiç ders yapmazlar, en azından bu notu önemsiyorlardı ... madem önemi yok, dersi de kaldırsınlar o zaman ...

bende sisteme girdim cidden davranış notu kısmı boş geliyor. Dersler filanda tanımlı. Şimdi cidden davranış notu yok mu? yoksa sistemde karşımıza çıkmadığı için mi öyle yorum yaptık? Bu dönem başında 5. lerin not kısmı açıldığı için not var olayına dönmesin :)

akdenizkanki' Alıntı:
bende sisteme girdim cidden davranış notu kısmı boş geliyor. Dersler filanda tanımlı. Şimdi cidden davranış notu yok mu? yoksa sistemde karşımıza çıkmadığı için mi öyle yorum yaptık? Bu dönem başında 5. lerin not kısmı açıldığı için not var olayına dönmesin :)
aynen de öyle hocam. yanlışlık olduğu kesin.! işin acı tarafı burdaki bazı arkadaşların bunu gerçek sanıp sevinmeleri... öğretmenlik namına herşeyin elimizden alınmasına böylesine aymazca yaklaşırsak, sonumuz tekel işçilerinden farklı olmayacak...!!!

Gerçekten elimizde kalan nadir şeylerden biriydi. Öğrencilerim dönem sonunda heyecanla verdiğim notlara bakıyorlardı. Ben de üşünmeden 17 sınıf için tek tek kişiye göre not veriyordum. Bir haftadır uğraşıyorduk niye görünmüyor diye demek ki o kadar önemsiziz :(

İyi de not yok davranış notu yok bu öğrencilere nasıl ödev yaptırıcaz nasıl birşeyler öğreticez, öğrenci motive olmuyo hiç tınlamıyor bu sebeple. Ayrıca hiçbir geçerliliği olmayan davranış notunu bile çok gördüler ya bize yazıklar olsun elimizden bütün haklarımızı teker teker alanlara... :(

donumuza kadar elimizde ne varsa hepsini aldılar zaten :mrgreen:
kadromuz yok
sınıfımız yok
dersimiz yok
notumuz yok
fatih diye tutturdular görevlendirmelerimiz çıkmaz oldu

bir davranış notumuz vardı onuda aldılar tam oldu. hadi gözünüz aydın olsun.
öğretmenin dibiyiz arkadaşlar :mrgreen:

ben çok üzüldüm açıkcası. önce bir yanlışlık var galiba diye düşündüm. müdür yardımcısına sordum. bana e okuldan ders programını gösterdi. ders programında öğretmen adı yazan kısımda sadece bir çizgi!e- okulda öğretmen olarak bile görünmüyoruz. ders programında sadece rehberlik dersimin olduğu saat görünüyor.girdiğim 27 saat dersin hiçbiri görünmüyor.bende sadece rehberlik dersine gelirim hocam deyip işi geyiğe vurdum ama gerçekten çok üzüldüm.öğretmen olarak hiçbir yetkimiz olmadığı gibi adımız da yok. öğretmenin adı yok! okullarda...

Birşey sorucam arkadaşlar, diğer seçmeli derslerde davranış notu var mı acaba merak ettim de...

hastasıyız dede' Alıntı:
donumuza kadar elimizde ne varsa hepsini aldılar zaten :mrgreen:
kadromuz yok
sınıfımız yok
dersimiz yok
notumuz yok
fatih diye tutturdular görevlendirmelerimiz çıkmaz oldu

bir davranış notumuz vardı onuda aldılar tam oldu. hadi gözünüz aydın olsun.
öğretmenin dibiyiz arkadaşlar :mrgreen:
Aynen öyle valla.

Geri