Drive Vaccine PC Restore Plus Programnın Kullanımı (Resimli)

Kodla Büyü

Programın Anlatimını Nasıl Buldunuz?

• Güzel

Oy: 111 94.1%
  • Daha açıklayıcı olabilirdi

Oy: 7 5.9%

• Kullanılan toplam oy
    118
hocam bi sorum olacak: cbütün öğrenci bilgisayarlarına bu programı kurdum,sonra netsupport 10.5 i kurduğumda öğrenci bilgisayarlarını göremiyorum,yani nss de browse dediğimde ana makineden öğrenci bilgisayarlarını bulamıyor, acaba sorunu biliyor musunuz? şimdiden tşkkürler..

@fantan

"8'i seçiyorum ve korumayı devre dışı bırakıyorum. Yapacaklarımı yaptıktan sonra tekrar korumayı açmak için 1'i seçiyorum. Fakat bilgisayar yeniden başladığı zaman eski haline geri geliyor. Nasıl yapılacak tam olarak anlatabilecek var mı?"

8'i seçip değişiklikleri yaptıktan sonra bilgisayarı kapatıp aç, bilgisayarı yeniden açtıktan sonra 1'i seç.

Ben güvenlk programı olarak recovery genius kullanıyorum 2 yıldır. Bir sıkıntım yoktu. Yalnız labdaki makinelerden birine win7 32bit kurdum recovery genius kuruluyor ancak koruma moduna geçmiyor. Bu program win7de çalışır inşallah. Bi deneyelim. Ayrıca görsel anlatım için teşekkürler. :alkis:

fantan' Alıntı:
Arkadaşlar ben programı kurdum ama şimdi hiç bir değişiklik yapamıyorum bunu anlatabilecek olan biri yok mu?

36342538.jpg

Her şeyi yaptım olmadı. 8'i seçtim. Sonra değişiklikleri yapıp, ondan sonra tekrar 1'. seçiyorum. Fakat bilgisayar kapanın açılınca tekrar eski haline geri geliyor. Kullanan bu kadar çok iken cevap gelmemesi üzücü..

Programı, 8 e basarak pasifleştirdin. Yeni program yükledin. Yani bazı değişiklikler yaptın. Bundan sonra "Restore Now" tuşuna bas. Bu işlem bilgisayarın o andaki kayıt defterini yeni bir kopyasını alacaktır. "Uptade Baseline" düğmesi de bence aynı işi yapıyor. Bu iki düğmeden birine bastıktan sonra 1. seçeneği (Restore baseline at restart) seç. Bilgisayarı yeniden başlat. Son değişiklikler uygulanacaktır. Ben böyle yaptım oldu.

ben programı kurdum ama. sağ altta çubukta simgesi görünmüyor. Fakat program sorunsuz çalışıyor.
İşlem penceresini nasıl ekrana getireceğim..?

ssoylucicek' Alıntı:
fantan' Alıntı:
Arkadaşlar ben programı kurdum ama şimdi hiç bir değişiklik yapamıyorum bunu anlatabilecek olan biri yok mu?

36342538.jpg

Her şeyi yaptım olmadı. 8'i seçtim. Sonra değişiklikleri yapıp, ondan sonra tekrar 1'. seçiyorum. Fakat bilgisayar kapanın açılınca tekrar eski haline geri geliyor. Kullanan bu kadar çok iken cevap gelmemesi üzücü..

Programı, 8 e basarak pasifleştirdin. Yeni program yükledin. Yani bazı değişiklikler yaptın. Bundan sonra "Restore Now" tuşuna bas. Bu işlem bilgisayarın o andaki kayıt defterini yeni bir kopyasını alacaktır. "Uptade Baseline" düğmesi de bence aynı işi yapıyor. Bu iki düğmeden birine bastıktan sonra 1. seçeneği (Restore baseline at restart) seç. Bilgisayarı yeniden başlat. Son değişiklikler uygulanacaktır. Ben böyle yaptım oldu.

Hocam, denedim bende olmuyor. Bir program kaldırıp tekrar başka bir program yükleyeceğim. 8.i seçiyorum update baseline ve diğer restore now tuşlarını ayrı ayrı denedim olmuyor. Birde bilgisayar açılırken sürekli aynı ekran çıkıyor. 4 seçenek var CAZ-FİX İNSTALLATİON diye başlayan seçenekler. Ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edermisiniz?

fantan' Alıntı:

36342538.jpg

Hocam ilk önce 8 seçeneği ile serbest bırakıyoruz
değişikliği yapıyoruz
update baseline dedikten sonra kaydediyor en son halini
en son 1 seçneği

Bilgisayar açılırken sürekli aynı ekran çıkıyor. 4 seçenek var CAZ-FİX İNSTALLATİON diye başlayan seçenekler,,, Bunlar için ne diyebilrsiniz değerli arkadaşlar?

Hocam Bu paylaşımdan Sonra Galiba Bu programa Geçmenin Vakti Geldi gibi.. :)
Teşekkürler.

kelebeketkisi' Alıntı:
@fantan

"8'i seçiyorum ve korumayı devre dışı bırakıyorum. Yapacaklarımı yaptıktan sonra tekrar korumayı açmak için 1'i seçiyorum. Fakat bilgisayar yeniden başladığı zaman eski haline geri geliyor. Nasıl yapılacak tam olarak anlatabilecek var mı?"

8'i seçip değişiklikleri yaptıktan sonra bilgisayarı kapatıp aç, bilgisayarı yeniden açtıktan sonra 1'i seç.

Bence, benim denediğim şekilde, 8 i açıp programlarını yüklüyorsun en üstteki yerde yeni bir sistem geri yüklemesi oluşturup,1 , seçiyorsun sonra restart at, bi bak :D

Geçen yıl kullanmıştım bunu sonuç hüsrann.
Sebebini bilmiyorum ancak bir kaç gün sonra problem verdi.Ve sonuç gökyüzü mavisi bir ekran :mrgreen:
Bence bu programı kullanmadan önce ghostunuzu alın.

hocam okulumuzun bilg. lab.da kurulu bu program, malesef şire yok, kimse de bilmiyor, dyned programını kurmamız lazım ama malesef bu program engellior, lütfen en kısa sürede yardımlarınızı bekliorum....
saygılar.....

hiç denememiştim bu programı biryerlerden link bulup deniyelim bakalım... Sağol hocam

bu programı 2 yıldır kullanıyorum. memnunum diyebilirim. ws lite güvenlik kartı kadar sağlam bir koruması yok ama çok kullanışlı olduğu için tercih ediliyor. ben bt sınıfındaki tüm güvenlik kartlarını söktüm ve buna geçtim geçen yıl. kurulumda *** girerseniz aktif etme sorunu falan olmuyor. ama kurulumda güncelleme yapmadan kurun. RMC kullanmıyorum o yuzden yorum yapamam. bilgisayarı açın istediğiniz değişikliği yapın ve update baseline butonuna bir kez tıklayın. olay bitmiştir. arkadaşın 8 numara ile gösterdiği devredışı bırakma butonunu kullanmanıza gerek bile yok. her zaman 1 nolu buton seçili olsun. yaptığınız her değişikliği anında update baseline butonuyla kaydedebilirsiniz zaten. devredışı bırakmaya sadece bazı durumlarda gerek oluyor. görev çubuğunda değişiklik yaparsanız mesela oraya yeni bir araç çubuğu eklerseniz onu kaydetmediğini gördüm ben sadece. bir tek o zaman devredışı bırakıp ondan sonra update yaparak kaydedebilmiştim o değişikliği. onun dışında devredışı bırakmaya hiç mecbur kalmamıştım..

bende cogu bilgisayarda kullanıyorum c yi 10 gb 20 gb civari ayarlayıp c yi korutuyourm. fakat d bölümünü korumasız yapıyorum. daha sonra belgelerimde sag tıklayıp özellikler taşı yapıp belgelerimi d yi gösteriyorum. böylelikle masaüstüne kaydettiklerim kaydolmuyor saddece ve sadece belgeeime kaydettiklerim bilgisayar acılıp kapansada duruyor. bu da harika birşey . antivirusum antivir tercihim xp..

arkadaşım güzel anlatmışsın teşekkür ederim. ama birde programı koysaydın buraya tam süper olacaktı :++:

Lab daki bilgisayarlara win 7 kurdum tek bir bilgisayarda deniyorum sonra imaj alıp hepsine kuracam. şimdi iki sorum var:
1. Bütün makineleri kurup bu programı en son tek tek kurmam gerekiyor galiba
2. programı kurduktan sonra sağ alt köşede internet erişimi simgesinin üzerinde sarı ünlem işareti çıktı ama internete bağlanıyor. Programı kaldırdım ama sınırlı bağlantı işareti gitmedi böyle bir sorunla karşılışın oldu mu?

melekcevikoz' Alıntı:
Lab daki bilgisayarlara win 7 kurdum tek bir bilgisayarda deniyorum sonra imaj alıp hepsine kuracam. şimdi iki sorum var:
1. Bütün makineleri kurup bu programı en son tek tek kurmam gerekiyor galiba
2. programı kurduktan sonra sağ alt köşede internet erişimi simgesinin üzerinde sarı ünlem işareti çıktı ama internete bağlanıyor. Programı kaldırdım ama sınırlı bağlantı işareti gitmedi böyle bir sorunla karşılışın oldu mu?

Geri