Drive Vaccine PC Restore Plus Programnın Kullanımı (Resimli)

Kodla Büyü

Programın Anlatimını Nasıl Buldunuz?

• Güzel

Oy: 111 94.1%
  • Daha açıklayıcı olabilirdi

Oy: 7 5.9%

• Kullanılan toplam oy
    118
programı kullanmaya başladığımdan beri cevap bulamadığım bir sorun var;

Horizon DataSys kendi sitesinde programın antivirüs programlarını otomatik olarak tanıdığını ve onlara update kolaylığı sağladığından bahsetmiş, ancak bunun nasıl mümkün olduğunu bulamadım...

Nacizane yardımı dokunabilecek arkadaşlar olursa sevinirin, çünkü bilgisayarlarda Avira her açılışta kendini güncellediği için Ağ tıkanıyor...

Bu programı gönderebilecek birisi var mı? Programı bulamadım.

5. Sistemi her gün ilk açılışta yükle. Bundan sonraki açılışta yükleme yapılmayacak(Not: Bu kısımı hiç kullanmadım… Emin değilim.)
Bu seçenek uygulama sınavlarında bilgisayarın bir şekilde kilitlenip öğrencinin mağdur olmaması için iyi bir seçenek.

alpozturk2002' Alıntı:
5. Sistemi her gün ilk açılışta yükle. Bundan sonraki açılışta yükleme yapılmayacak(Not: Bu kısımı hiç kullanmadım… Emin değilim.)
Bu seçenek uygulama sınavlarında bilgisayarın bir şekilde kilitlenip öğrencinin mağdur olmaması için iyi bir seçenek.
Çok güzel bir özellik.Öğrenciler çalışma yaparken bilgisayarı yeniden başlatabilecekler.

melekcevikoz' Alıntı:
Lab daki bilgisayarlara win 7 kurdum tek bir bilgisayarda deniyorum sonra imaj alıp hepsine kuracam. şimdi iki sorum var:
1. Bütün makineleri kurup bu programı en son tek tek kurmam gerekiyor galiba
2. programı kurduktan sonra sağ alt köşede internet erişimi simgesinin üzerinde sarı ünlem işareti çıktı ama internete bağlanıyor. Programı kaldırdım ama sınırlı bağlantı işareti gitmedi böyle bir sorunla karşılışın oldu mu?

Melek hanım bu problemle ben baya uğaştım anlatamam yani kimbilir kaç gün. sonra yabancı bi siteden çözümü buldum. bunun için win 7 de denetim masası -> yönetimsel araçlar -> hizmetler alanından ilk seçenek olan ID String satırını durdurup devre dışı bırakın bilgisayarı yeniden başlattığınızda problem çözülmüş olacaktır. Bu problem genelde adobe cs4 vb. programlar yüklenince ortaya çıkıyor. buna sebep olan dosya ise program files-> bonjour klasöründeki DNSResponder.exe dosyası...

Bunun Drive Vaccine PC Restore Plus programıyla alakası yok

Dosya paylaşım sitelerinden indiremeyenler için buraya koymayı düşündüm. Önce 7z ile sıkıştırdım. Uzantı sorunundan dolayı sonra winrar ile sıkıştırdım.
Neden böyle yaptın derseniz winrar 6 mb tın altına düşüremedi fakat 7z ile küçültebildim.

Ekli dosyalar

• Drive Vaccine PC Restore Plus.rar
    5.5 MB · Görüntüleme: 848
mrblar. bende bir yıldan fazladır bu programı kullanıyorum.dün ilginç birşey oldu. program aktivasyon istedi.bende programı kaldırmaya çalıştım.dosya eksik diye mesaj geldi ve bir daha bilgisayar hep o şekilde açıldı. f disk yapıp format attım ama format esnasında işletim sistemi yok diyor ve format atılamıyor. bir fikri olan varsa lütfen cevap yazsın...

Arkadaşlar. bu programı kurduktan sonra korumaya alınan sürücüyü değiştirme şansımız yok mu? Kurulurken seçiyoruz ama sonradan değiştirme şansımız var mı bilen var mı?

Arkadaşlar konunun ilk sayfasında anlatılmış ama bir türlü olmuyor.
Ben aldığım baseline'ın bilgisayarın her açılmasında değilde 15 gün sonra otomatik olarak yüklenmesini istiyorsam hangi ayarı değiştirmem gerekiyor acaba?
Yani 15 gün boyunca korumasın, sonrasında eski haline gelsin.

İlgili tüm seçenekleri denedim ama olmadı.

xapex' Alıntı:
Kimse merak edip denemedi mi arkadaşlar?
Deneyecek seçenek yok ki hocam. şu kadar gün sonra diye bir seçenek yok. saat olarak var o da 24 saate kadar. En alttaki seçenek biraz işini görebilir. Haftada bir o da. Salıdan salıya kadar gibi.
Tabi bendeki sürüm böyle. Başka sürümlerde varsa bilemem. Bendekinin sürümü plus v9.0

alpozturk2002' Alıntı:
Arkadaşlar. bu programı kurduktan sonra korumaya alınan sürücüyü değiştirme şansımız yok mu? Kurulurken seçiyoruz ama sonradan değiştirme şansımız var mı bilen var mı?

Aynı olayı ben de merak ediyorum. C korumalıydı şimdi ben D yi de korumalı yapmak istiyorum. Programı kaldırmadan nasıl yapılır bilen var mı? :?:

seferzafer' Alıntı:
alpozturk2002' Alıntı:

Aynı olayı ben de merak ediyorum. C korumalıydı şimdi ben D yi de korumalı yapmak istiyorum. Programı kaldırmadan nasıl yapılır bilen var mı? :?:

Öğrenciler D dizinine sürekli birşeyler kaydediyorlar, sıkıntı oluyor. Yukarıda yazdığım şekilde D yi de kapatsam iyi olacaktı ama nasıl yapıldığını keşfedemedim. Yok mu deneyen arkadaşlar.
Yoksa kaldırıp tekrra kurmak gerekecek hepsini. :cry:

arkadaşlar
okulumuza bir server aldık. ve windows server 2008 kurduk. laboratuvardaki bilgisayarları bu servere yönlendirdik. şimdi problem şu WİNDOWS SERVER 20085 E BU DRİVE VACCİNE PC RESTORE GİBİ koruma programı kurulabilir mi..yani serverler için ayrı bir sürüm varmı. saygılarımla...yada ne tavsiye edersiniz..

sanırım drive vaccine ile ilgili ciddi bir problemim var..
makinada drive vaccine yüklüydü..
ancak şu an yüklenmemiş gözüküyor, ama açılışta hep ilk konuma geri dönüyor..
şırınga simgesi yok, home tuşu da işe yaramıyor..
programı kaldıramıyorum da..
shield klasörü de gözükmüyor..
yeniden yüklemeye çalıştığımda "update mbr failed" yazıyor..
format atmadan kurtarabilir miyiz?

umaykut' Alıntı:
sanırım drive vaccine ile ilgili ciddi bir problemim var..
makinada drive vaccine yüklüydü..
ancak şu an yüklenmemiş gözüküyor, ama açılışta hep ilk konuma geri dönüyor..
şırınga simgesi yok, home tuşu da işe yaramıyor..
programı kaldıramıyorum da..
shield klasörü de gözükmüyor..
yeniden yüklemeye çalıştığımda "update mbr failed" yazıyor..
format atmadan kurtarabilir miyiz?
Program Files>Shield klasörü içinden UNINSTALL komutunu çalıştırın. Biraz beklemeniz gerekecek sanki hiçbir işlem yapmıyormuş gibi oluyor. Sonra RESET atın pc ye.
dRİVE vACCİNE PROGRAMINI KALDIRMADAN VEYA DEAKTİF ETMEDİĞİNİZ MÜDDETçe mbr hatası alırsınız.

format atarken xp cd ile patitionları silip tam format atın birşey kalmıyor. ondan sonra tekrar işletim sistemi kurabiliyorsunuz.
simgesi kaybolan arkadaşlarada program files drive vaccine programının olduğu klasöre başka biyerden aldığınız simgeleyii atarsanız düzeliyor. Aynısı başıma gelmişti.Kolay gelsin.

Geri