Driver Vaccine Plus Active Sorunu

Kodla Büyü

mu_korkmaz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
3 yıldır çalıştığım iki okulda da dv kullanıyorum. Son birkaç aya kadar çok da memnundum. Ancak bazı bilgisayarlarda active sorunu ortaya çıkıyor ve lisan istiyor. Aynı şifreyi bütün pc lerde kullanmama rağmen tek tük çıkıyor bu sorun. bende programı başlarken home tuşuyla kaldırıyorum. tekrar aynı şifreyle kurulumu tamamlıyorum.Artık ne zaman bir daha sorun çıkarırsa diye bekliyorum.
Sizde de böyle bir sorun var mı? Kendi pc lerimde çok sorun olmuyor ara ara kontrol ediyorum ancak internet kafe gibi yerlerde sürekli kontrol etme mümkün olmuyor. Anlattığım bu duruma çözümü olan veya alternatif önerecek biri varsa lütfen yardım etsin.

Walla arkadaşım ben ilk defa bu sene bu programı kullandım fakat kısa bir süre sonra activaction istedi kaldırdım dediğiniz gibi tekrar kurdum hiç bişi değişmedi ilk restartta gene istedi. Key_gen buldum tekrar activate ettim oda aynı şekilde ilk resatrtan sonra iptal. Netice velhasıl ben bir yolunu bulamadım ve hepsini en sonunda kaldırdım. Güvenlik kartları vardı allahtan onları etkinleştirm. Eğer güvenlik kartları WS lite 12 ise sıknıtı yok artık windows ortamındada ayarlarını yapabiliyorsunuz ama önceki sürümler biraz sıkıntılı oluyordu.

Aynı soruna aynen sizin yaptığınız çözümü uygulayıp bekliyoruz hocam, ama hiç tekrar eden makine olmadı. Bende şimdilik sadece 2 makinede bu sorun oldu.

bende de 3 pc de sorun çıktı. Yedekleri var 10 dk geri yükledim.
kullanıcı adı ve organizasyon istediği kısımlara önceden aynı bilgileri yazıyordum.
bu sefer her pc ye farklı yazdım. belki çözüm olur.

bende de sınıfın yarısında aynı sorun çıktı sorun çıkaranları deep freeze e geçtim
sizde öyle yapın kurtulun.

ben de tek tük sorun çıkaranları kaldırıp yeniden kuruyorum. şimdide pusuya yattım diğerlerini gözlüyorum :D

sturkmen' Alıntı:
aynısı bende de var
yeni versiyonun ilacı yok mu acaba
Driver Vaccine kulanıyorum RMT olarak değil
Yıllardan bu yana tıkır tıkır çalışyor.Nasıl yaptınız bu işler başınıza geliyor.KORKUTMAYIN BEN İ-İ-i-i-i-i-.....

Driver vaccine sorunsuz kullanıyordum şimdiye kadar. ama haftada bir de olsa farklı farklı bilgisayarlarda activasyon sorunu çıkıyor. Elinde sorunsuz bir koruma programı olan varsa paylaşsın lütfen.

5. yıl "0" hata. Eski bir sürüm ama kurulumu kaldırması falan oldukça basit. Yeni dönem koruma programlarını denemedim. Arayüzü nasıldır ne kadar kullanışlıdır bilemiyorum. Bunda her değişiklik yapmak istediğinizde restart isteyecektir, bilginize. Kullanmak isteyen olursa buyrun.

Not:: Deep Freeze Standard 6.00.020.152

Ekli dosyalar

• Deep.rar
    4.3 MB · Görüntüleme: 128
Driver vaccine iyi arkadaşlarda ilacını bulabilen var mı !? aynı sorunları bende yaşıyorum.

GRİNGO' Alıntı:
sturkmen' Alıntı:
aynısı bende de var
Yıllardan bu yana tıkır tıkır çalışyor.Nasıl yaptınız bu işler başınıza geliyor.KORKUTMAYIN BEN İ-İ-i-i-i-i-.....
hocam sizdeki numara sağlam demekki bizede verin bari
bu arada internet bağlantınız var değilmi labda internet bağlantısı olmaynlarda sorun yok takır takır çalışıyor

hocam bu programın yeni güncel bir versiyonu yok mu
deep freeze geçmek istemiyorum.

hocam eski versiyon kullan ve kurarken yes recomended i işaretleme

no yani internetten güncelleme isteme

birde bağlantınıda kes bence

bilgisayardan tamamen kaldırman için denetim masasından kaldırdıktan sonra program files içindeki shield klasörünü de elle sil

yeni sürümde ve dikkat etmediğim kurulumlarda yanı sorunu yaşamıştım

GRİNGO' Alıntı:
sturkmen' Alıntı:
aynısı bende de var

hocam bizimle de paylaşır mısınız programınızı acaba?

serkanholep' Alıntı:
hocam eski versiyon kullan ve kurarken yes recomended i işaretleme

no yani internetten güncelleme isteme

birde bağlantınıda kes bence

bilgisayardan tamamen kaldırman için denetim masasından kaldırdıktan sonra program files içindeki shield klasörünü de elle sil

yeni sürümde ve dikkat etmediğim kurulumlarda yanı sorunu yaşamıştım

Açılışta home tuşu ile konsoluna girip kaldırmak daha garanti.

deli_divane' Alıntı:
GRİNGO' Alıntı:
sturkmen' Alıntı:
aynısı bende de var

hocam bizimle de paylaşır mısınız programınızı acaba?
GEREK YOK ZATEN BURADAN ALDIM
Anahtar herkesin bildiğinin aynısı.Sorunsuz kullanıyorum.Ama yok illede vazgeçemem diyorsanız ....

BENCE DENEYİN ARKADAŞLAR.SORUNSUZ AMA AÇIKLAMALAR İNGİLİZCE.

Ekli dosyalar

• DV.rar
    2.1 MB · Görüntüleme: 219
aynı sorun bizim lbilgisayarlarda da başladı. deep freeze kurmayı düşünüyorum. istemesem de yapacak bi şey yok gibi.

bir de bu program bakanlıktan gelen bilgisayarların içinde gelmişti. o zaman nasıl oldu. bakanlık anlaşma filan mı yaptı ki şimdi süresi mi doldu. kaç sene sonra birden sorun çıkarması ilginç.

Geri