Driver Vaccine Plus Active Sorunu

Kodla Büyü
bende de 1 kaç makinada çıktı bu sorun, uninstall edip aynı keyle tekrar kurdum çalışıyor.

GRİNGO' Alıntı:
deli_divane' Alıntı:
GRİNGO' Alıntı:
sturkmen' Alıntı:
aynısı bende de var
yeni versiyonun ilacı yok mu acaba
Driver Vaccine kulanıyorum RMT olarak değil
Yıllardan bu yana tıkır tıkır çalışyor.Nasıl yaptınız bu işler başınıza geliyor.KORKUTMAYIN BEN İ-İ-i-i-i-i-.....

hocam bizimle de paylaşır mısınız programınızı acaba?
GEREK YOK ZATEN BURADAN ALDIM
Anahtar herkesin bildiğinin aynısı.Sorunsuz kullanıyorum.Ama yok illede vazgeçemem diyorsanız ....
BENCE DENEYİN ARKADAŞLAR.SORUNSUZ AMA AÇIKLAMALAR İNGİLİZCE.
DOSYA BİR ÖNCEKİ SAYFADA

Arkadaşlar bu programı bakanlık göndermiş, birisi paylaşmış.

4 sene kadar önce Ankara'da bazı okullara lab kuruldu, bazılarına birkaç bilgisayar verildi. O zaman ilçe ihale teknik şartnamesine uygunluğu kontrol etmemiz için bizi görevlendirmişti. Ayrıca yine o zaman da o okullardan birisine formatör olarak rehberlik görevi çıkarmışlardı.

O bilgisayarlarda OBP recovery diye bir program vardı, aynı bu tarz. Drive Vaccine'den daha iyiydi çünkü baseline'dan başka sanki birçok base belirleyip onlar arasında geçiş yapabiliyordunuz gibi hatırlıyorum. Tam emin değilim. O zaman o programı kopyalamadım, cd'sini falan çekmedim.

Çünkü benim kendi okulum da labı yenilenecek okullar listesindeydi. Ne de olsa bizim yeni laba da kuracaklar diye hiiiç cd'sini falan kopyalamadım, programı kopyalamadım.

Ha, sonra ne oldu, YILLAAARCA labımız yenilenecek diye BEKLEDİK, BEKLEDİK, BEKLEDİK AMA LAB YENİLENMEDİ, benim tayin çıktı :)

Ama bu program bazı okullarda mevcut. İsim verdirmeyin bana :)

Drive Vaccine'i paylaşan arkadaş gibi, okulunda OBP recovery olan arkadaşlar da paylaşsalar.

Tekrar güncelleyeyim.
Önceki sayfada sorun çıkarmayan versiyonu var.İLGİNİZE

ya şu programı bi türlü bulup aktif edemedik varsa bilen anlatsın artık..

Geri