en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
dün gece kanald de cennet diye bi film vardı..engin altan düzyatan ve fahriye evcen oynuyodu. psikolojik bi filmdi..tuhaf ve değişikti, gişe filmi değil de sanatsal bişey olmuş..tavsiye eder miyim, sanırım etmem :)

1997 yapımı komlo teorisi mel gibson
1999 depremini önceden haber vermesiyle meşhur olan filmde
Türkiyede yapay olarak 7,4 şiddetinde üretilecek deprem ile amerikan başkanının öldürülmesinin planlandığı söyleniyor
gerçekte ise Bill Clinton deprem sonrası Türkiyeyi ziyaret ediyor...

bir de helikopterle indirme sahnesi bana şu mavi marmara baskınını hatırlattı
..

technic_f' Alıntı:
oblivion'u izledik. beklediğimiz kadar fazla aksiyon yoktu. sıkıcı değil fakat çok güzel de değildi.

ben de oblivion u izledim bilim kurgu sevenler için güzel olabilir aksiyon vardı ancak dünyanın sonu olduğundun fazla karakter yok bir nevi i m legend modunda

hint filmi izledim barfii
sağır duymayan bi adamın hayat dolu olmasını anlatıyo ...aynı zamnada aşk filmide izlenebilir sevdm ben :)

bote09' Alıntı:
sağır duymayan bi adamın hayat dolu olmasını anlatıyo ...aynı zamnada aşk filmide izlenebilir sevdm ben :)

barfi çok güzeldi... mayıs ya da haziran ayında sinemalarda olacakmış... bolly sevmeyen bi kaç arkadaşımı götürmeyi düşünüyorum :):)

Sümela'nın Şifresi
hiç beğenmedim. Yaratıcılıktan uzaktı.

"Sağ Salim" filmini tavsiye ederim.

Mançuryalı Aday Denzel Washington oynuyor.Amerikadaki Boston bombalamasına, bu filmi izleyerek bir de bu açıdan bakın

berra_u' Alıntı:
bote09' Alıntı:

barfi çok güzeldi... mayıs ya da haziran ayında sinemalarda olacakmış... bolly sevmeyen bi kaç arkadaşımı götürmeyi düşünüyorum :):)

kesinlikle desteklenmesi gereken bi etkinlik:) götürün hocam.bende götürücem ve tavsiye edicem bol bol herkese

barfiyi netten izmeyin sinemalara gelince izleyin.ama mutlaka izleyin.izlenmesi gereken güzel bi film :) 27 mayısta geliyor bu arada.. ranbir kapoor ve bi kaç oyuncuda gelebilir türkiyeye..

ranbirin türkiyeye mesajı http://www.youtube.com/watch?v=SAUnEH3V17U

nsZ5J4v.png

Neuk-dae-so-nyeon / A Werewolf Boy

80 / 100

SELAM filmini çok begendim. Hem mesleğimiz icabı hemde insani değerler olarak mutlaka izlenmesi gereken bir film olduğunu düşünüyorum.

Kötü Ruh filmini izledim. korku ve gerilim filmi olmasına rağmen bir çok sahnede sinemadaki vatandaşlar güldü. İpin ucu kaçmış kötü bir film olmuş. Artık iyice basitleşen yöntemlerle kanlı bir ortam sunmak istemişler ama hiç olmamış :-1:

Konuya yazanların 3/2 si Hint filmi izlemiş. Belirtilen filmler güzel ama ben sevemedim bir türlü çirkin çirkin adamlar kalkıp hiçbirşey yokken dans etmeye başlamalar falan:):)

trt1'de dün gece yapay zeka vardı..bin kere izlesem de sıkılmam, her izleyişimde ağlarım..

"Eagle Eyes" eski bir film ama biraz Devlet Düşmanını anımsattığı için hoşuma gitti. bilim kurgu izlerseniz ideal

"entel köy efe köye karşı" berbat bir film. size önerebileceğim filmler apocalyptica, mö 10000 olabilir.

Geri