en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
Dün sinemada World War Z yi 3D izledim. Mükemmel değil ama vasat üstü diyelim. 7 puan eder. Klasik zombi tarzı gibi dursa da gidilebilir. Spoiler vermeyelim şimdi tadı kaçmasın.

Naçizane film tavsiyelerim, yanlarında da imdb notları;
1. Blindness IMDB : 6,6 (Film herkesin kör olması ve buna bağlı gelişen toplumsal olayları anlatıyor.)
2. Celda 211 IMDB : 7,6 (Çok orjinal bir konusu var, hapishanede çıkan bir isyan ve bunun ortasında kalan bir gardiyan)
3. Turetskiy gambit : IMDB : 6,9 (Osmanlı Rus savaşını, Rus sineması gözünden mutlaka izleyin. Müthiş bir film)
4. The Experiment IMDB : 7,8 (İnanılmaz bir film, İnsanların hangi şartlarda neler yapabilecekleri, gücü eline geçiren insanların davranışları, bu filmi izledikten sonra, etrafınızda makam sahibi olunca ne hale geldi dediğiniz insanları çok iyi anlayacaksınız.)
5. The Wave IMDB : 7,5 (Bir eğitimcinin mutlaka izlemesi gereken çok güzel bir film. İzlerken adım adım Türk eğitim sistemini göreceksiniz)
6. Papillon IMDB : 8,0 (Dustin hoffman'ın oynadığı, hapishaneden kaçış temalı, 40 yıllık bir film. Çok güzeldir. Tavsiye ederim.)

Bunlar tabi ki benim tavsiyemdir. Ama film zevkime güvenirim :) İyi seyirler.

Dünya: Yeni Bir Başlangıç

Fena bir film değil ama, sinemada seyredilmez.O paraya yazık..

Kaçış Planı
Başrolde Russel Crowe oynuyor.. Mutlaka izleyin derim.. Gerçekten harika bir film..

Salt ajan angalina jolie film müthiş aksiyon ve casusluk
Zor ölüm 5 bildiğimiz burcu wills ve zor ölüm serisi vurx kır dök hareketli aksiyon

çifte soygun---güzel kurgulu film
star wars-z mükemmel film, 3d'si harika.

akşam kelebeğin rüyasını izledim,dedim kıvanç tatlıtuğ boş filmde oynamaz, resmen hayatımdan 2 buçuk saatimi çaldı. konu diye bişey yok.

mavi85' Alıntı:
akşam kelebeğin rüyasını izledim,dedim kıvanç tatlıtuğ boş filmde oynamaz, resmen hayatımdan 2 buçuk saatimi çaldı. konu diye bişey yok.
O gaflete bende filmi sinemada izleyerek düşmüştüm Yılmaz Erdoğan'ın yapacağı iş o kadar olur zaten

mavi85' Alıntı:
aynı hatayı bende yaptım 10 lira değiş korsanını bile izlemeye değmezmiş

TRT - Ramazan Sevinci,

Akşam ezanına 5 kala mükemmel bir heyecan ve sevinç oluyor. Tavsiye ederim :))))

Geri