en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
Dizi tavsiyesi: Elementary sezon 1'i izliyorum. Mentalist kadar başarılı bir dizi.tavsiye ederim.

hala bence son zamanlardaki en iyi Türk filmi "Kaybedenler Klubü"..hikayesinin gerçek olduğunu duyduğumda daha çok sevmiştim. defalarca izledim ve soundtracklarını hala dinlerim. hatta şu aralar filme konu ulan radyo yayını http://www.standart.fm/ de devam ediyor ve dinliyorum.

En son sihirbazlar çetesini izledim. Elbette ana konusu illüzyon olduğu için abartılı olacağını bekliyordum ama abartının suyu çıkmış kurgu olarak değilde olaylar vs anlamında. Yinede eğlencelik farklı bir film tavsiye ederim çok beklentiniz olmadan izleyebilirsiniz...

G.I. Joe - Kobra'nin yükselisi (2009)
mükemmel amerikan conileri bu seferde dünyayı kurtarıyor.

sıcak kalpler izledim ilginç bir zombi filmi fena değil

bir de karanlık gölgeler çok güzeldi kesinlikle tavsiye ederim

en son izlediklerim:

sabit kanca: çok beğenmedim fragmanı gibi değil
parker: güzel izlenebilir bir film
skyfall: bond serisine devam bence başarılı güzel
oblivion: süper bir bilim kurgu filmi izlenmeli

Sihirbazlar Çetesi sondaki ters köşe yapma saçmalığı hariç güzeldi. Seviyorum bu tarz aklı yoran filmleri...

world war mükemmel resmen evde zombilerden kaçıyom gibi hisstettirdi helal olsun. ama sinemada izlemenizi tavsiye ederim

Oblivion

Oblivion
kesinlikle tavsiye ederim,
Başrolde Tom Kuruz olmasaydı iyiydi.

http://www.imdb.com/title/tt1483013/
oblivion-whysoblu-poster.jpg

oblivion-movie-2.jpg

tom-cruise-oblivion.jpg

oblivion-movie-7.jpg

oblivion-tom-cruise1.jpg

oblivion-tom-cruise-7.jpg

oblivion-movie-14.jpg

joseph-kosinski-oblivion.jpg

oblivion-movie-16.jpg

oblivion-andrea-riseborough.jpg

olga-kurylenko-oblivion.jpg

oblivion-tom-cruise-2.jpg

oblivion3.jpg

oblivion-whysoblu-2-1024x616.jpg

oblivion-whysoblu-3-1024x540.jpg

Aşağıdakileri izlemeyin;
Görev, Doğuş başrolde.
Kolay PARA, zaman kaybı
Umut Üzümleri , eh idare eder. ancak çok mantık hatası var, iş olsun diye çevrilmiş.
Yabancı, bir türk filmi fransa ve türkiye'de geçiyor, bunu izlemeyin hayata küsersiniz.

Oblivion
word war z 2013
hizli ve ofkeli 6

son bir haftada izledigim filmler bunlar tavsiye ederim..

Dil.Chahta.Hai.2001 Aamir khan ın filmi

3 arkadaşın öyküsü çok güzeldi. ilk başta sakin sıkılırım sanmıştım izledikçe filmi yanıldığımı anladım

tavsiye ederim güzel film tek eksik yanı alt yazılı

gider amerikanın beş para etmez filmlerini tr ye çevirirler ama başyapıt başka filmleri çevirmezler.

06Davut' Alıntı:

3 arkadaşın öyküsü çok güzeldi. ilk başta sakin sıkılırım sanmıştım izledikçe filmi yanıldığımı anladım

gider amerikanın beş para etmez filmlerini tr ye çevirirler ama başyapıt başka filmleri çevirmezler.
Aynen.. Adam şuanda Türkiyede en çok sevilen ve izlenen adam ama tek bri dublajlı filmini görmedik..

ordinaryus' Alıntı:
06Davut' Alıntı:

Aynen.. Adam şuanda Türkiyede en çok sevilen ve izlenen adam ama tek bri dublajlı filmini görmedik..

VAR HOCAM BİR TANE FİLMİ TR DUBLAJ LI GERİ KALANLAR HEP ALT YAZILI

LAGAAN ADLI FİLMİ TÜRKÇE GERÇİ O FİLM GERÇEK BİR OLAYDAN ALINTI İMİŞ,

06Davut' Alıntı:
ordinaryus' Alıntı:
06Davut' Alıntı:

VAR HOCAM BİR TANE FİLMİ TR DUBLAJ LI GERİ KALANLAR HEP ALT YAZILI

LAGAAN ADLI FİLMİ TÜRKÇE GERÇİ O FİLM GERÇEK BİR OLAYDAN ALINTI İMİŞ,

sadece lagaan değil trt nin zamanında göstermek için dublajladığı Sarfarosh filmide var.. dublaj olmaması iyidir..dublaj bütün filmin ruhunu alıp götürüyor.alt yazı taraftarı değilz bollywood sevenler olarak :)

Son 2 günde izlediğim 2 film de gerçekten kendi kategorisinde çok iyi filmler

1- Kiss The Girls (Kızları Öp) - Morgan Freeman'ın 1997 filmi

2- Simone (Simone) - Al Pacino'nun filmi

Geri