en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
ordinaryus' Alıntı:
serdemir' Alıntı:
ordinaryus' Alıntı:
serdemir' Alıntı:
ordinaryus' Alıntı:
Prisoners - Tutsak
Kesinlikle izlemeyin ve izletmeyin.. :x
Neden hocam? Tavsiye üzerine indirmiştim daha izlemedim. Güzel değil mi?
Hocam şayet kurguyu önemseyen dikkatli bir izleyiciyseniz asla izlemeyin derim..
Spoiler yapmak istemem ama 150 dakikalık filmin 120 dakikasında anlatılanlarla son 30 dakikanın hiçbir alakası yok..
1080p si indirmiştim 12gb boşa gitti desene :)
Aynen Hocam.. :)

Ben tavsiye ederim hocam. Filmi beğendim. Özellikle polisiye gerilim tarzındaki filmlerden hoşlanıyorsanız. Uzun zamandır eksikliği hissedilen bir filmdi. Seven filminden bu yana bu şekilde güzel bir gerilim filmi izlemedim. Ayrıca jake gyllenhaal'ın oyunculuğu gerçekten güzeldi. Bunun yanında Hugh Jackman'ı da es geçmemek lazım.

Film hakkında bilgi veremiyorum izlemeyen vardır diye ama, eğer polisiye gerilim tarzında filmleri seviyorsanız kesinlikle vakit ayırmaya değer bir film.

"koku:bir katilin hikayesi"

eski bir film ama yeni izledim ve beğendim. büyük ihtimalle çoğu kişi izlemiştir yinede tavsiye ederim :)

Bi Küçük Eylül Meselesi... Beğendim. Klasik sonları hemen tahmin edilenlerdn değil

ijklmno' Alıntı:
"zamana karşı"

paranın olmadığı tüm alışverişlerin insan yaşamının zamanından yapıldığı güzel, etkileyici ve düşündürücü bir film.
Farklı ve enteresan bir filmdi. Üzerine düşünülecek bir film. Tavsiye veren ve filmle tanistiran arkadaşlara teşekkür ederiim. Hint filmi severlere munna bhai mbbs ve serinin devami lage raho munna bhai filmlerini tavsiye ederim. Ailece izleyebileceğiniz cok komik ve eğlenceli bir film.

ben de geçen haftasonu bi küçük eylül meselesi'ni izledim. güzeldi ama senaryosu biraz klasikti sanki...
akşam film izlemek istiyorum, önereceğiniz romantik-komedi tarzı film var mı?

Oasis-p2.jpg

Oasis(2002)

132 dakika. Herkesin izleyebileceği bir film değil. "Vurucu" ve "rahatsız edici"

Herkes sevmeyi ve sevilmeyi hak eder...

iki film birden ard arda RECEP İVEDİK-4 ve SÜRGÜN İNEK. birinci film bol küfürlü idi pek beğenmedim. ikincisinde de eh işte...

kaptan philips ... kitap hırsızı.. kaptan pilips aldığı puanı haketmiyo.. kıtap hirsizi izlenebilr

Sürgün İnek.... Oyuncular çok iyi ama beklentimi hiç karşılamadı.. Gülmek için kendimi zorladım filmde uykum geldi :-1:

Gravity - Yerçekimi..
Dün akşam izlemiştim ve aynı saatlerde 7 tane oscar almış.. Yuhh..!!
Emin olun olun değil 7 değil 1 yarım oscar bile vermem.. Tırt bir film..

klebsiella' Alıntı:
engin724' Alıntı:
Her (Aşk)
Adam işletim sistemiyle aşk yaşıyor :D

Bu filmi izlemenizi tavsiye ederim :) :)

geceç hafta üçüncü part ta kalmıştım değişik bi film ama bilg.ögt. menli izlemesinler :)) oscar da almış sanırsam.. Gravity i de izledim ama 7 oscar ne ya bence çok abartılmış o kadar değil

arkadaşlar gravitiy ve her sakın izlemeyin vaktinize yazık , hepsi şişirme filmler , aldıkları puanların filmi değil ikiside :-1:

bence "gravitiy" iyi film
sinemada 3d izledim, mükemmel film
özellikle filmin ilk dakikalarındaki sahne :+1:

Geri