Fatih projesi ortaokullar

Kodla Büyü
İstanbul BTR koordinatörüne göre de bu yıl ortaokullarda yok gibi görünüyor:

okul-formator-ve-bilgisayar-ogretmeni-f28/istanbul-btr-basvurulari-ne-zaman-t132336.html

ist_koord' Alıntı:
-2.Faz listelerinde şu aşamada ortaokullara kurulum yok sanırım(kesin bilgi verilmedi) ortaokullar önümüzdeki sene olacak eğer meslek lisesindeyseniz oradan görev isterseniz ve bildirirseniz sevinirim. Şu aşamada okullara kurulum olmadığı için geçen seneki listeye bağlı kalacağız öbür türlü ortaokullara görevlendirme yapmak mümkün olmayacak BT Öğretmenlerinin iyiliği açısından ben ilk komisyon toplantısında bunu teklif edeceğim

bize bir tane yazıcı gelmiş. ama liselerdeki gibi değil bir boy küçüğü :)

başka da bir aksiyon yok gibi

uysal_rockci' Alıntı:
bize bir tane yazıcı gelmiş. ama liselerdeki gibi değil bir boy küçüğü :)

başka da bir aksiyon yok gibi

bizim okula da doküman kamerası ve mfp gelmiş
okul idarecileri mfp'yi fotokopi makinası sanıyor ...

evet ya o çok fonksiyonlu ama 50 öğretmen fotokopisini çeksin diye koymamışlar o yüke dayanırmı belli değil 2 haftada bir toner bitiriyorlar idare bakmıyo niye şuan toner var. umarım dayanır

Arkadaşlar, dün müdür bana okula bir yazıcı ve bir fotokopi makinesi geldi dedi.Yazıcıyı Müd. Yard. istiyor, ona verelim Size de fotokopi mak.verelim dedi. Normalde bu cihazlar okulun hangi biriminde kullanılmak için verildi?

kelebeketkisi' Alıntı:
Arkadaşlar, dün müdür bana okula bir yazıcı ve bir fotokopi makinesi geldi dedi.Yazıcıyı Müd. Yard. istiyor, ona verelim Size de fotokopi mak.verelim dedi. Normalde bu cihazlar okulun hangi biriminde kullanılmak için verildi?
bizde resmi yazı vardı idari işler haricinde kullanılacak diye

hayaletx' Alıntı:
kelebeketkisi' Alıntı:

Hocam yazıyı lütfen paylaşır mısınız
kocaman makinayı müdür yardımcısı aldı odasına koydu.

klebsiella' Alıntı:
hayaletx' Alıntı:
kelebeketkisi' Alıntı:

Hocam yazıyı lütfen paylaşır mısınız
kocaman makinayı müdür yardımcısı aldı odasına koydu.

İl koordinatörünüz ile iletişime geçin sizin okula gönderilen yazıyı bulun.

istanbul da bazı okullara etkileşimli tahtalar geldi ve kurulmaya başlamış ama benim okulum gibi bazı okullara hala gelmedi. hatta okul müdürü faturası yazın geldi ama tahtalar yok dedi eylül başında.

bugün şu haberi gördüm. bakalım tahta olmadan tablet vercekler mi bize:

http://www.meb.gov.tr/fatih-projesi-bir ... er/8221/tr

Okul sıralarında kitapların yerini tabletler alacak
Gelecek yıldan itibaren okullar başladığında, ücretsiz ders kitaplarının dağıtımı gibi tablet bilgisayarların dağıtımına başlanacağını kaydeden Genel Müdür Ateş, konuşmasını şöyle sürdürdü: “2016 yılının ilk yarısında ve ikinci yarısından itibaren bütün 5. sınıf öğrencilerine ve bütün 9. sınıf öğrencilerine tablet vermeye başlıyoruz. 2017 yılının ikinci ve 2018 yılının ikinci yarısında, okullar başladığında nasıl ücretsiz ders kitapları konuluyorsa tabletlerin de o şekilde konulması suretiyle dağıtımını yapmış olacağız."

bize bu sene yeni vesten tahtalar kuruldu 36 adet ama daha tesisat bitmedi aktivasyon yapılmadı hala bekliyoruz. tablet yok.

Geri