Game of Thrones (8.Sezon 6.Bölüm Yayınlandı)

Kodla Büyü
Re: Game of Thrones (Yeni bir dizi)

the_korsan' Alıntı:
:D Bildiğin gibi kardeş, bugünün işini yarına bırakmıyorum

Adamlar başrol oyuncusunu bile sezon bitmeden harcadılar ki kalite ortada, bilgisayar efektleri emsalleri kadar yoğun değil, genelde çekim yerleri doğal yerler, dizi arkası bölümlerini de izlemenizi öneririm.
S2e0 da oyuncular anlatıyordu. Düz gece s2e01 izledim işte bu dediğim dizilerden her sahnesi ayrı güzel. İlk sezonda başrol oyuncusunu harcadıklarında çok şaşırmıştım bizde olsa o adam sittin sene ölmezdi. :lol:

netame' Alıntı:
durgun bir bölümdü, fırtına öncesi sessizlik gibi, bu kadar ara verdiler entrikadan başka adam gibi savaş sahneleri çekmiş olsalar bari :+1:
Acele etme hocam dizinin tadını çıkar her zaman böyle kaliteli çalışmalar yapılmıyor.

Ailecek seyredilebilecek bir dizi mi? müstehcen sahneleri varmı?

Re: Game of Thrones (2.Sezon başladı)

İkinci bölümde (s2e02) yayınlanmış arkadaşlar. :)

Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin uyarlaması olması sebebi ile olay akışında Ned Stark'ın ölümünü görmezden gelemezlerdi.

Altyazı eklenmiş.

Ekli dosyalar

• Game.of.Thrones.S02E02.The.Night.Lands.WEBRip.XviD-3LT0N.rar
    20.4 KB · Görüntüleme: 51

:++: merakla bekliyorum diğer bölümlerini .. :+1: bakalım ne olacak

Bu dizi orta başladı kötüye gidiyo. Spartacus, Fringe, H.I.M.Y.M, Two and H. M. den sonra zaman kalırsa öylesine izlenecek bir dizi bence.

s2e3. bölümü yayınlandı. :)

tşkler burdan takip edicem artık :D

Re: Game of Thrones (2.Sezon 3.bölüm yayınlandı)

Dün üçüncü bölümü izledim, süperdi.
Yabani adamın erkek çocuklarına ne yaptığı ve cüce adamın yapmış olduğu şey birde Aryanın son hareketi süperdi. Bu bölümde birde hayinlik var. Detayları vermiyorum şevkiniz kaçmasın. :D

Re: Game of Thrones (2.Sezon 4.bölüm yayınlandı)

4.Bölüm yayınlandı. :)

İyice cıvıttılar diziyi, savaş filmimi yetişkin filmimi anlamadım sahne atlatmak baydı artık yani, son 1 bölüm daha şans tanıyıp savaş yine çıkmazsa benim için bitti.

the_korsan' Alıntı:
İyice cıvıttılar diziyi, savaş filmimi yetişkin filmimi anlamadım sahne atlatmak baydı artık yani, son 1 bölüm daha şans tanıyıp savaş yine çıkmazsa benim için bitti.
Daha izlemedim ama izleyeceğim.
Ya savaşırlar ya da ben yokum diyorsun. :lol:

Savaşsınlar kardeş artık yeter yav :lol:

Sürekli bir bekleyiş var dizide, her bölümü izlerken ne olacaksa olsun diyorum artık ama hiç bi vukuat çıkmıyo. Spartacus, fringe, How i meet your mother, Two and Half man dan sonra izlemeye başladığım bir dizi ama ufaktan soğumaya başladım.

Ne biliyim ejdarhalar büyüsün, insan yiyen yaratıklar anlatılsın, savaş olsun :)yeter artık bir aksiyon görelim.

Haksız mıyım? :)

Saygılar

bu dizi spartacusun yanından bile geçemez.
1.sezonu iyiydi ama 2.sezon batırdılar resmen...
diziyi izlerken uykum geliyor...bi heycan bi süpriz falan yok....
ben bıraktım izlemeyi...
forever spartacus....

Bu diziye yapılan yatırım çok büyük bence bu dizi zirve yapacak. Spartakus başta iyiydi ama ana karakter değişince diziden soğudum.

kafkas' Alıntı:
Sürekli bir bekleyiş var dizide, her bölümü izlerken ne olacaksa olsun diyorum artık ama hiç bi vukuat çıkmıyo. Spartacus, fringe, How i meet your mother, Two and Half man dan sonra izlemeye başladığım bir dizi ama ufaktan soğumaya başladım.

Ne biliyim ejdarhalar büyüsün, insan yiyen yaratıklar anlatılsın, savaş olsun :)yeter artık bir aksiyon görelim.

Haksız mıyım? :)

Saygılar
Haklısın.
şuan gelişmeler var sonuçlar sonraya, acele etmeyelim. :)

Resmen geçen sezonun ve bu sezon öncesi reklamların ekmeğini yiyorlar şu anda. İllaki birkaç bölüm sonra hareketlenecek ama izleyiciyi bugünden bağlamak varken yarına bırakıp soğutuyorlar. İlk bölümlerden birinde bir aksiyon görsek o heyecanla beklerdik, Robb savaş kazanıyor ama dövüşen görmüyoruz :?

HIMY ve House tek geçiyorum ben...

Re: Game of Thrones (2.Sezon 5.bölüm yayınlandı)

5.Bölüm Yayınlandı.

6. bölüm yayınlandı ;)

arkadaşlar ben kitaplarını okudum taht oyunları, kralların çarpışması kısım1 ve kısım 2. hatta 3.sezon kitapları da çıktı. hikaye mükemmel. o kadar çok kişi, o kadar çok olay olunca kişiler birbirine benzeyince kitabı okumayanlar dikkatli izlemeyenler anlayamıyor pek. bekleyin daha neler olacak diyorum. 8 kitaptan oluşan bir hikaye bu daha neler neler var. ama haklısınız 2.sezon biraz hareketsiz gidiyor. kitapla karşılaştırınca diziyi çekememişler diyorum ama yine de izlemeye kesinlikle değer.

Geri