Game of Thrones (8.Sezon 6.Bölüm Yayınlandı)

Kodla Büyü
Re: Game of Thrones (2.Sezon 6.bölüm yayınlandı)

indirdik bu gece izleriz. :+1:

ejdeharları çaldılar moralim çok bozuk :-1:

Bütün bölümlerini büyük sevkle izliyorum. Ejderhaların çalınmasını hiç beklemiyordum ama bence o ejderhalar çalanların başına büyük bela olacak.

Arkdaşlar 6. bölümü henüz izlemedik konuyu söylemek zorunda mısınız?

Bu tür dizleri beğenenler için Spartacus vazgeçilmez, Camelot 'ta iyi bir alternatif olabilir

güzel dizi ama şu an durağan.
biraz hareket getirmeleri lazım.

Bende diziye dün başladım, gerçekten güzel bir dizi. Günde 3-4 bölümle haftaya yeni bölümlerini sizlerde takip edeceğim :D

Re: Game of Thrones (2.Sezon 8.bölüm yayınlandı)

8.bölüm yayınlandı. :)

Savaş hala başlamadı ya hu, umudum gelecek haftaya kaldı yine :lol:

sezon sonu olacak daha bir atraksiyon göremedik, çok yavaş ilerliyor çokk :)

Siz spartacus ile karşılaştırıyorsunuz. Dizi güzel tadını çıkararak izleyin. :mrgreen:

kardeş spartacus ayrı segment, bu dizi D sınıfı, spartacus C sınıfı :lol:
Bölüm biterken gelecek bölümle ilgili hiç bir merak duymuyorum, aslında bu da güzel bir şey.

the_korsan' Alıntı:
kardeş spartacus ayrı segment, bu dizi D sınıfı, spartacus C sınıfı :lol:
Bölüm biterken gelecek bölümle ilgili hiç bir merak duymuyorum, aslında bu da güzel bir şey.
Dostum spartacus karakteri öldüğü için diziden soğumuştum arada birde CNBS de denk geliyordu o sebeple bende fazla merak uyandırmamıştı geçenlerde şunun tüm bölümlerini indirip izleyeyim dedim efektleri hakkaten müthiş ağır çekimleri çok güzel. Dizi içerisine müstehçenliği fazla sokmuşlar onun dışında çok güzel tüm sezon bölümlerini bitirmek üzereyim az kaldı. :)

Spartacus stüdyoda çekilmiş ama Game of Thrones çok farklı mekanlarda çekilmiş ben çok beğeniyorum. Sizinde maşallahınız var şikayet ediyorsunuz ama hiçbir bölümü de kaçırmıyorsunuz. :lol:

Şu ejderhalar büyüse de yaksa kavursa ortalığı biran önce, alamıyorum ben böyle tadını :) entrika, strateji, akıl oyunları vs. nereye kadar, tam ortalık kızışıyor hop bir bakmışsın savaş çoktaan bitmiş, arkadaş iki kılıç sallayın at binin varsa yoksa entrika, strateji, akıl oyunları. Hayır o kadar ara verdiler 0. bölümler falan beklenti oluştu bende yoksa 10 numara dizi

Nele olacaksa bir an önce olup bitsin, hatta özet geçinse fena olmaz diyorsunuz. Ama bence bu diziyi baya bir uzatacaklar bu sebeple olayları çok hızlı vermiyorlar her bölümde bir şeyler yaşanıyor ama çok hızlı değil.

Vaay be işte bilişimciler yüksek kalitede buluşmuşlar.
Ben ömrümde bu kadar güzel bir dizi izlememiştim.

Dizi eninde sonunda hızlanacak, sadık izleyici az bulunur ve böyle devam ederse genel tepkiler iyi değil, ne kadar büyük yapım olsa da iki sezon sonrasını göremez potansiyeline yazık olur biz de iyi bir diziden oluruz, ejderhaları da kafeste hatırlarız artık. Neyse, 9. bölüm kopacaklar büyük ihtimalle, giriş gelişmeden sonra gelecek sezona yine beklenti içinde bırakacaklar..

:idea: dizi keyfim bugün

netame' Alıntı:
Dizi eninde sonunda hızlanacak, sadık izleyici az bulunur ve böyle devam ederse genel tepkiler iyi değil, ne kadar büyük yapım olsa da iki sezon sonrasını göremez potansiyeline yazık olur biz de iyi bir diziden oluruz, ejderhaları da kafeste hatırlarız artık. Neyse, 9. bölüm kopacaklar büyük ihtimalle, giriş gelişmeden sonra gelecek sezona yine beklenti içinde bırakacaklar..
Bende o ejderhalardan çok şey bekliyorum bakalım neler yaşanacak.

hasari' Alıntı:
netame' Alıntı:
Bende o ejderhalardan çok şey bekliyorum bakalım neler yaşanacak.

Bende Tyrion'dan çok şey bekliyorum, o akıllı herkesi parmağında oynatır.

Çok kaliteli ve uzun bir dizi, her şey bir an önce olsun bitsin diyenler kitabını okuyabilirler :)

9. bölüm fragmanını izlediniz mi, savaş sahneleri bizi bekliyor sanırım.
çok güzel bir dizi bence, tavsiye ederim

Re: Game of Thrones (2.Sezon 9.bölüm yayınlandı)

9. Bölüm yayınladı.
İzlemedim ama fragmanında savaş başlıyordu. :)

hadi bakalım
hiho.gif

Dizimag'dan izliyorum, TR altyazı hazırlanıyor , şuana kadar %80 bitmiş, bu akşama yetişir inş , eve gider gitmez hdmi bağlıcam 42 inc LG ' ye :)

Geri