Hangi Antivirüs Yazılımını Kullanıyorsunuz?

Kodla Büyü

Hangi Antivirüs Programını Kullanıyorsunuz?

• Panda Cloud

Oy: 1 1.1%
  • Ms Security Essentials

Oy: 10 10.9%
  • Kaspersky

Oy: 17 18.5%
  • Norton

Oy: 4 4.3%
  • Mcaffee

• Avast Free

Oy: 10 10.9%
  • Antivir

Oy: 17 18.5%
  • AVG

Oy: 9 9.8%
  • Bitdefender

Oy: 2 2.2%
  • Trend Micro

• Vipre

Oy: 0 0.0%
  • Eset Nod 32

Oy: 18 19.6%
  • G Data

Oy: 0 0.0%
  • Diğer

• Kullanmıyorum

• Kullanılan toplam oy
    92
ben pc tools internet security kullanıyorum acaba antivirüs kullanmak mı daha avantajlı olur. sonuçta internete giriyorum sürekli. ikisini kurduğumda mavi ekran çıkıyor.

AVG IS'i mutlaka deneyin. Ben Kaspersky'den vaz geçtim şu aralar AVG 2011 kullanıyorum. Lisans problemi de yok. Kasmıyor.

http://www.katilimsiz.com/programla...v10013913789-final-x86-32-bit-katilimsiz.html

images

images

Hocam warez paylaşım sayılabilir bu link. Bir de katılımsız demek ne idüğü belirsiz demek. Kırık antivürüs kurda kuzu emanet etmek gibi bir şey. Sonra botnet oluyor pclerimiz.

6-7 senedir Avira Antivir Free. Son derece başarılı. Okulda da kullanıyorum, evde de.

Geçen senelerde NOD32'nin temizleyemediği virüslerin olduğu HDD'leri aparatla harici olarak bilgisayarıma bağlayıp Avira ile temizlemekle meşhur etti beni :mrgreen:
Bu sene NOD32, Kaspersky ve kendisinin tanıyamadığı bir virüsü Avira'ya programın karantina bölümünden dosyayı göndererek bildirdim bir hafta içinde tanınma listesine alındı ve kurtulduk.
Geçen ay sunucu olarak kullandığım bilgisayarıma Sql injection ve php shell saldırısını bana anında bildirerek hackerın ip, mail adresinin ardından secerisini çıkartmama imkan tanıdığı için Avira'ya çok minnettarım :+1: :++:

Kaynakları çok az kullanıyor. Güncelleme bu aralar çok sık. Ücretli sürümünü de düşünüyorum bazen.

Norton çok fazla sistem kaynakları kullanıyor. Kaspersky ağır çalışıyor. Avast çok kaçırıyor, NOD32 kırık olmadıktan sonra işe yaramıyor. Kırık antivirüs programlarına da hiçbir zaman güvenemiyorum, sık sık serial arama gibi derleri de var bazılarının.

crac k 'ini bulabildiğimi :)
yada lisans almiş arkadaşlardan serialini alabildiğimi..
2008 kuresel krizden sonra bu crac k işleri ii ce zoraldi

arkadaşlar internette genelde deneme sürümleri var. forumlarda paylaşılan full sürümlerine de güvenemiyorum şahsen.
müdürümün bilgisayarına bir antivirüs programı yüklemem gerekiyor. avira'yı düşünüyorum. nereden indirebilirim yardımcı olabilecek var mı?

Avira antivir free tecrübeli tester olarak tavsiye ederim.
YALNIZCA BAŞLANGIÇ TARAMASINI İPTAL EDEMEDİM:
SEÇENEKLERMİ İZİN VERMİYOR DESEM?
:?: :?: :?: :?:

Trend Micro'yu sadece ben kullanmışım heralde :lol: Evet Trend Micro'nun kullanım süresi dolunca bende artık avira kullanmaya başladım. Oyumu bu sefer avira için kullanıyorum :)

Antivir kullanıyorum.Ancak kurumnet sunucu dosyaları başta olmak üzere birçok yararlı dosyaları buluyor.Yoksay dememe rağmen hep aynı virüs uyarısı geliyor.

Teknolojiye ayıracak parası olmayan okullardan bizimki. Müdür yardımcımızın, bilgisayarını kullanılamaz hale getiren beni de 2 gün uğraştıran envai çeşit virüslerini avira antivir temizlemiş, bilgisayarı mis gibi yapmıştı. O gün kendi bilgisayarıma da antivir kurdum, sorunsuz kullanıyorum.

Geri