Programlama Temelleri Uygulama Kitabı Çıktı !!!

Kodla Büyü
yurtiçi kargo ile yolluyoruz. tek kitap gönderimi şu ana kadar 8 TL ile 13 TL arasında oldu. Mesafeye göre ücret ve de gönderim süresi değişmektedir. Kargocuların 600 km ve ilçeler için bir sınırları var. Yani 600 km'den yakın yerlere (İzmir'e göre) 1 günde diğer yerlere 2 günde gidiyor. Bir de 600 km'den yakın da olsa bazı ilçelere 2 günde gidebiliyor. PTT kargo ile tek kitap gönderimi normalde 7 TL ama şu anda bir kampanya varmış 3 TL gibi bir fiyata gönderiyorlarmış fakat PTT kargonun gönderim süresi 2-3 günü, bazen de bir haftayı bulabiliyormuş.

kitap boyutunu karşılaştırmalı görmek istersiniz diye aşağıdaki resmi paylaşıyorum:

Ekli dosyalar

• kitap.jpg
    kitap.jpg
    187.7 KB · Görüntüleme: 810
o kadar uğraşıp 3 kişi ile bir kitap yazacaksın...

bir de ona 15 lira fiyat çekeceksin...

sonra da kargo, eft, telefon vs. işleri ile bizzat kendin uğraşacaksın...

yetmedi iş takip aşamasında da bulunacaksın...

genç, azimli, başarılı, vicdanlı bir öğretmen ya da öğretmenler ancak üstesinden gelir bunun...

dünden beri, yüreğiyle uğraşan Mehmet Nuri hocama teşekkürler...

Allah yardımcınız olsun, ha bir de, hiç sanmıyorum ama bu fiyatlarla, kazancınız bol olsun hocam :)

ozgurgitarim' Alıntı:
o kadar uğraşıp 3 kişi ile bir kitap yazacaksın...

bir de ona 15 lira fiyat çekeceksin...

sonra da kargo, eft, telefon vs. işleri ile bizzat kendin uğraşacaksın...

yetmedi iş takip aşamasında da bulunacaksın...

genç, azimli, başarılı, vicdanlı bir öğretmen ya da öğretmenler ancak üstesinden gelir bunun...

dünden beri, yüreğiyle uğraşan Mehmet Nuri hocama teşekkürler...

Allah yardımcınız olsun, ha bir de, hiç sanmıyorum ama bu fiyatlarla, kazancınız bol olsun hocam :)

Estağfirullah diyorum kardeşim. Belki Sizinle Ben ilgilenmiş gibi oldum ama Derya ve Bilgin Hocamlar da çok sıkı uğraş veriyorlar. Üçümüz de ulaşabildiğimiz kadarıyla arkadaşlarla ve siparişlerle ilgilenmeye çalışıyoruz. Sizin şahsınızda kitabımızı alan ve yorum yapan tüm öğretmen kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.

gerçekten güzel bir çalışma olmuş. elinize emeğinize sağlık hocam. fiyatı da öğrencilerimiz için çok uygun. velilere hiçbir şekilde külfet olacağını sanmıyorum.

şakire' Alıntı:
gerçekten güzel bir çalışma olmuş. elinize emeğinize sağlık hocam. fiyatı da öğrencilerimiz için çok uygun. velilere hiçbir şekilde külfet olacağını sanmıyorum.

Teşekkür ederiz Hocam.

herkete_87' Alıntı:
fborlu' Alıntı:
Sevgili öğretmen arkadaşlarımız,
* bilişim teknolojileri alanında özellikle programlama eğitimindeki sıkıntıları bildiğimiz için böyle bir kitap yazmaya karar verdik.
* örnek sayfalarını gördüğünüz bu kitapta 120 uygulama sayfası bulunmaktadır. Uygulamalarımız öğrencilerimize programlamayı sevdirmek ve
Kolay öğretmek adına seçilmiş ve hem öğretmenlerimiz için hem de öğrencilerimiz için internetten örnek aramayı gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca uygulamalarımızda diğer dersleri desteklemek adına da örnekler bulunmaktadır (bilişim teknolojilerinin temelleri, temel elektronik ve ölçme).
* kitabımızdaki uygulamaları performans çalışmaları olarak da değerlendirip puanlandırabilirsiniz.
* kitabımız her seviyede uygulama içerdiği için öğrenci seviyesi hem çok düşük ve hem de çok yüksek olan okullarımızda kullanılabilir.
* bilişim alanındaki tüm öğrencilerinizin aynı seviyede programlama temelleri eğitimi almasını bu kitapla sağlayabilirsiniz.
* kitap içeriğimiz ders bilgi formuna tam uyumlu olup ekstradan "form uygulamaları" bölümünü de içermektedir.
* kitabımızın, sizin öğretme ve öğrencilerimizin de öğrenme işini Kolaylaştıracağını ve ders verimliliğinizi artıracağına olan inancımız tamdır.
Başarı elinizde !
BİLGİN NUR GÜZELOCAK
(BAYRAKLI NURİ ATİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ - BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI)
DERYA ZARİÇ KÖKÇÜ
(BAYRAKLI NURİ ATİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ - BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI)
MEHMET NURİ TOPLU
(BAYRAKLI GAZETECİ ÇETİN ALTAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ - BİLİŞİM TEK. ALANI)
Kitap siparişleriniz için iletişim numaralarımız ve adresimiz:
Tel: 0506 8401167
Tel: 0506 1697807
E-posta : iletisim@yazilimuygulamalari.com
Web : http://www.yazilimuygulamalari.com

Kitabınızı inceledim. Gerçekten emek verilmiş. Örnekler güzel. Konu anlatımları da yerli yerine oturmuş.
Tebrik ederim.

Nesne Yönelimli Programlama Uygulama kitabınızı bekliyoruz.

Teşekkür ederiz Hocam.

kitap elime ulaştı...

hani canınız bir şey ister, ne istediğini bilmezsiniz ama...
saat tam 11- 12 gibi, gece....

dolabı açarsınız, bir köşesinde kalan çiğ köfteyi gördüğünüzde, aha tam canımın istediği şey der, çıkarır çocuklarınızla, eşinizle afiyetle yersiniz...

bu kitap da tam öyle bir şey... çiğ köfte gibi, acılı, soslu :)

tam olarak bize lazım olan kaynaklardan birisi...
derde derman olacak bir kitap arkadaşlar, aynı zamanda temrin sayfası şeklinde olduğundan size oldukça zaman kazandıracaktır...

önerilir şiddetle ve bir kez daha teşekkür edilir emeği geçenlere :)

ozgurgitarim' Alıntı:
kitap elime ulaştı...

dolabı açarsınız, bir köşesinde kalan çiğ köfteyi gördüğünüzde, aha tam canımın istediği şey der, çıkarır çocuklarınızla, eşinizle afiyetle yersiniz...

derde derman olacak bir kitap arkadaşlar, aynı zamanda temrin sayfası şeklinde olduğundan size oldukça zaman kazandıracaktır...

..
Gerçekten emek verilmiş ve güzel hazırlanmış. Hocamın fikirlerine katılıyorum...

Hocalarıma katılıyorum okulumuza 77 öğrenci için şipariş ettik bir gün sonra elimize ulaştı ve kullanmaya başladık öğrenciler çok memnun
Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler belli ki ticari olarak hazırlanmış bir kitap değil çünkü bu fiyata kimse bu kadar uğraşmaz

orhanaltin' Alıntı:
Hocalarıma katılıyorum okulumuza 77 öğrenci için şipariş ettik bir gün sonra elimize ulaştı ve kullanmaya başladık öğrenciler çok memnun
Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler belli ki ticari olarak hazırlanmış bir kitap değil çünkü bu fiyata kimse bu kadar uğraşmaz

Orhan Hocam Teşekkür ederim. İyi Bayramlar Dilerim. (Mehmet Nuri)

ozgurgitarim' Alıntı:
kitap elime ulaştı...

Teşekkür ederim Öğretmenim. Yazdıklarınız çok güzel. Faydalı olduğumuza ve ihtiyaçlarınızı karşılayabildiğimize sevindik. Kitap siparişi yaptığımız arkadaşları henüz yeni tanıyoruz. Sizin kim olduğunuzu da bilmiyorum. Umarım bu yazıları okuyan bazı arkadaşlar "kendi arkadaşına yazdırıyor hissine" kapılmaz. Biz eğitime katkımız olsun diye bu işe giriştik. İyi Bayramlar diliyorum.

kitabı detaylı inceleme şansım oldu... Hem temrin olması hem de öğrencilerin anlayacağı şekilde püf noktalarının üzerinde durulması sebebiyle çok faydalı olacağını düşünüyorum. Modüllerden önce farklı kaynaklardan (kitaplardan) anlattığımız dönemde öğrencilerin başarısı bana göre %99 daha yüksekti.. Şimdi ise Modüllerden dolayı farklı kaynaklardan yararlanmadığımızı gördüm... Genel olarak modüllere bağlı kaldığımızı , "zaten öğrenci bunlardan anlamıyor ki farklı bişey gösterdiğimizde temelden koparlar", Mantığımızın yanlış olduğunu gösterecek bir kaynak olduğunu düşünüyor, temenni ediyorum... herkese iyi bayramlar...

Kitap guzel hazirlanmis gercekten. Modul konusunda da cok haklisiniz. Ben gecen sene biraktim modul kullanmayi. Bu sene ogrencilere de aldirmadim.

kitap çok güzel. inceleme fırsatım oldu.
sadece biz tekniklerde ikinci dönem form kullanımını da gösteriyoruz

sametbozkurt' Alıntı:

Samet Hocam, kitabımızda form uygulamalarına değindiğimiz bir bölüm de mevcut. İleri aşamada talep gelirse bu bölümdeki uygulamalar daha da artırılabilir. İyi çalışmalar dileriz.

fborlu' Alıntı:
sametbozkurt' Alıntı:

Samet Hocam, kitabımızda form uygulamalarına değindiğimiz bir bölüm de mevcut. İleri aşamada talep gelirse bu bölümdeki uygulamalar daha da artırılabilir. İyi çalışmalar dileriz.
@fborlu 5-6-7-8. sınıflar için geniş kapsamlı bilişim ile ilgili windows kullanımından tutunda programlamaya kadar bilişim ile ilgili tüm konuları kapsayan ünitelendirilmiş profosyonel bir kitap hazırlayabilirseniz çok güzel olur, bende dahil bir çok arkadaşımız kitap yazma çabalarına girişip dağınık dağınık ve eksik yarım yamalak kitaplar oluşturuyoruz ama bir türlü bu işi profosyonelliğe dökemedik, böyle bir kitaba hepimizin ihtiyacı var bu sene yetişmez belki ama seneye kadar böyle bir kitap hazırlayabilirseniz çok memnun oluruz.

Çok güzel hazırlanmış görünüyor..Emeklerinize sağlık. Bu kitapla uygulama yapmak isterdim. :alkis:

sfym' Alıntı:
Çok güzel hazırlanmış görünüyor..Emeklerinize sağlık. Bu kitapla uygulama yapmak isterdim. :alkis:

Teşekkür ederiz Hocam. Kitabımızla uygulama yapmak istemeniz bizlere mutluluk verir.

tüm okulda ve açık lisede duyuru yaptım, kitabı aldırmayı düşünüyorum tüm öğrencilerime...
50-60 adet alabiliriz diye düşünüyorum....
bakalım, haberleşeceğiz inşallah hocam...
inanılmaz zaman kazandıracak bir kitap, bir çok güzel örneği de cabası...

öğrencilerime tanıtırken, valla gençler ben 15 liraya bu kitabı yazmazdım diyorum....

sefer alganı her yönüyle c #, ve volkan aktaş'ın kitabını aldırdım eski senelerde öğrencilerime ama inanın bu kitap yaranın tam ilacı...

Çok güzel bir kitap olmuş, emeği geçen herkese teşekkürler... Tavsiye ederim :+1:

Çok sağolun arkadaşlar, kitabın amacına ulaştığını görmek bizlere mutluluk veriyor.

kitap gercekten cok harika hazırlanmış bir kitap emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.Ayrıca Mehmet Nuri hocamın ülke eğitimi için gayretinden dolayı tebrik ediyorum

Geri