Sınavsız İkinci üniversite tüm bölümler açıldı

Kodla Büyü
tarih 2.sınıfa geçtim...kadıköy şubesine gidip bandrolümü yeniledim..kitaplarımı aldım...zaman çabuk geçiyor arkadaşlar başlamak isteyenler başlasın...3 yıl sonra tarih mezunu olacağım...illa bi yerde lazım olur...

ben 4. sınıfa geçtim, 2. dönem 3 dersim kaldı, evet bir yerden başlamak lazım :=)

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
H_M' Alıntı:
Hocam siz de mi TDE okuyosunuz?
hayır ilk. mat. 2. üniversite ama aöf değil.
Hocam çalıştığınız yerdeki üniversitede mi okuyosnz ? Üni. derslerine nasıl giriyosunuz yani mutlaka devamsızlık yapıyosunuzdur hocalar anlayışlı sanırım.

2. üniversite kamu yönetimine kayıt yaptırmayı düş. harçlar ne kadar bilen var mı? ayrıntı lütfen?

sosyoloji okumak istiyorum fakat hangi üniversiteyi seçeceğime karar bi türlü karar veremedim sosyoloji okuyan arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum İstanbul Atatürk Anadolu ????

H_M' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
H_M' Alıntı:
Hocam çalıştığınız yerdeki üniversitede mi okuyosnz ? Üni. derslerine nasıl giriyosunuz yani mutlaka devamsızlık yapıyosunuzdur hocalar anlayışlı sanırım.
üniversite çalıştığım ilde ama ilçede olduğum için gidiş geliş sıkıntı. derslerin hepsini alıyorum, bazı hocalar hoşgörü gösteriyor tabi.

gezgin61' Alıntı:
sosyoloji okumak istiyorum fakat hangi üniversiteyi seçeceğime karar bi türlü karar veremedim sosyoloji okuyan arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum İstanbul Atatürk Anadolu ????

açık öğretim okusana hocam anadolu üniversitesi bizim gibi

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
H_M' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
H_M' Alıntı:
üniversite çalıştığım ilde ama ilçede olduğum için gidiş geliş sıkıntı. derslerin hepsini alıyorum, bazı hocalar hoşgörü gösteriyor tabi.
Anladım hocam hayırlı olsun şimdiden yolu tamamlamış sayılırsınız. Darısı bizim başımıza inşallah..

H_M' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
H_M' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
H_M' Alıntı:
Anladım hocam hayırlı olsun şimdiden yolu tamamlamış sayılırsınız. Darısı bizim başımıza inşallah..
sağol hocam, evet yaz okulunda zor dersleri aldım. alan dersi kalmadı, bu dönemi geçince 3 dersim kalıyor. staja gideceğiz daha :D inşallah istediğiniz gibi olur

Hocam geçen yıl 14-15 Aralıkta yapılmış sanırım ilk sınav. Bu yıl da aşağı yukarı aynı tarihler olur herhalde

H_M' Alıntı:
Hocam Edebiyat için kayıt yaptırmak istiyorum ben de sizin gibi. Sınavlara girmemişsiniz ama dersler hakkında bi yorumunuz vardır diye düşünüyorum. Nasıl hocam dersler yapabilir miyiz Edebiyatı?? Branş değişikliği için elimde bulunsun diye düşünenlerdenim ben de. Aslında keşke Matematik olsa da onu okusak:(

hocam bende kitapları var geçen seneden. göz gezdirmiştim hiç zor gelmedi bana, bence yapılabilecek bir bölüm

Güz dönemi ara sınav: 14-15 aralık 2013
dönem sonu: 25-26 ocak 2014

Bahar dönemi ara sınav:26-27 nisan 2014
dönem sonu: 7-8 haziran 2014

garip_bilgisayarcı' Alıntı:
H_M' Alıntı:
Hocam Edebiyat için kayıt yaptırmak istiyorum ben de sizin gibi. Sınavlara girmemişsiniz ama dersler hakkında bi yorumunuz vardır diye düşünüyorum. Nasıl hocam dersler yapabilir miyiz Edebiyatı?? Branş değişikliği için elimde bulunsun diye düşünenlerdenim ben de. Aslında keşke Matematik olsa da onu okusak:(

hocam bende kitapları var geçen seneden. göz gezdirmiştim hiç zor gelmedi bana, bence yapılabilecek bir bölüm
Anladım hocam çok teşekkürler inşallah yaparım da bu şansı değerlendirme şansını bulurum. Bir başlamak lazım gerisi gelir diye düşünüyorum.

karinca_52' Alıntı:
gezgin61' Alıntı:

açık öğretim okuyacağım zaten hocam ilerde bu alanda kariyerde yapmak istiyorum fakat yükseklisansa başvururken üniversitelerin açıköğretim mezunlarına bakışı nasıl bilemiyorum bu yüzden kararsısım anadolu açıköğretim konusunda deneyimli ama istanbulda sosyolojinin türkiyede temellerini oluşturan bir üniversite atatürk üniversitesi ise daha yeni bu konuda anadoluda okuyan birisi olarak siz ne düşünüyorsunuz hocam..

arkadaşlar ben bölümümden memnumumda tarih okumak istiyorum. ne faydası olabilir ekstradan bana?

karinca_52' Alıntı:
gezgin61' Alıntı:

hocam arkdaş açıköğretimden bahsediyor zaten. 3 üniversiteninde aöf'ü var. anadolu üniversitesi bu işi yıllrdır yapıyor. tercih sebebidir.

Arkadaşlar, 2. üniversite için açıköğretim bürosuna başvuruyu istediğimiz ilden yapabiliyor muyuz, yoksa kesinlikle ikametgahımızın bulunduğu ilden mi yapmalıyız?

Hocalarım ben dün internetten başvurumu tamamladım fakat resimsiz...Bi sıkıntı olur mu çıktısını alacağım foruma resim yapıştırıp teslim etsem acaba?

2. Fotoğraflı – İmzalı Form
İnternetten yaptığınız başvuru işlemi sonunda yazıcıdan dökümünü aldığınız “Fotoğraflı-İmzalı Form”a kurallara uygun fotoğrafınızı yapıştırınız.

3. Öğrenci Bilgi Formu
İnternetten yaptığınız başvuru işlemi sonunda yazıcıdan dökümünü aldığınız “Öğrenci Bilgi Formu”na kurallara uygun fotoğrafınızı yapıştırınız. “Öğrenci Bilgi Formu” AÖF büro personeli tarafından onaylanarak size geri verilecektir.

h_blsm' Alıntı:
2. Fotoğraflı – İmzalı Form
İnternetten yaptığınız başvuru işlemi sonunda yazıcıdan dökümünü aldığınız “Fotoğraflı-İmzalı Form”a kurallara uygun fotoğrafınızı yapıştırınız.

3. Öğrenci Bilgi Formu
İnternetten yaptığınız başvuru işlemi sonunda yazıcıdan dökümünü aldığınız “Öğrenci Bilgi Formu”na kurallara uygun fotoğrafınızı yapıştırınız. “Öğrenci Bilgi Formu” AÖF büro personeli tarafından onaylanarak size geri verilecektir.
Teşekkürler hocam.

Geri