sesime ses verin bbnet ciler

Kodla Büyü

B.T. Öğretmenleri ne istiyor

• boş verin gitsin hiç birşey değişmeyecek zaten

Oy: 33 14.6%
  • formatörlük şartarı iyileştirilsin

Oy: 97 42.9%
  • derslerimiz çin sendikamdan istifa ederim

Oy: 58 25.7%
  • derslerimiz için topluca bir sendikaya üye olalım

Oy: 39 17.3%

• Kullanılan toplam oy
    226
kadir2301' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:
bende bir maaş veriyorum mfk gelsin o yediemin olsun bu başlığa yazanların yada daha geniş bu forumdakilerin %80'i bu fikirde uzlaşsın ve %70'i sendikasından istifa etsin ben bir maaşımı bağışlayacağım.

yaw güldürmeyin bu grupta istifaya nazır sendikalar aman hocam sendika ödeneği veriliyor 45 TL dedimi grubun yarısı paraaaa der ekibin kalanını yarı yolda bırakır. Benim de mayış bana kalır.
Hakkımızı arayalım ama bari kendi içimizde dürüst olalım demi ama.

hocam yazdığın 1. satıra katılıyorum
saten okuma ve cevap yazma oranlarına baktığımız zaman bu ortaya çıkıyor.

ama 2. satır ağır olmuş.
ilyas hocamında söylediği gibi ayda 5 liraya kimsenin tenezzül edeceğini sanmıyorum ayrıca toplu istifa eylemi başarılı olursa eylem amacına ulaştıktan sonra herkes sendikasına döner sendika kaçtımı kardeşim.

memurlar.nettede arkadaşlarımıza desteğimizi sürdürelim.
:+1: :+1:

Hocam ikinci satırda farazi bir örnek verdim sendikalar okullara şekerli su göndericez dese de bırakır bizi bizim ekip
darılmaca yok bizim camiaa da iş yok aslında aktivite yapıcak birşey yok diyeceğimde o uzvun adını yazmak hoş olmayacak.

Ben bugüne kadar hiçbir sendikanın bizimle ilgilendigini gormedim arkadaslar, bu yuzden uye de olmadım zaten... ama bu fikrin eylemden cok daha fazla ses getirecegini dusunuyorum ve sonuna kadar destekliyorum...

Ben üyesi olduğum sendikaya formatörlük hakkında sorular sordum, çözümün nasıl olabileceği hakkında yol gösterici önerilerde bulundum ama 3 aydır bir yanıt gelmedi. Çalışmaların sürdüğünü söylemekle yetindiler, üstelik yazın bile ekders alıyorsunuz hocam ne güzel dediler(!) her ne kadar beni anlamasalar da ben karşılığını verdim.

sonuç olarakta dün itibari ile istifa ettim ve hiç bir sendikaya girmeyi düşünmüyorum.

hgx2' Alıntı:
Ben üyesi olduğum sendikaya formatörlük hakkında sorular sordum, çözümün nasıl olabileceği hakkında yol gösterici önerilerde bulundum ama 3 aydır bir yanıt gelmedi. Çalışmaların sürdüğünü söylemekle yetindiler, üstelik yazın bile ekders alıyorsunuz hocam ne güzel dediler(!) her ne kadar beni anlamasalar da ben karşılığını verdim.

sonuç olarakta dün itibari ile istifa ettim ve hiç bir sendikaya girmeyi düşünmüyorum.

hocam aynı şeyi bende yaptım (istifa)

ama alacağımız karara göre üye olup tekrar istifa edebilirim. veya topluca bir sendikaya üye olma kararı çıkarsa ona göre davranırım.

arkadaşlar tatilden döndüğünde bu konu gündemde kalabilirse sayımız artar.

o zaman kararımızı netleşttirir ve bir tarih belirleriz.

Hocam Vallahi yavaş yavaş imza toplayıp... isteklerimizi yapmazsanız istifa ederiz diyelim... belki etkili olur...

tenten' Alıntı:
@kadir2301 bir öneri anket koyup kaç kişi katlacağını sayı olarak görebilirdik. :)

ya arkadaşım kusura bakma ben o anın verdiği şevkle önemsemedim ama galiba haklısın bir anket koymak lazım

anketi flashta hazırlasam ama siteye nasıl ekleyebilirizki

arkadaşlar anketi ekledim

oy vermeyen arkadaşlar mutlaka oy versinler lütfen

yalnız garip bir durum var formatörlük isteyenler daha çok sanki

arkadaşlar konu sabitlenmediği için başlık baya geriledi

yöneticimizde konuyu sabitlemedi

ben konuyu gündemde tutmak aktif olmamız gereken bir dönemdeyiz diyerek bişeyler yapmak adına bu mesajı yazıyorum.

belki bazı arkadaşlar bu tür konulardan sıkıldı ama en azından bunlar son çırpınışlarımız.

Anasayfaya sabitleme yetkisi ghost arkadaşımıda var biz malesef sabitleyemiyoruz. Eğer ilgili foruma sabitlenmesini istiyorsanız bizler sabitleyebiliriz.

hasari' Alıntı:
Anasayfaya sabitleme yetkisi ghost arkadaşımıda var biz malesef sabitleyemiyoruz. Eğer ilgili foruma sabitlenmesini istiyorsanız bizler sabitleyebiliriz.

ilgili forum derken neyi kastediyorsun anlamadım

a. halık ve cemil elçi hocam desteklerinizi bekliyorum

eylemi beğenmediyseniz başka bir fikriniz varsa onada hazırım

adanadan da eyleme birlikte gidecez üçümüz

ghost hocam çok teşekkürler.

Evet arkadaşlar bu belkide elimize çıkan son fırsat olacak hadi birlik olalım artık

hep hayıflanıyoruz halimizden gelin çalıştaydan bir gün önce veya çalıştay günü artık yöneticilerimiz karar versin ona

eylemse eylem istifaysa istifa sesimizi duyuralım artık

ders saatleri mizi geri alalım

yoksa sonumuz kölelik

Bende yeni atandım. Zaten sendika olayına sıcak bakmıyordum. Yazdıklarınızdan sonra hiç birine üye olmamaya karar verdim. Yeni atanan birisi olarak her türlü eyleme destek vererim. Yeter ki bilişim hak ettiği konuma gelsin.

Ya arkadaşlar biz Ankara da eylem yaptık sadece 200 kişi geldi. Bu zümreyle bi halt olmaz kusura bakmayın biraz kaba oldu ama...

Eğer bişeyler olacaksa adam gibi olmalı. 12 Bin insanın hepsi istifa etmeli... Nedense bazı arkadaşlar(Korkaklar) izlemeyi tercih ediyor böyle durumlarda. Sıkıldım yazmaktan buna benzer cümleleri nerde kaldı insanı insan yapan değerler. Almış bi pısırıklık gidiyor bakalım ne olacak sonumuz.

DErsler için gerekirse sendikadan istifa ederim. Bunu toplu şekilde yapar ve sendikaların gözüne sokarsakta istediğimizi alma yolunda işe koyulacaklarını düşünmekteyim. Başka türlü sendikalar bizim için ciddi bir çalışmaya girmezler.

meb bizleri formatörlük büyüsüyle büyülemiş sanki. formatörlük farkı açıyor.

ama eğer derslerimiz 2 saat zorunlu olursa hem ekders sorununu aşmış hemde kölelikten kurtulmuş oluruz

arkadaşlar bunuda dikkate almalı

başlık sabitlenince daha güzel oldu iş ciddiye bindi bir anda oy kullananlar arttı.

bu sayıyla bir yere varamayız

inşallah daha güzel olur.

arkadaşlar oy vermeyi unutmayın

Geri