Tam 11 Şanslı Takipçimize Toplam 100$ Dağıtıyoruz!

Kodla Büyü
Re: Sponsor: www.BuyinCoins.com Ücretsiz Kargo! 100% Memnuniyet!

BuyinCoinsTR' Alıntı:
dndd' Alıntı:
dndd' Alıntı:
dndd' Alıntı:
evet arkadaşlar siparişim postada kayboldu 2 ayı geçti hala ses yok ve iş güç uğraştan paypal a itiraz süresini (45 gün) kaçırdım site elemanları itinayla sallıyorlar 3 gün 5 gün diye dikkat edin 45 gün dolmadan mutlaka paypala itiraz edin yoksa paranız yanar yada en iyisi ebay şimdiye kadar hiç ebayda sorun yaşamadım
Arkadaşlar paramı coins olarak iadesini aldım henüz paypala aktarmadım ama sorun çözüldü gibi
arkadaşlar ürün elimize ulaştı neyseki coinsleri paypala aktarmamışlardı henüz :wink:
sorun alaman ptt sinde almanyaya gönderdiğim telefonu dhl firması 4 mayısta (almanyaya girişi) alıp bu gün yetiştirebildi halada sitesinde taşımada yazıyor ptt nin kıymetini bilelim
Sayın dndd, siparişinizi teslim aldığınıza sevindik. Coinslerin iadesi PayPal hesabınıza değil, kayıtlı üyeliğinize yapılır, lütfen kontrol ediniz. Saygılarımızla...
mesaj atmama rağmen parayı paypala iade etmişler kabul etmedim geri gönderdim parayı ki çakal paypal yaklaşık 9$ komisyon kesmişti
ben şahsen memnun kaldım önemli olan ürün geldiğinde değil gelmediğinde tutumları para iadesi yapmaları ki 149$ lık bi ürün almıştım birkaç gün sallamış olasalar da sonuç olumlu tavsiye ederim
ebaydan yaptığım alışverişlerde de çinden posta gelme süresi çoğu zaman 60 günü bulup geçebiliyor 45 günlük paypal süresi yeterli gelmiyor
45 günden sonra da para iadesi alabilmek güzel

ben ilk defa alışveriş yapacam. para işini nasıl çözmeliyim bir fikrim yok.
alışverişte nasıl bir yol izleniyor
ürünler ortalama kaç günde elimize ulaşır.

Buyincoins'i tavsiye etmiyorum arkadaşlar. Daha önce yapmış olduğum bir alışverişte yaklaşık 5 ay geçmesine rağmen kargom ulaşmadı. 30$ altındaki alışverişlerde gönderiye takip kodu verilmediği için nerde olduklarını da sorgulayamadım. Uzun bir yazışma sonucunda coin olarak iademi yaptılar. Aynı hatayı bir kere daha yapıp bu sefer 30$ üzeri bir alışveriş yaptım, takip kodumla en azından daha güvenilir bir şekilde ürünleri takip ederim diye düşünüyordum. Bu sefer de ürünleri bir kaç paket halinde göndermişler ama sadece biri kayıtlı gönderi şeklinde. Kayıtlı olan paket bana ulaştı fakat aradan bir aya yakın süre geçmesine rağmen (toplamda iki ay) ortada bir şey yok. Destek kısmına yazdım bekleyin gelir diyorlar. Ama ben bir daha buyincoin'ten alışveriş yapacağımı sanmıyorum. Artık çinLİ başka daha büyük bir siteden daha güvenli bir şekilde alışveriş yapıyorum, express gibi en geç bir ayda ulaşıyor ;)

Ben de yaptığım alışverişi yazayım da konuyu okuyanların fikir sahibi olmasına yardımcı olsun.

ilk yurtdışı alışverişim için bb.nete sponsor olması sebebiyle buyincoins.com u tercih ettim.

şerit led, pil, şarj cihazı, araç içi aydınlatma zımbırtıları, ışıldak vs. ıvır zıvır ürünler sipariş ettim ve paraf kart ile toplam 82 dolar ödedim.
ilk ürün 14 gün sonra son ürün de 26 gün sonra olmak üzere değişik günlerde ptt görevlisi ile parça parça ürünler elime ulaştı. küçük küçük paketler halinde ürünler geldi. gelecek olan sadece bir küçük ürün kaldı.

son teslimatta ptt görevlisi eşime "şimdi getiriyoruz ama ayın 5 inden sonra bunlar gümrüğe girecek" gibi birşey söylemiş.

umarım yardımcı olmuştur.

merhaba, site üzerinden 4 parça ürün aldım 3ü bir paket, biri ise farklı bir paket yapılıp gönderilmiş. tracking number yazan yerdeki numaralar aynı sadece ikinci kargonun numarasının sonunda .2 eklenmiş. ilk kargo elime ulaştı fakat ikincisi ulaşmadı. ikisinin aynı anda gelmesi gerekmez miydi ve Türkiye'de hangi kargo bu teslimatı yapıyor onu öğrenebilir miyim.

Re: BuyinCoins.com 'da OYUN ZAMANI! M P 3 ÇALAR HEDİYE!

26 mayıs daki siparişim ( B20140526285754039 ) aradan 3 ay geçmesine rağmen gelmedi. Postada kaybolmuş mudur?

hasan' Alıntı:
26 mayıs daki siparişim ( B20140526285754039 ) aradan 3 ay geçmesine rağmen gelmedi. Postada kaybolmuş mudur?

Hocam sipariş numarası ile değilde Tracking Number ile kolaylıkla takip edebilirsiniz kargonuzun nerede olduğunu.
RU476344274CH şeklinde bir numara. Son iki harf ülkeyi gösteriyor.

CN - China Post ... R**********CH şeklinde ise İsviçre üzerinden gelir Swiss Post aracılığı ile.
HK - Honkong Post
BR - Brasil Post
SG - Singapore Post
SE - Sweden Post
...

Ayrıca PTT Yurt Dışı sayfasından da Kargom Nerede linkinden takip edebilirsiniz.

http://www.ptt.gov.tr/?wapp=lojistikSer ... pen=3&im=6

Bir kere başıma gelmişti. Postacı gelmiş, sözde zili çalmış cevap alamayınca Ptt şubesinden alınması için kağıt koymuş kapının demirine. O da artık uçtu mu, yoksa çocuklar mı aldı elimize ulaşmadı. Ürünler tekrar geri gitmişti.

Bir keresinde de Gümrükte takılmış. Ücret çıkarmışlardı. 20 güne mal olmuştu fazladan.
Bir başkasında da dağıtımı yapan PTT görevlisi izinde diye beklemişti 15 gün fazladan. Daha neler oluyor neler?

hemenyardim' Alıntı:
hasan' Alıntı:

Hocam sipariş numarası ile değilde Tracking Number ile kolaylıkla takip edebilirsiniz kargonuzun nerede olduğunu.
RU476344274CH şeklinde bir numara. Son iki harf ülkeyi gösteriyor.

CN - China Post ... R**********CH şeklinde ise İsviçre üzerinden gelir Swiss Post aracılığı ile.
HK - Honkong Post
BR - Brasil Post
SG - Singapore Post
SE - Sweden Post
...

Ayrıca PTT Yurt Dışı sayfasından da Kargom Nerede linkinden takip edebilirsiniz.

http://www.ptt.gov.tr/?wapp=lojistikSer ... pen=3&im=6

Bir kere başıma gelmişti. Postacı gelmiş, sözde zili çalmış cevap alamayınca Ptt şubesinden alınması için kağıt koymuş kapının demirine. O da artık uçtu mu, yoksa çocuklar mı aldı elimize ulaşmadı. Ürünler tekrar geri gitmişti.

Bir keresinde de Gümrükte takılmış. Ücret çıkarmışlardı. 20 güne mal olmuştu fazladan.
Bir başkasında da dağıtımı yapan PTT görevlisi izinde diye beklemişti 15 gün fazladan. Daha neler oluyor neler?
komik bir durum oldu , paketlerden biri bugün geldi.. aynı anda çıkan 2. paketi de görürüm inşaallah..
Birde belli rakamın altındakilere takip numarası verilmiyor. :(

merhaba ürün yelpazesinde benzer ürünler olmasına rağmen http://www.aliexpress.com/item/Andr...citive-and-multi-touch-screen/1959567672.html linkteki ürünü almayı düşünüyorum acaba siz temin edip ekleyebilirmisiniz sitenize sizden almış oluruz.oluruz diyorum eğer güvenli bir biçimde alınabileceğini bilsek 10 sipariz kesin çıkacak (başka bir) forumdaki arkadaşlardan.

Re: www.BuyinCoins.com - Ücretsiz Kargo! 100% Memnuniyet!

küçük çaplı bir alışveriş yaptım, bakalım ne olacak.

Ne zamandır siteye sponsor olduğunuz için teşekkür edecektim fırsat bugüne imiş. Siteniz aracığı ile kendime telefon alacağım hatta önceden alışveriş yaptığım sizin gibi olan diğer sitelerden alacakken hani bbnet aracılığı ile geri dönüş sağladığınız için burayı tercih edecektim. yazılan 30 sayfada pek telefonlarla ilgili olumlu yanıt yok ki zaten gönderimi durdurmuşsunuz. sormak istediğim birkaç konu var
1- telefon siparişi durdurulmuştur yazılıyor bu sitede alışverişi tamamlama noktasında mı uyarı vermekte yoksa herşey bittikten sonra "ay biz gönderemiyoruz mu" diyorsunuz. ya da herşeye rağmen sipariş etsek gene gönderme teşebbüsünde bulunuyor musunuz.
2- sitenizde Türkçe dil desteği var. Müşteri temsilcisi ile de Türkçe mi yoksa İngilizce mi iletişime geçilmekte.
3- yurtdışında başka bir ülkeye telefon göndermede (misal Almanya) sıkıntı yaşanmakta mı.
4- gümrüğe takılsa ekstra ücret ile ürünleri (özellikle telefona) alabilir miyiz?
5- son olarak bazı siteler telefon gümrüğe takılmasın diye telefonları parça parça (misal 3 parçada batarya ekipman ve telefonun aslını ayrı ayrı) göndermekteler sizde böyle bir uygulama var mı?

merhaba;
siteden yaptığım alışveriş ikiye bölünerek RG03******42CN ve RX35******50CH takip kodlarıyla gönderilmiş.. sitedeki sipariş takibi bölümünden mail adresim ve bu takip kodlarıyla sorgulama yaptırdığımda "sayfa yok" hatası alıyorum.. sorgulamayı http://track-chinapost.com ve http://www.17track.net sitelerinden sorgulama yaptığımda da gönderi yok uyarısı alıyorum.. takip edebilmem için bir kaç gün daha mı beklemem gerekiyor, neden siparişimi takip edemiyorum ??

BuyinCoinsTR' Alıntı:
Tarafınıza iletilmiş olan takip kodlarının kayda girmesi 4-7 gün sürebilmektedir. Lütfen daha sonra yeniden deneyiniz :) Sitemize göstermiş olduğunuz alakadan ötürü teşekkür ederiz, saygılarımızla...
bu takip kodlarıyla takibi nerden yapıyoruz, onu da bi belirtirseniz..

Cep telefonu almak istiyorum ancak bildiğim ve çevremdeki insanların başına gelenlerden öğrendiğim kadarıyla cep telefonları gümrükten geçmiyor.Bu sorunu nasıl çözeceksiniz?

Merhaba.. Kargomun bir kısmı iki gün önce, bir kısmı da bugün itibariyle elime ulaştı fakat 2 ürün eksik geldi.. Bu ürünlerin takip numaraları da diğerlerine göre farklıydı zaten..

Gelmeyen ürünlerden biri şu : http://www.buyincoins.com/tr/item/49235.html
Takip numarası kısmında yazan şu : B3176898.2.3
Diğeri de şu (Bu üründen iki adet sipariş vermiştim) : http://www.buyincoins.com/tr/item/19635.html
Takip numarası kısmında yazan şu : B3176898.2.3

Bu ürünler neden elime ulaşmadı ??

BuyinCoinsTR' Alıntı:
Belirtmiş olduğunuz numaralar birer takip kodu değil, posta kodudur ve takip edilemezler.
Lütfen diğer ürünlerinizin ayrı bir pakette kargoya verilmediğinden ya da ücret iadesi almadığınızdan emin olunuz.
Bunun için tarafınıza gönderilmiş paketlerin resimlerini "orders" sekmenizden izleyebilir ve konu ile ilgili tarafınıza mesaj gönderilip gönderilmediğini mesaj kutunuzdan takip edebilirsiniz.
Biraz önce tekrardan kontrol ettiğimde yeni bir fotoğraf eklendiğini yani bir paket daha geleceğini fark ettim.. Yani 2'ye bölündüğünü sandığım siparişlerim 3'e bölünmüş.. Bu kargoyu nasıl takip edeceğim ?? Sonuçta tek seferde 30 $ üzeri alışveriş yaptım ve bu son kargoyu da takip etme hakkım olmalı..

tamam ama tablet olarak geçiyor.
satın alırsam yardımcı olur musunuz?
bir araştırsanız geçer mi geçmez mi diye

Casio EFR-523D-7AVDF Erkek Kol Saati var mı? Teşekkürler

Merhabalar bir sorum olacak: 3G özelliği olan tablet bilgisayar alsam imei kayıt sıkıntısı yaşar mıyım?

Ambalajlama nakil sevkiyat vs... isimlerle çok fazla bekletiyorlar ; ben bir deneme yaptım ürün sevkedildi den başka bişey yok 20 günü geçti.Başkaca da bişey almayı düşünmüyorum.
Buradaki tanıtım galiba sitenin çok işine yaradı epeyce hocalarım sadece denemek amacıylada olsa bişeyler sipariş etti gibime geliyor.

Yukarıdaki cihaz bu fiyata 10 numaraymış.. sormak istediğim şu;
Cihazın adı air mouse ama bu özelliği de var mı gerçekten, yani cihazı hareket ettirdiğimizde imleçte hareket ediyor mu ?
Bu ürünü ya da benzer başka ürünlerde var sitenizde, birisini alacağım sanırım ama bunun yanında alacağım başka şeylerde var.. gümrük olayına takılmamak için fiyat limiti var mıdır?

oyuncak yok mu ? oğluma spiderman, ironman, hulk alacağımda

ben ödeme sayfasına ulaşamıyorum. mastercard ile ödeme yapacağım ama sayfa yüklenmiyor var mı bir püf noktası?

ödeme yaptım ancak üyelik panelimde hala ödenmedi görünüyor bu ödemenin sisteme geçmesi için zamana mı ihtiyaç var?
track order:B20140930336192260

BuyinCoinsTR' Alıntı:
ziyaunal' Alıntı:
ödeme yaptım ancak üyelik panelimde hala ödenmedi görünüyor bu ödemenin sisteme geçmesi için zamana mı ihtiyaç var?
track order:B20140930336192260
Ziya Bey, siparişiniz için teşekkür ederiz. Kredi kart ödemeleriniz 24 saat içerisinde onaylanıp siparişinizin hazırlık aşamasına geçilecektir.
Hala ödemeden bir haber yok sisteme geçmedi sanırım.

evet ancak sanırım bankalara arası ödeme sisteminden kaynaklı bir problem var 3 gün oldu ne buyincoinsde ne de kredi kartı hareketlerimde bir ödeme görünmüyor halbuki ödeme sayfasında başarıyla tahsilat yapıldı diyordu. Ödemeyi tekrar yapsam mükerrer ödeme olursa nasıl çözülecek bu sorun?

BuyinCoinsTR' Alıntı:
ziyaunal' Alıntı:
evet ancak sanırım bankalara arası ödeme sisteminden kaynaklı bir problem var 3 gün oldu ne buyincoinsde ne de kredi kartı hareketlerimde bir ödeme görünmüyor halbuki ödeme sayfasında başarıyla tahsilat yapıldı diyordu. Ödemeyi tekrar yapsam mükerrer ödeme olursa nasıl çözülecek bu sorun?

Mükerrer ödeme yapmayınız ve lütfen konu ile ilgili inceleyebilmemiz için sitemiz üzerinden sipariş numaranızla birlikte bir mesaj bırakınız.
siteye bununla ilgili mesaj bıraktım ancak benden ödemenin transaction ID sini istediler. o da ben de yok nerden bulabileceğimi de bilmiyorum

Geri