Tam 11 Şanslı Takipçimize Toplam 100$ Dağıtıyoruz!

Kodla Büyü
Re: BuyinCoins, En Ucuz Yurt Dışı Alışveriş Tecrübeniz!

tablet alsak gümrüge takılır mı? 75euro üzeri

iyi o zaman.Ayıptır söylemesi don siparisi verdim.Bakalım 3 adet kontrol ettiklerinde üzülecekler...Yasak olsun ama don istiyorum demesinler :puhaha:

Piller gümrüğe takılıyor mu acaba. Fener için 18650 Li on pil almak istiyorum.

Ps2 kollarını usb ye çevirecek aparata ihtiyacım var hocam yardımcı olur musunuz?

s.a. arkadaşlar, bu gümrükle ilgili mevzuatı bilen varmı acaba, yılda ne kadarlık mal getirtilebiliyo vergiye takılmadan, yada bir ürünün fiyatı en fazla ne kadar olabilir, daha önce araştırmıştım ama net bi kanıya varamadım, bilen varmı acaba rica etsek.

BuyinCoinsTR' Alıntı:
wertyu6' Alıntı:
BuyinCoinsTR' Alıntı:
wertyu6' Alıntı:
Ps2 kollarını usb ye çevirecek aparata ihtiyacım var hocam yardımcı olur musunuz?
http://www.buyincoins.com/item/604.html#.VLRCbNKsVGY

Öncelikle Teşekkürler.
2.85 $ gözüküyor fiyatı, kargo ne kadar tutar peki birde kaç günde gelir acaba?
Rica ederiz :) Sitemizdeki tüm ürünler ücretsiz kargo ile hiç bir ek ücret talep edilmeden alıcılarımıza ulaştırılmaktadır.
Ortalama teslim süremiz 21 iş günüdür. Postadan kaynaklı yoğunluk ve gecikmeler ile bu süre değişebilmektedir. Saygılarımızla...

ilk yurtdışı alışverişim oldu, umarım sıkıntısız olur. siteyi tam inceleyemedim ama çok çeşitli güzel ürünler var gibi. ilerleyen günlerde de siparişlerim olacaktır.
bizim sahibinden gibi mi yoksa hepsiburada tarzı mı bu site?

ücret iadesi için mesaj yazmıştım ama 60 gün sonunda Türkiye ye girmiş görünüyor

elektronik ürünleri süper, onu al bunu al gene aştık 100 doları :mrgreen: bağımlısı oldum, indirim kodu yokmu :D
şaka bi yana, duyduğuma göre 2 ay içerisinde 100 dolardan fazla alış veriş yapılınca gümrüğe takılıyormuş, doğru mudur?, gelen ürünler için gümrükte isim kaydı tutuluyor mu? böyle bir durum varsa; eşim veya babam adına sipariş versem daha iyi olur mu?

hgx2' Alıntı:
elektronik ürünleri süper, onu al bunu al gene aştık 100 doları :mrgreen: bağımlısı oldum, indirim kodu yokmu :D
şaka bi yana, duyduğuma göre 2 ay içerisinde 100 dolardan fazla alış veriş yapılınca gümrüğe takılıyormuş, doğru mudur?, gelen ürünler için gümrükte isim kaydı tutuluyor mu? böyle bir durum varsa; eşim veya babam adına sipariş versem daha iyi olur mu?

kaç günde geliyor ortalama hocam?
benim siparişimde
Dispatched-Jan 15 2015 08:23 yazıyor başkada bişey yok.

normalde 20-30 gün arasında teslim oluyor hocam
sadece son alışverişimin teslimatı 60 günü geçti. Kargo Türkiye ye giriş yapmış ancak PTT sisteminde kayıtlı değildi, hatta kargo hala çin de göründüğü için buyincoins ten ücret iadesi istemiştim. gecikmenin sebebi PTT imiş.

alışveriş miktarı 30 doların üstündeyse takip numarası veriliyor,kargoyu takip edebiliyorsunuz. hatta paketin fotoğrafını çekip ekliyorlar, hesabınızdan görebiliyorsunuz.

ptt bildigin kırk haramiler...6 dolarlık giyim şiparisi verdim.gittim ptt ye bizzat oyle aldım.sormasan illaki cebe indirirler.ayrıca kullandıkları elektronik cihazlar taş devrinden kalma.sitesinde sattıgı şeyler bence rehin aldıkları mallar.diyelim aldın bir cihaz yollayacan garanti kapsamında.yandın.la biz verdik artık karşı kargo bilir diyor.kardeşim hangi kargoya teslim ettiniz diyorum.bu bilgiyi girmeniz gerekmez mi?yok ya karşı kargo girecek bizden çıktı diyor.lan dogru kargoya mı verdiniz valla biz bilemeyiz diyor.mal herifler sanki mültecileri sınır dışı ediyorlar.emanete ihanet eden harami olmaz mı?

BuyinCoinsTR' Alıntı:
SİTE GENELİNDE ve TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ KUPON KODU: " BICBIGSALE " :++:

:idea:

% 10 luk indirimin Tek bir siparişte kullanılabileceği belirtilmiş. Bu % 10 indirim verilen bir siparişin içindeki tek bir ürün için mi yoksa tüm sipariş tutarı için mi geçerli.

arkadaşlar kargom istanbul zeytinburnu ukim de zimmet edildi şeklinde yazıyor. Bu durumla karşılaşan varmı hiç....

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    63.6 KB · Görüntüleme: 1,122

die4you' Alıntı:
arkadaşlar kargom istanbul zeytinburnu ukim de zimmet edildi şeklinde yazıyor. Bu durumla karşılaşan varmı hiç....

Kısaca postacıya teslim edilmiş... iki güne gelir...

daha once iki kez alışveriş yaptım gerçekten uygun ve paypal odemesi olması da buyuk kolaylık, son siparişim gerçi hala kargoda 33 gun oldu ama gelir diye ümit ediyorum, kaç günü geçtikten sonra iade işlemi gerçekleşir? uzun süren teslimatlar için yapmam gereken birşey varmı?, yada teslim edilememesi durumunda yapılacak olan işlem nedir?

Tracking number: RI383734416CN

Merhaba arkadaşlar, bu siteden 700 TL tutarlı bir cep telefonu almaya kalksam işlemleri hakkında bilgi verir misiniz? Örneğin gümrük problemi, vergi ve Türkiye de kayıt vs hakkında.Sakıncaları var mı gibi.
Lütfen özellikle telefon almış olanların yorum yazması dileği ile,teşekkürler.

Re: SICAK FIRSAT! BLUETOOTH AKILLI SAAT 30TL ÜCRETSİZ KARGO!!!

u9 akıllı saat aldım, gayet iyi teşekkürler :)
her gören soruyor, bide fiyatı duyunca daha da gaza geliyorlar... reklamınızı da yapıyorum. yaşaşın çin :+1: onlar olmasa dünyada ucuz mal olmayacak

hgx2' Alıntı:
her gören soruyor, bide fiyatı duyunca daha da gaza geliyorlar... reklamınızı da yapıyorum. yaşaşın çin :+1: onlar olmasa dünyada ucuz mal olmayacak
Hocam saati önerir misiniz?
Özellikleri ve şarj durumu nasıl?
Kargo kaç günde geldi?

kargo takip numarası ile birlikte 42 tl ye geldi saat. Meraktan verdik sipariş umarım pişman olmam.

talp' Alıntı:
hgx2' Alıntı:
Hocam saati önerir misiniz?
Özellikleri ve şarj durumu nasıl?
Kargo kaç günde geldi?

bluetooth sürekli açık 2 gün gidiyor, kapalıyken hiç denemedim bekleme süresini, telefon görüşmesi yapabiliyorsun, bildirimleri alabiliyorsun, mesaj okuma, rehber senkronizasyonu, müzik çalar, takvim, hesap makinesi, fotoğraf çekme var. uyku, oturma, aktivite sayaçları mevcut. telefon çantadayken veya araç kullanırken faydalı, genelde çantamı biyerlerde unuttuğum için en sevdiğim özelliği :roll: telefondan uzaklaşınca yani bağlantı kopunca uyarı var.

eksi yönleri
rehberde isimleri hızlı kaydırma yok, dolayısıyla sonlardaki isimlere ulaşmak için baya çaba sarf etmek gerekiyor.
suya izolasyonu zayıf, ellerinizi yıkarken dikkatli olmak lazım yoksa su alabiliyor.

takip

Geri