Telefon ne önerirsiniz şu an?

Kodla Büyü

sssuuulllooo

Aktif Üye
Son zamanlarda telefon alış verişi yapan arkadaşlar hangi telefonu neden tercih ettiniz ve fiyatı?
Sony Xa ultra kullanan var mı? 6 inç olayı hakkında kullananlar neder ve çekim sorunu olduğu doğru mu bilen varsa?

Sony den uzak durun Hocam.Tecrübeyle sabittir.Kafanız rahat olsun istiyorsanız başka telefona bakın.

büyük ekran istiyorsanız mi max öneririm(6.4 inç).yaklaşık 6 aydır redmi note 3 pro kullanıyorum.telefon gerçekten harika.

Düz S7 alın ve arkanıza yaslanın hocam. hem özellik olarak iyi hemde ergonomi olarak.

Xiaomi mi5 plus aldım aralık ayı gibi. Piyasadaki çoğu üründen üstün özellikleri ve fiyatı da diğerlerine göre uygun.
Yakın zamanda mi6 ve mi6 plus çıkacak düşünülebilir.

Hocam bir sony kullanıcısı olarak xa önermem. xperia x tavsiyemdir. Şuan 1500 tl ye bulunabiliyor.

Ben de yakın zamanda büyük ekran düşünmediğim için mi 5s aldım. Özellikleri ve fiyatı gayet uygun.

samsung c7 ve mate 8 arasında kalmıştım.5 gün önce c7 aldım. gayet memnunum tavsiye ederim 1400 tl

sorunsuz sıkıntısız kullanayım dersen S7 al derim. Kamerası harika

hocam ben 2 ay önce eşime samsung c7 aldım. Metal kasa olduğu için biraz ağır onun dışında fiyatına göre çok iyi telefon. sony ultra serisinden uzak dur derim teknosa da satış görevlisi ile yaptığım görüşmede bana söylediği; "çok fazla şikayet gelior kronik sorunları var".

Iphone öneririm hocam. Kafan rahat bir şekilde sorunsuz kullanırsın.

hakand77' Alıntı:
büyük ekran istiyorsanız mi max öneririm(6.4 inç).yaklaşık 6 aydır redmi note 3 pro kullanıyorum.telefon gerçekten harika.
aynen benim önerim de mi max

sony ye gerek yok. ocak ayında lenovo p2 aldım 5100 bataryalı. 3 gün şarj gidiyor. memnunum annemede aldık aynısından. umarım sıkıntı olmaz zira telefondan yana pek şansım yok.

önceki telefonlarım.
samsung galaxy s4 (yurt dışı garantili-bozuldu yapılmadı, tablet olarak kullanıyoruz:)
asus zenfone 5,
sony xperia m5 (teknosadan aig garantisiyle aldım. telefon cebimde yamuldu. bi kere garantiye gitti geldi. sonra aig garantisiyle uzun uğraşlar ve aramalar sonucu gönderdim. 1500 tl lik telefona %60 ı olan 900 tl hediye çeki verdiler)

Hocam fiyat aralığınızı bilmiyorum ama bence samsung note 5 ve galaxy s7 alın derim. android 7 güncellemesi de geldi iki telefona da. Note 5 kullanıyorum. 5.7 inç ekranı çok kaba durmuyor. Çok memnunum. Kesinlikle Öneririm.

Samsung Note 5 tavsiye ederim. Hem büyük ekran, kamera çözünürlüğü çok iyi. Ayrıca Spen ile not almak, yazı yazmak çok kolay..

ercool35' Alıntı:
Samsung Note 5 tavsiye ederim. Hem büyük ekran, kamera çözünürlüğü çok iyi. Ayrıca Spen ile not almak, yazı yazmak çok kolay..

ben de çok memnunum note 5ten. Kızım kalemini ortadan ikiye böldü. Artık kalemi kullanamıyorum

beklenti ve butce belirtilmedigi icin dereden tepeden oneriler geliyor. ne kadar paraya ne ariyorsunuz hocam.

ozhan07' Alıntı:
sony ye gerek yok. ocak ayında lenovo p2 aldım 5100 bataryalı. 3 gün şarj gidiyor. memnunum annemede aldık aynısından. umarım sıkıntı olmaz zira telefondan yana pek şansım yok.

önceki telefonlarım.
samsung galaxy s4 (yurt dışı garantili-bozuldu yapılmadı, tablet olarak kullanıyoruz:)
asus zenfone 5,
sony xperia m5 (teknosadan aig garantisiyle aldım. telefon cebimde yamuldu. bi kere garantiye gitti geldi. sonra aig garantisiyle uzun uğraşlar ve aramalar sonucu gönderdim. 1500 tl lik telefona %60 ı olan 900 tl hediye çeki verdiler)

Hocam benim de aklımda bu telefon. Nasıl memnun musunuz? Her hangi kasma donma var mı telefonda ?

xiaomi kullanan arkadaşlar bunların iemi'sine nasıl güveniyorsunuz. bende almayı düşünüyorum ama imei sıkıntılı çıkarsa diye cesaret edemiyoum. kendi imei'nizi ekleyebiliyormusunuz?

Geri